Odbojka
 
 
 
 
 
Pokal Slovenije 2017/2018 - ŽENSKE - 1/8 finala
 

RAZPORED

         
         
      ENA TEKMA  
 Nova KBM Branik : ŽOK Maribor sreda 22.11.2017 ŠD Lukna, Maribor 18:00
         
         
 Ljubljana : Korvolley A sreda 15.11.2017 ŠD Galjevica, Ljubljana 19:00
 Korvolley A : Ljubljana sreda 22.11.2017 Gimnazija Sl.Gradec 18:00
         
         
 ŽOK Kema Puconci : ŽOK GSV Zava Ptuj četrtek 02.11.2017 Zelena dvorana Puconci 18:00
 ŽOK GSV Zava Ptuj : ŽOK Kema Puconci sreda 22.11.2017 ŠD Gimnazija Ptuj 20:00
         
         
 Aliansa Šempeter : Luka Koper torek 31.10.2017 ŠD OŠ Šempeter 18:00
 Luka Koper : Aliansa Šempeter sreda 22.11.2017 OŠ Koper 20:30
         
         
     

 ENA TEKMA

 
 ŽOK Triglav Kranj : Calcit Volley poned. 13.11.2017 ŠD Zlato polje, Kranj 17:30
         
         
 Ankaran Hrvatini : GEN-I Volley sreda 08.11.2017 OŠ A.Ukmar, Koper 19:00
 GEN-I Volley : Ankaran Hrvatini sreda 22.11.2017 Mestna dvorana Nova Gorica 19:30
         
         
 Fly team : Zgornja Gorenjska torek 07.11.2017 OŠ Kolezija, Ljubljana 18:30
 Zgornja Gorenjska : Fly team sreda 15.11.2017 OŠ T.Čufarja, Jesenice 20:00
         
         
 Nova KBM Branik II : Formula Formis torek 31.10.2017 Tel. pod V tribuno, LV, Maribor 18:00
 Formula Formis : Nova KBM Branik II četrtek 23.11.2017 VŠD Hoče 20:30
         
 

REZULTATI

       
      ENA TEKMA
 Nova KBM Branik : ŽOK Maribor 3:0 (25:10, 25:11, 25:07)
       
 Ljubljana : Korvolley A 3:0 (25:06, 25:17, 25:16)
 Korvolley A : Ljubljana 1:3 (21:25, 17:25, 25:21, 25:27)
       
 ŽOK Kema Puconci : ŽOK GSV Zava Ptuj 3:1 (25:15, 25:14, 20:25, 25:14)
 ŽOK GSV Zava Ptuj : ŽOK Kema Puconci

3:1

(25:20, 25:21, 18:25, 28:26)ZN12:15
       
 Aliansa Šempeter : Luka Koper 3:2 (20:25, 25:22, 25:23, 23:25, 15:07)
 Luka Koper : Aliansa Šempeter 2:3 (25:22, 18:25, 12:25, 25:23, 08:15)
       
     

 ENA TEKMA

 ŽOK Triglav Kranj : Calcit Volley 0:3 (19:25, 22:25, 08:25)
       
 Ankaran Hrvatini : GEN-I Volley 1:3 (21:25, 17:25, 25:18, 17:25)
 GEN-I Volley : Ankaran Hrvatini 3:0 (25:16, 25:12, 25:19)
       
 Fly team : Zgornja Gorenjska 0:3 (16:25, 20:25, 23:25)
 Zgornja Gorenjska : Fly team 3:0 (25:16, 25:19, 25:20)
       
 Nova KBM Branik II : Formula Formis 0:3 (12:25, 13:25, 08:25)
 Formula Formis : Nova KBM Branik II 3:2 (25:18, 25:15, 19:25, 15:25, 11:15)