Odbojka
 
 
 
 
 
MINI ODBOJKA - deklice - za končne uvrstitve
 
za 5. mesto sobota 19.05.2018 OŠ L.Adamiča, Grosuplje ob 09:30
ATK Grosuplje : ŽOK Sobota 2:1 (20:25, 25:10, 25:20) 5. ATK Grosuplje 7 3:0 7:2 204:163
ŽOK Kema Puconci : Neptun Kanal 1:2 (21:25, 25:15, 20:25) 6. ŽOK Sobota 5 2:1 5:4 188:188
ŽOK Sobota : Neptun Kanal 2:1 (15:25, 25:18, 28:26) 7. Neptun Kanal 4 1:2 4:5 185:193
ATK Grosuplje : ŽOK Kema Puconci 3:0 (25:22, 25:18, 25:17) 8. ŽOK Kema Puconci 2 0:3 2:7 172:205
ŽOK Kema Puconci : ŽOK Sobota 1:2 (16:25, 25:15, 08:25)  
Neptun Kanal : ATK Grosuplje 1:2 (14:25, 12:25, 25:09)  
       
za 9. mesto sobota 19.05.2018 OŠ Stranje ob 10:00
Calcit Volley I : Čebelice Zreče 3:0 (25:09, 25:11, 25:19)   9. Luka Koper        
ŽOK Šentvid : Luka Koper 1:2 (19:25, 25:08, 12:25) 10. ŽOK Šentvid        
Čebelice Zreče : Luka Koper 1:2 (17:25, 25:14, 15:25) 11. Calcit Volley I        
Calcit Volley I : ŽOK Šentvid 0:3 b.b. 12. Čebelice Zreče        
ŽOK Šentvid : Čebelice Zreče 2:1 (25:08, 21:25, 25:19)  
Luka Koper : Calcit Volley I 3:0 b.b.  
       
za 13. mesto sobota 19.05.2018 ŠD Zlato polje, Kranj ob 10:00
ŽOK Triglav I : Pohorje Volley Ruše1 3:0 (25:22, 25:11, 26:24) 13. ŽOK Triglav I 8 3:0 8:1 226:171
Hitri polž : Murania Lendava 2:1 (25:19, 25:14, 19:25) 14. Pohorje Volley Ruše1 5 2:1 5:4 198:198
Pohorje Volley Ruše1 : Murania Lendava 3:0 (25:16, 25:20, 25:17) 15. Hitri polž 3 1:2 3:6 203:202
ŽOK Triglav I : Hitri polž 3:0 (25:16, 25:23, 28:26) 16. Murania Lendava 2 0:3 2:7 160:216
Hitri polž : Pohorje Volley Ruše1 1:2 (25:27, 25:14, 19:25)  
Murania Lendava : ŽOK Triglav I 1:2 (16:25, 08:25, 25:22)  
       
za 17. mesto sobota 19.05.2018 OŠ T.Čufarja, Jesenice ob 11:00
Mladi Jesenice I : Kor_volley_M 3:0 b.b. 17. DOORS Bled  7  3:0 7:2  200:96
DOORS Bled : Vital Ljubljana II 2:1 (25:10, 16:25, 25:08) 18. Mladi Jesenice I  6  2:1  6:3  192:119
Kor_volley_M : Vital Ljubljana II 0:3 b.b. 19. Vital Ljubljana II  5  1:2  5:4  178:130
Mladi Jesenice I : DOORS Bled 1:2 (16:25, 25:09, 12:25) 20. Kor_volley_M  0 0:3  0:9 0:225
DOORS Bled : Kor_volley_M 3:0 b.b.  
Vital Ljubljana II : Mladi Jesenice I 1:2 (17:25, 18:25, 25:14)  
       
za 21. mesto sobota 19.05.2018 VŠD Hoče ob 10:00
Formula Formis II : VC Portorož 3:0 (25:14, 25:22, 25:21) 21. Prochrom-comp Bled 6 3:0 6:3 193:153
Prochrom-comp Bled : ŽOK Škofja Loka I 2:1 (25:10, 06:25, 25:12) 22. ŽOK Škofja Loka I 6 2:1 6:3 196:145
VC Portorož : ŽOK Škofja Loka I 1:2 (26:24, 17:25, 12:25) 23. Formula Formis II 4 1:2 4:5 167:205
Formula Formis II : Prochrom-comp Bled 1:2 (10:25, 25:23, 23:25) 24. VC Portorož 2 0:3 2:7 160:213
Prochrom-comp Bled : VC Portorož 2:1 (25:11, 14:25, 25:12)  
ŽOK Škofja Loka I : Formula Formis II 3:0 (25:12, 25:13, 25:09)  
       
za 25. mesto sobota 19.05.2018 HIT ŠC, Šempeter pri NG ob 10:00
GEN-I Volley : Prevalje 1:2 (25:22, 11:25, 18:25) 25. Prevalje 7 3:0 7:2 216:161
Nova KBM Branik : KLS Ljubno 2:1 (25:17, 25:23, 23:25) 26. GEN-I Volley 5 2:1 5:4 174:205
Prevalje : KLS Ljubno 3:0 (26:24, 25:14, 25:05) 27. Nova KBM Branik 4 1:2 4:5 208:193
GEN-I Volley : Nova KBM Branik 2:1 (26:24, 09:25, 25:22) 28. KLS Ljubno 2 0:3 2:7 170:209
Nova KBM Branik : Prevalje 1:2 (15:25, 25:17, 24:26)  
KLS Ljubno : GEN-I Volley 1:2 (21:25, 25:10, 16:25)  
       
za 29. mesto sobota 19.05.2018 OŠ J.Janežiča, Šk.Loka ob 10:00
ŽOK Škofja Loka II : ŽOK Domžale 0:3 (21:25, 17:25, 22:25) 29. ŽOK Domžale 6 2:0 6:0 150:75
ŽOK Domžale : Žirovnica 3:0 (25:15, 25:00, 25:00) 30. ŽOK Škofja Loka II 3 1:1 3:3 135:87
Žirovnica : ŽOK Škofja Loka II 0:3 (12:25, 00:25, 00:25) 31. Žirovnica 0 0:2 0:6 27:150
       
za 32. mesto sobota 19.05.2018 OŠ Vrhovci, Ljubljana ob 10:00
Krim PIRNAR doors : Mladi Jesenice II 2:1 (25:15, 25:13, 22:25) 32. Celje 5 2:0 5:1 145:129
Mladi Jesenice II : Celje 0:3 (23:25, 19:25, 23:25) 33. Krim PIRNAR doors 3 1:1 3:3 136:123
Celje : Krim PIRNAR doors 2:1 (25:21, 20:25, 25:18) 34. Mladi Jesenice II 1 0:2 1:5 118:147