Odbojka
 
 
 
 
 
MALA odbojka - deklice - 4. krog - ZA MESTA
 
turnir "D1" sobota 12.05.2018

OŠ V.Vodnika, Ljubljana ob 10:00
Krim PIRNAR doors I : ŽOK Šentvid I 0:2 (13:25, 11:25)  
Kajuh Šoštanj : Triglav Kranj 0:2 (17:25, 21:25)  
ŽOK Šentvid I : Triglav Kranj 2:0 (25:20, 25:11) ŽOK Šentvid I = prvi na turnirju
Krim PIRNAR doors I : Kajuh Šoštanj 2:1 (25:19, 13:25, 25:21)  
Triglav Kranj : Krim PIRNAR doors I 2:0 (25:21, 25:17) Triglav Kranj = drugi na turnirju
       
turnir "D2" sobota 12.05.2018

ŠD OŠ Mozirje ob 10:00
Mozirje : ŽOK Škofja Loka I 0:2 (19:25, 18:25)  
Formula Formis II : Luka Koper 1:2 (12:25, 25:16, 08:25)  
ŽOK Škofja Loka I : Luka Koper 2:1 (25:20, 12:25, 28:26) ŽOK Škofja Loka I = prvi na turnirju
Mozirje : Formula Formis II 2:1 (25:18, 24:26, 25:17)  
Luka Koper : Mozirje 2:0 (25:11, 25:14) Luka Koper = drugi na turnirju
       
turnir "D3" sobota 12.05.2018

ŠD ŠIC Ljutomer ob 10:00
ŽOK Ljutomer : ŽOK Sobota 2:0 (25:14, 25:16) 1. ŽOK Ljutomer        
ŽOK Sobota : Nova KBM Branik II 2:1 (25:19, 14:25, 25:16) 2. ŽOK Sobota        
Nova KBM Branik II : ŽOK Ljutomer 0:2 (15:25, 24:26) 3. Nova KBM Branik II        
       
turnir "D4" sobota 12.05.2018

OŠ Stranje ob 10:00
Calcit Volley II : Mladi Jesenice I 2:0 (26:24, 25:15)  
ŽOK Triglav II : Krim PIRNAR doors II 0:2 (10:25, 15:25)  
Calcit Volley II : Krim PIRNAR doors II 1:2 (20:25, 25:20, 17:25) Krim PIRNAR doors II = prvi na turnirju
Mladi Jesenice I : ŽOK Triglav II 2:0 (25:19, 25:17)  
Calcit Volley II : Mladi Jesenice I 2:0 (25:23, 25:20) Calcit Volley II = drugi na turnirju
       
turnir "D5" sobota 12.05.2018

OŠ Kolezija, Ljubljana ob 10:00
Vital Ljubljana II : Mladi Jesenice II 2:0 (25:18, 25:13) 1. Vital Ljubljana II        
Mladi Jesenice II : Prevalje II 0:2 (14:25, 09:25) 2. Prevalje II        
Prevalje II : Vital Ljubljana II 1:2 (25:23, 18:25, 22:25) 3. Mladi Jesenice II        
       
turnir "D6" sobota 12.05.2018

OŠ XIV. divizije, Senovo ob 10:00
Kostak Elmont : Piran 2:0 (25:12, 28:26)  
Žirovnica : ŽOK Škofja Loka II 2:1 (25:08, 18:25, 25:17)  
Kostak Elmont : Žirovnica 2:0 (25:17, 25:11) Kostak Elmont = prvi na turnirju
Piran : ŽOK Škofja Loka II 1:2 (26:24, 14:25, 22:25)  
Žirovnica : ŽOK Škofja Loka II 2:0 (25:17, 25:16) Žirovnica = drugi na turnirju