Odbojka
 
 
 
 
 
MINI ODBOJKA - deklice - 1. krog
 
turnir "A" sobota 09.12.2017 OŠ Livade, Izola ob 10:00
Galeb grup Robotina : GEN-I Volley 3:0 (25:16, 25:12, 25:18) 1. Ankaran Hrvatini I 9 3:0 9:0 225:44
Neptun Kanal : Ankaran Hrvatini I 0:3 (11:25, 03:25, 13:25) 2. Neptun Kanal 6 2:1 6:3 177:142
GEN-I Volley : Ankaran Hrvatini I 0:3 (00:25, 00:25, 08:25) 3. Galeb grup Robotina 3 1:2 3:6 123:196
Galeb grup Robotina : Neptun Kanal 0:3 (15:25, 17:25, 07:25) 4. GEN-I Volley 0 0:3 0:9 82:225
Neptun Kanal : GEN-I Volley 3:0 (25:06, 25:18, 25:04)  
Ankaran Hrvatini I : Galeb grup Robotina 3:0 (25:03, 25:02, 25:04)  
       
turnir "B" sobota 09.12.2017 OŠ Hrvatini ob 10:00
Ankaran Hrvatini II : VC Portorož 3:0 (25:14, 25:15, 25:12) 1. Luka Koper 6 3:0 6:3 180:148
Piran : Luka Koper 1:2 (16:25, 17:25, 25:07) 2. Ankaran Hrvatini II 6 2:1 6:3 197:160
VC Portorož : Luka Koper 1:2 (04:25, 25:07, 11:25) 3. Piran 4 1:2 4:5 178:187
Ankaran Hrvatini II : Piran 2:1 (25:14, 22:25, 25:14) 4. VC Portorož 2 0:3 2:7 139:199
Piran : VC Portorož 2:1 (25:21, 17:25, 25:12)  
Luka Koper : Ankaran Hrvatini II 2:1 (25:16, 16:25, 25:09)  
       
turnir "C" sobota 09.12.2017 ŠD pod Stolom, Žirovnica ob 09:00
Žirovnica : Prochrom-Comp Bled 1:2 (16:25, 17:25, 25:22) 1. ŽOK Triglav I 8 3:0 8:1 216:166
ŽOK Triglav I : Mladi Jesenice I 2:1 (25:18, 25:14, 15:25) 2. Prochrom-Comp Bled 4 2:1 4:5 181:195
Prochrom-Comp Bled : Mladi Jesenice I 2:1 (25:17, 01:25, 25:19) 3. Mladi Jesenice I 4 1:2 4:5 182:179
Žirovnica : ŽOK Triglav I 0:3 (19:25, 19:25, 13:25) 4. Žirovnica 2 0:3 2:7 172:211
ŽOK Triglav I : Prochrom-Comp Bled 3:0 (25:12, 26:24, 25:22)  
Mladi Jesenice I : Žirovnica 2:1 (25:21, 14:25, 25:17)  
       
turnir "D" sobota 09.12.2017 OŠ J.Plemlja, Bled ob 09:00
DOORS Bled : Mladi Jesenice II 3:0 (25:02, 26:16, 25:03) 1. DOORS Bled 5 2:0 5:1 143:76
Mladi Jesenice II : Triglav Kranj 1:2 (13:25, 04:25, 25:22) 2. Triglav Kranj 3 1:1 3:3 127:109
Triglav Kranj : DOORS Bled 1:2 (15:25, 25:17, 15:25) 3. Mladi Jesenice II 1 0:2 1:5 63:148
       
turnir "E" sobota 09.12.2017

OŠ J.Janežiča, Šk.Loka ob 09:30
ŽOK Škofja Loka II : ŽOK Šentvid 0:3 (12:25, 04:25, 20:25) 1. ŽOK Šentvid 5 2:0 5:1 132:96
ŽOK Šentvid : ŽOK Škofja Loka I 2:1 (25:23, 07:25, 25:12) 2. ŽOK Škofja Loka I 4 1:1 4:2 135:95
ŽOK Škofja Loka I : ŽOK Škofja Loka II 3:0 (25:15, 25:12, 25:11) 3. ŽOK Škofja Loka II 0 0:2 0:6 74:150
       
turnir "F" sobota 09.12.2017 OŠ Stranje ob 09:00
Calcit Volley I : ŽOK Domžale 3:0 (25:07, 25:05, 25:13) 1. Calcit Volley I 5 2:0 5:1  148:73
ŽOK Domžale : Olimp Ljubljana 0:3 (19:25, 06:25, 21:25) 2. Olimp Ljubljana 4 1:1 4:2  123:119
Olimp Ljubljana : Calcit Volley I 1:2 (15:25, 08:25, 25:23) 3. ŽOK Domžale 0 0:2 0:6  71:150
       
turnir "G" sobota 09.12.2017 OŠ T.Brejca, Kamnik ob 09:00
Calcit Volley II : Vital Ljubljana II 0:3 (22:25, 17:25, 17:25) 1. ATK Grosuplje 9 3:0 9:0 225:123
VOLLEYBALLjubljana : ATK Grosuplje 0:3 (15:25, 08:25, 23:25) 2. VOLLEYBALLjubljana 4 2:1 4:5 179:152
Vital Ljubljana II : ATK Grosuplje 0:3 (17:25, 10:25, 12:25) 3. Vital Ljubljana II 4 1:2 4:5 157:191
Calcit Volley II : VOLLEYBALLjubljana 1:2 (07:25, 25:23, 02:25) 4. Calcit Volley II 1 0:3 1:8 128:223
VOLLEYBALLjubljana : Vital Ljubljana II 2:1 (25:12, 10:25, 25:06)  
ATK Grosuplje : Calcit Volley II 3:0 (25:10, 25:07, 25:21)  
       
turnir "H" sobota 09.12.2017 OŠ Vrhovci, Ljubljana ob 10:00
Krim PIRNAR doors : Vital Ljubljana I 0:3 (12:25, 09:25, 14:25) 1. Vital Ljubljana I 6 2:0 6:0 150:35
Vital Ljubljana I : Ljubljana Volley 3:0 b.b. 2. Krim PIRNAR doors 3 1:1 3:3 110:75
Ljubljana Volley : Krim PIRNAR doors 0:3 b.b. 3. Ljubljana Volley 0 0:2 0:6 0:150
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MINI ODBOJKA - deklice - 1. krog
 
turnir "I" sobota 09.12.2017 OŠ Mislinja ob 10:00
Kor_volley_M : Hitri polž 0:3 (17:25, 22:25, 17:25) 1. Hitri polž 5 2:0 5:1 144:89
Hitri polž : Nova KBM Branik 2:1 (25:08, 19:25, 25:00) 2. Kor_volley_M 3 1:1 3:3 131:114
Nova KBM Branik : Kor_volley_M 0:3 (13:25, 16:25, 10:25) 3. Nova KBM Branik 1 0:2 1:5 72:144
       
turnir "J" sobota 09.12.2017 Dvojezična OŠ, Lendava ob 10:00
Murania Lendava : Mini Benedikt 2:1 (24:26, 25:04, 25:21) 1. Murania Lendava 4 2:0 4:2 138:101
Mini Benedikt : Formula Formis II 2:1 (25:15, 07:25, 25:07) 2. Mini Benedikt 3 1:1 3:3 108:121
Formula Formis II : Murania Lendava 1:2 (11:25, 14:25, 25:14) 3. Formula Formis II 2 0:2 2:4 97:121
       
turnir "K" sobota 09.12.2017 Zelena dvorana Puconci ob 10:00
ŽOK Kema Puconci : ŽOK Sobota 1:2 (22:25, 22:25, 25:22) 1. ŽOK Sobota 5 2:0 5:1 147:118
ŽOK Sobota : ŽOK Ljutomer 3:0 (25:09, 25:17, 25:23) 2. ŽOK Kema Puconci 3 1:1 3:3 139:113
ŽOK Ljutomer : ŽOK Kema Puconci 1:2 (09:25, 07:25, 25:20) 3. ŽOK Ljutomer 1 0:2 1:5 90:145
       
turnir "L" sobota 09.12.2017 OŠ I.Cankar, Ljutomer ob 10:00
OK Ljutomer : Turbina 3:0 (25:14, 25:17, 25:20) 1. Pohorje Volley Ruše 4 2:0 4:2 143:91
Turbina : Pohorje Volley Ruše 1:2 (10:25, 26:24, 03:25) 2. OK Ljutomer 4 1:1 4:2 127:120
Pohorje Volley Ruše : OK Ljutomer 2:1 (25:17, 19:25, 25:10) 3. Turbina 1 0:2 1:5 90:149
       
turnir "M" sobota 09.12.2017 OŠ Zreče ob 10:00
Čebelice Zreče : SIP Šempeter II 3:0 (25:05, 25:15, 25:08) 1. Formula Formis I 6 2:0 6:0 150:64
SIP Šempeter II : Formula Formis I 0:3 (08:25, 06:25, 09:25) 2. Čebelice Zreče 3 1:1 3:3 116:103
Formula Formis I : Čebelice Zreče 3:0 (25:17, 25:05, 25:19) 3. SIP Šempeter II 0 0:2 0:6 51:150
       
turnir "N" sobota 09.12.2017 ŠD Mežica ob 10:00
Mežica : Prevalje II 0:3 (19:25, 04:25, 05:25) 1. Prevalje 6 2:0 6:0 150:71
Prevalje II : Prevalje 0:3 (11:25, 13:25, 17:25) 2. Prevalje II 3 1:1 3:3 116:103
Prevalje : Mežica 3:0 (25:07, 25:10, 25:13) 3. Mežica 0 0:2 0:6 58:150
       
turnir "O" sobota 09.12.2017 OŠ Ljubno ob Savinji ob 10:00
KLS Ljubno : Celje 2:1 (25:22, 25:08, 25:27) 1. Braslovče 6 2:0 6:0 150:46
Celje : Braslovče 0:3 (06:25, 04:25, 12:25) 2. KLS Ljubno 2 1:1 2:4 99:132
Braslovče : KLS Ljubno 3:0 (25:05, 25:08, 25:11) 3. Celje 1 0:2 1:5 79:150
       
turnir "P" sobota 09.12.2017 ŠD OŠ Mozirje ob 10:00
Mozirje : SIP Šempeter 1:2 (21:25, 19:25, 25:18) 1. SIP Šempeter 5 2:0 5:1 143:99
SIP Šempeter : Kor_volley_SG 3:0 (25:15, 25:06, 25:13) 2. Mozirje 4 1:1 4:2 140:110
Kor_volley_SG : Mozirje 0:3 (13:25, 10:25, 19:25) 3. Kor_volley_SG 0 0:2 0:6 76:150