Odbojka
 
 
 
 
 
MINI ODBOJKA - deklice - ZA MESTA - 2. krog
 
turnir "M5" sobota 17.03.2018 OŠ Vrhovci, Ljubljana ob 10:00
Krim PIRNAR doors : Calcit Volley II 1:2 (10:25, 14:25, 25:19) 1. Calcit Volley II 7 3:0 7:2 209:159
Ankaran Hrvatini II : VC Portorož 1:2 (10:25, 25:17, 14:25) 2. VC Portorož 4 2:1 4:5 184:174
Calcit Volley II : VC Portorož 3:0 (25:22, 25:15, 25:12) 3. Ankaran Hrvatini II 4 1:2 4:5 173:193
Krim PIRNAR doors : Ankaran Hrvatini II 1:2 (16:25, 20:25, 25:13) 4. Krim PIRNAR doors 3 0:3 3:6 160:200
Ankaran Hrvatini II : Calcit Volley II 1:2 (20:25, 25:15, 16:25)  
VC Portorož : Krim PIRNAR doors 2:1 (18:25, 25:09, 25:16)  
       
turnir "M6" sobota 17.03.2018 OŠ Koper ob 10:00
Luka Koper : Piran 2:1 (25:15, 14:25, 25:18) 1. Luka Koper 4 2:0 4:2 115:111
Piran : Vital Ljubljana II 1:2 (20:25, 12:25, 25:22) 2. Vital Ljubljana II 3 1:1 3:3 125:108
Vital Ljubljana II : Luka Koper 1:2 (11:25, 17:25, 25:01) 3. Piran 2 0:2 2:4 115:136
       
turnir "M7" sobota 17.03.2018 OŠ J.Plemlja, Bled ob 09:00
DOORS Bled : ŽOK Škofja Loka I 2:1 (25:15, 04:25, 25:09) 1. DOORS Bled 6 3:0 6:3 185:149
Mladi Jesenice I : Žirovnica 2:1 (25:15, 25:08, 21:25) 2. Mladi Jesenice I 6 2:1 6:3 203:147
ŽOK Škofja Loka I : Žirovnica 2:1 (25:19, 19:25, 25:23) 3. ŽOK Škofja Loka I 3 1:2 3:6 157:196
DOORS Bled : Mladi Jesenice I 2:1 (25:15, 10:25, 25:17) 4. Žirovnica 3 0:3 3:6 158:211
Mladi Jesenice I : ŽOK Škofja Loka I 3:0 (25:17, 25:17, 25:05)  
Žirovnica : DOORS Bled 1:2 (08:25, 25:21, 10:25)  
       
turnir "M8" sobota 17.03.2018 Tel. pod V tribuno, LV, MB ob 10:00
Nova KBM Branik : Formula Formis II 1:2 (25:21, 13:25, 13:25) 1. Pohorje Volley Ruše1 6 3:0 6:3 171:143
Pohorje Volley Ruše : Pohorje Volley Ruše1 1:2 (04:25, 25:15, 10:25) 2. Formula Formis II 6 2:1 6:3 193:116
Formula Formis II : Pohorje Volley Ruše1 1:2 (14:25, 25:01, 08:25) 3. Nova KBM Branik 5 1:2 5:4 183:148
Nova KBM Branik : Pohorje Volley Ruše 3:0 (25:04, 25:02, 25:16) 4. Pohorje Volley Ruše 1 0:3 1:8 75:215
Pohorje Volley Ruše : Formula Formis II 0:3 (07:25, 05:25, 02:25)  
Pohorje Volley Ruše1 : Nova KBM Branik 2:1 (25:12, 05:25, 25:20)  
       
turnir "M9" sobota 17.03.2018 Gimnazija Sl.Gradec ob 10:00
Kor_volley_M : KLS Ljubno 2:1 (25:19, 25:22, 20:25) 1. Mozirje 7 3:0 7:2 223:147
Mozirje : Prevalje 3:0 (25:13, 25:15, 25:20) 2. Kor_volley_M 5 2:1 5:4 185:206
KLS Ljubno : Prevalje 2:1 (25:08, 12:25, 25:22) 3. KLS Ljubno 4 1:2 4:5 179:200
Kor_volley_M : Mozirje 1:2 (13:25, 10:25, 25:23) 4. Prevalje 2 0:3 2:7 170:204
Mozirje : KLS Ljubno 2:1 (25:10, 25:18, 25:23)  
Prevalje : Kor_volley_M 1:2 (25:27, 25:15, 17:25)  
       
turnir "M10" sobota 17.03.2018 OŠ J.Janežiča, Šk.Loka ob 10:00
ŽOK Škofja Loka II : Mladi Jesenice II 2:1 (25:13, 25:15, 11:25) 1. GEN-I Volley 7 3:0 7:2 204:185
GEN-I Volley : Galeb grup Robotina 2:1 (25:19, 12:25, 25:13) 2. ŽOK Škofja Loka II 5 2:1 5:4 194:189
Mladi Jesenice II : Galeb grup Robotina 2:1 (25:22, 21:25, 27:25) 3. Mladi Jesenice II 3 1:2 3:6 190:208
ŽOK Škofja Loka II : GEN-I Volley 1:2 (23:25, 25:17, 16:25) 4. Galeb grup Robotina 3 0:3 3:6 198:204
GEN-I Volley : Mladi Jesenice II 3:0 (25:21, 25:20, 25:23)  
Galeb grup Robotina : ŽOK Škofja Loka II 1:2 (21:25, 23:25, 25:19)  
       
turnir "M11" sobota 17.03.2018 OŠ I.Cankar, Ljutomer ob 10:00
ŽOK Ljutomer : Celje 2:1 (22:25, 25:14, 25:11) 1. SIP Šempeter II 7 3:0 7:2 220:164
ŽOK Domžale : SIP Šempeter II 1:2 (21:25, 14:25, 26:24) 2. ŽOK Domžale 5 2:1 5:4 195:175
Celje : SIP Šempeter II 0:3 (12:25, 20:25, 17:25) 3. ŽOK Ljutomer 4 1:2 4:5 189:189
ŽOK Ljutomer : ŽOK Domžale 1:2 (14:25, 25:17, 24:26) 4. Celje 2 0:3 2:7 137:213
ŽOK Domžale : Celje 2:1 (25:03, 16:25, 25:10)  
SIP Šempeter II : ŽOK Ljutomer 2:1 (25:09, 25:20, 21:25)