Odbojka
 
 
 
 
 
MINI ODBOJKA - deklice - ZA MESTA - 3. krog
 
turnir "M12" nedelja 22.04.2018

OŠ T.Brejca, Kamnik ob 10:00
Calcit Volley II : DOORS Bled 1:2 (11:25, 25:21, 04:25)  
ŽOK Šentvid : Mladi Jesenice I 2:1 (25:18, 25:15, 24:26)  
ŽOK Triglav I : DOORS Bled 1:2 (15:25, 25:16, 23:25)  
Calcit Volley II : Mladi Jesenice I 0:3 (13:25, 19:25, 08:25)  
ŽOK Šentvid : DOORS Bled 2:1 (21:25, 25:15, 26:24) ŽOK Šentvid = prvi na turnirju
Mladi Jesenice I : ŽOK Triglav I 1:2 (20:25, 22.25, 25:16)  
ŽOK Triglav I : DOORS Bled 2:1 (13:25, 25:08, 25:19) ŽOK Triglav I = drugi na turnirju
       
turnir "M13" nedelja 22.04.2018

OŠ Koper ob 10:00
Luka Koper : Prochrom-Comp Bled 3:0 (25:08, 25:00, 25:00)  
VC Portorož : Vital Ljubljana II 0:3 (12:25, 14:25, 02:25)  
Calcit Volley I : Luka Koper 1:2 (18:25, 25:16, 21:25)  
Prochrom-Comp Bled : VC Portorož 1:2 (25:16, 00:25, 00:25)  
Vital Ljubljana II : Luka Koper 1:2 (17:25, 25:14, 09:25) Luka Koper = prvi na turnirju
VC Portorož : Calcit Volley I 0:3 (13:25, 11:25, 15:25)  
Calcit Volley I : Vital Ljubljana II 3:0 (25:13, 25:18, 26:24) Calcit Volley I = drugi na turnirju
       
turnir "M14" nedelja 22.04.2018

OŠ Vuzenica ob 10:00
Hitri polž : Čebelice Zreče 2:1 (22:25, 06:25, 25:15) 1. Čebelice Zreče 6 2:1 6:3 215:154
Mozirje : Formula Formis II 2:1 (25:06, 25:14, 13:25) 2. Mozirje 5 2:1 5:4 194:176
Čebelice Zreče : Formula Formis II 3:0 (25:06, 25:15, 25:11) 3. Hitri polž 5 2:1 5:4 173:172
Hitri polž : Mozirje 1:2 (23:25, 08:25, 25:12) 4. Formula Formis II 2 0:3 2:7 122:202
Mozirje : Čebelice Zreče 1:2 (20:25, 22:25, 27:25)  
Formula Formis II : Hitri polž 1:2 (09:25, 25:14, 11:25)  
       
turnir "M15" nedelja 22.04.2018

Dvojezična OŠ, Lendava ob 10:00
Murania Lendava : SIP Šempeter 0:3 (15:25, 02:25, 14:25) 1. SIP Šempeter 8 3:0 8:1 220:100
Pohorje Volley Ruše1 : Kor_volley_M 2:1 (26:24, 01:25, 25:18) 2. Pohorje Volley Ruše1 5 2:1 5:4 165:187
SIP Šempeter : Kor_volley_M 3:0 (25:06, 25:07, 25:10) 3. Murania Lendava 3 1:2 3:6 151:201
Murania Lendava : Pohorje Volley Ruše1 1:2 (06:25, 25:17, 19:25) 4. Kor_volley_M 2 0:3 2:7 149:197
Pohorje Volley Ruše1 : SIP Šempeter 1:2 (18:25, 03:25, 25:20)  
Kor_volley_M : Murania Lendava 1:2 (20:25, 25:20, 14:25)  
       
turnir "M16" nedelja 22.04.2018

Mestna dvorana Nova Gorica ob 10:00
GEN-I Volley : Ankaran Hrvatini II 0:3 (22:25, 17:25, 12:25)  
Piran : ŽOK Domžale 1:2 (25:10, 00:25, 00:25)  
ŽOK Škofja Loka I : Ankaran Hrvatini II 3:0 (25:21, 25:06, 25.05)  
GEN-I Volley : Piran 2:1 (18:25, 25:00, 25:00)  
ŽOK Domžale : ŽOK Škofja Loka I 1:2 (15:25, 05:25, 25:05) ŽOK Škofja Loka I = prvi na turnirju
GEN-I Volley : Ankaran Hrvatini II 2:1 (21:25, 25:21, 25:18)  
GEN-I Volley : ŽOK Domžale 2:1 (11:25, 25:21, 25:23) GEN-I Volley = drugi na turnirju
       
turnir "M17" nedelja 22.04.2018

OŠ J.Janežiča. Šk.Loka ob 10:00
ŽOK Škofja Loka II : Nova KBM Branik 0:3 (16:25, 03:25, 04:25) 1. Nova KBM Branik 7 3:0 7:2 212:135
KLS Ljubno : SIP Šempeter II 2:1 (25:14, 18:25, 25:17) 2. KLS Ljubno 6 2:1 6:3 201:121
Nova KBM Branik : SIP Šempeter II 2:1 (25:21, 25:08, 22:25) 3. ŽOK Škofja Loka II 2 1:2 2:7 86:203
ŽOK Škofja Loka II : KLS Ljubno 0:3 b.b. 4. SIP Šempeter II 3 0:3 3:6 163:203
KLS Ljubno : Nova KBM Branik 1:2 (23:25, 10:25, 25:15)  
SIP Šempeter II : ŽOK Škofja Loka II 1:2 (16:25, 12:25, 25:13)  
       
turnir "M18" nedelja 22.04.2018

OŠ F.Kranjca, Celje ob 10:00
Celje : ŽOK Ljutomer 1:2 (23.25, 10.25, 25:17) 1. Prevalje 9 3:0 9:0 225:109
Pohorje Volley Ruše : Prevalje 0:3 (04:25, 11:25, 09.25) 2. ŽOK Ljutomer 4 2:1 4:5 187:180
ŽOK Ljutomer : Prevalje 0:3 (09:25, 16:25, 22.25) 3. Celje 4 1:2 4:5 171:182
Celje : Pohorje Volley Ruše 3:0 (25:08, 25:17, 25:15) 4. Pohorje Volley Ruše 1 0:3 1:8 111:223
Pohorje Volley Ruše : ŽOK Ljutomer 1:2 (12:25, 10:25, 25:23)  
Prevalje : Celje 3:0 (25:08, 25:14, 25:16)  
       
turnir "M19" nedelja 22.04.2018

OŠ Livade, Izola ob 10:00
Galeb grup Robotina : Mladi Jesenice II 1:2 (20:25, 25:06, 19:25) 1. Žirovnica 8 3:0 8:1 220:106
Krim PIRNAR doors : Žirovnica 1:2 (08:25, 25:20, 06:25) 2. Krim PIRNAR doors 4 1:2 4:5 160:193
Mladi Jesenice II : Žirovnica 0:3 (06:25, 05:25, 19:25) 3. Galeb grup Robotina 3 1:2 3:6 165:188
Galeb grup Robotina : Krim PIRNAR doors 2:1 (25:15, 18:25, 25:10) 4. Mladi Jesenice II 3 1:2 3:6 145:203
Krim PIRNAR doors : Mladi Jesenice II 2:1 (25:21, 25:13, 14:25)  
Žirovnica : Galeb grup Robotina 3:0 (25:20, 25:12, 25:05)