novice

23.12.2017
Odbojkarji ACH Volleyja Ljubljana so zmagovalci Derby zaključnega turnirja Pokala Slovenije v Hočah. Ljubljančani so bili v velikem finalu, s 3:1 (24, 19, -20, 18) boljši od Calcit Volleyja. Kamničani so morali tako po dveh letih na vrhu pokalnega tekmovanja lovoriko predati v roke slovenskim prvakom.

22.12.2017
Odbojkarice Nove KBM Branik so zmagovalke pokalnega tekmovanja. V velikem finalu v Hočah so s 3:1 (17, 13, -20, 24) premagale Calcit Volley in se veselile še četrte zaporedne pokalne lovorike.

22.12.2017
Drugi finalisti Derby Pokala Slovenije je ekipa ACH Volley Ljubljana, ki je premagale domače Hoče z rezultatom 3:0 (22, 21, 18). Domači so z borbeno igro poskušali presenetiti favorizirani ACH in so do zaključka nizov držali priključek z njimi, vendar je bila kakovost na strani gostov.

22.12.2017
Na prvi polfinalni tekmi Derby finalnega turnirja Pokala Slovenije je bila repriza lanskega polfinala. Tudi v letošnjem so bili uspešnejši igralci Calcit Volleya, ki so po petih nizih, s 3:2 (-23, 15, -25, 19, 13) premagali Triglav Kranj.

21.12.2017
Na drugi polfinalni tekmi Derby finalnega turnirja Pokala Slovenije so bile v zelo zanimivi tekmi uspešnejše igralke Calcit Volleya, ki so s 3:1 premagale Formulo Formis. Tako bomo jutri ob 20. uri spremljali ponovitev lanskega finala med ekipama Nove KBM Branik in Calcit Volley.