Odbojka
 
 
 
 
 
MALA odbojka - deklice - 5. krog - ZA MESTA
 
za 5. mesto sobota 26.05.2018

Tel. pod V tribuno, LV, MB ob 10:00
Nova KBM Branik I : DOORS Bled 2:1 (25:13, 11:25, 25:18)  
ŽOK Kema Puconci : Formula Formis I 0:2 (10:25, 17:25)  
Nova KBM Branik I : Formula Formis I 1:2 (25:10, 14:25, 12:25) Formula Formis I = prvi na turnirju
DOORS Bled : ŽOK Kema Puconci 2:0 (25:13, 25:13)  
Nova KBM Branik I : DOORS Bled 1:2 (25:22, 13:25, 21:25) DOORS Bled = drugi na turnirju
       
za 17. mesto petek 25.05.2018

ŠD Planina, Kranj ob 17:00
Triglav Kranj : ŽOK Škofja Loka I 0:2 (15:25, 17:25)  
ŽOK Šentvid : Luka Koper 2:1 (25:20, 22:25, 25:20)  
ŽOK Škofja Loka I : ŽOK Šentvid 2:1 (26:24, 08:25, 20:25) ŽOK Šentvid = prvi na turnirju
Triglav Kranj : Luka Koper 0:2 (20:25, 14:25)  
ŽOK Škofja Loka I : Luka Koper 1:2 (25:19, 12:25, 22:25) Luka Koper = drugi na turnirju
       
za 21. mesto sobota 26.05.2018

ŠD OŠ Šoštanj ob 10:00
Kajuh Šoštanj : Krim PIRNAR doors II 1:2 (25:19, 18:25, 15:25)  
Krim PIRNAR doors I : Formula Formis II 2:1 (25:12, 22:25, 25:12)  
Krim PIRNAR doors II : Krim PIRNAR doors I 2:0 (25:21, 25:20) Krim PIRNAR doors II = prvi na turnirju
Kajuh Šoštanj : Formula Formis II 2:1 (25:21, 22:25, 25:18)  
Krim PIRNAR doors I : Kajuh Šoštanj 2:0 (25:18, 25:16) Krim PIRNAR doors I = drugi na turnirju
       
za 25. mesto sobota 26.05.2018

ŠD Zlato polje, Kranj ob 10:00
ŽOK Triglav II : Mladi Jesenice II 0:2 (21:25, 21:25)  
Calcit Volley II : Nova KBM Branik II 2:0 (25:16, 25:14)  
Mladi Jesenice II : Calcit Volley II 2:1 (25:18, 22:25, 25:21) Mladi Jesenice II = prvi na turnirju
ŽOK Triglav II : Nova KBM Branik II 2:0 (25:17, 25:06)  
Calcit Volley II : ŽOK Triglav II 2:1 (25:17, 23:25, 25:17) Calcit Volley II = drugi na turnirju
       
za 29. mesto sobota 26.05.2018

OŠ XIV. divizije, Senovo ob 10:00
Kostak Elmont : Vital Ljubljana II 0:2 (21:25, 15:25) 1. Vital Ljubljana II        
Vital Ljubljana II : Žirovnica 2:0 (25:20, 25:22) 2. Kostak Elmont        
Žirovnica : Kostak Elmont 0:2 (12:25, 18:25) 3. Žirovnica        
       
za 32. mesto sobota 26.05.2018

ŠD prii stadionu, Piran ob 10:00
Piran : ŽOK Škofja Loka II 2:1 (25:15, 11:25, 25:17) 1. Piran        
ŽOK Škofja Loka II : Mladi Jesenice II 0:2 (11:25, 24:26) 2. Mladi Jesenice II        
Mladi Jesenice II : Piran 1:2 (13:25, 25:11, 11:25) 3. ŽOK Škofja Loka II