Odbojka
 
 
 
 
 
MALA odbojka - deklice - 3. krog - ZA MESTA
 
turnir "C1" sobota 14.04.2018

OŠ I.Cankar, Ljutomer ob 10:00
ŽOK Ljutomer : Formula Formis II 0:2 (25:27, 19:25)  
Mozirje : Kajuh Šoštanj 1:2 (21:25, 27:25, 17:25)  
Formula Formis II : Kajuh Šoštanj 1:2 (20:25, 25:09, 18:25) Kajuh Šoštanj = prvi na turnirju
ŽOK Ljutomer : Mozirje 1:2 (13:25, 25:22, 24:26)  
Formula Formis II : Mozirje 2:0 (25:19, 25:07) Formula Formis II = drugi na turnirju
       
turnir "C2" sobota 14.04.2018

ŠD Planina, Kranj ob 09:00
Triglav Kranj : Calcit Volley II 2:0 (25:12, 25:18)  
ŽOK Škofja Loka : Krim PIRNAR doors I 2:1 (25:18, 22:25, 27:25)  
Triglav Kranj : ŽOK Škofja Loka 1:2 (15:25, 27:25, 20:25) ŽOK Škofja Loka = prvi na turnirju
Calcit Volley II : Krim PIRNAR doors I 0:2 (12:25, 11:25)  
Triglav Kranj : Krim PIRNAR doors I 2:1 (27:29, 25:20, 25:20) Triglav Kranj = drugi na turnirju
       
turnir "C3" sobota 14.04.2018

OŠ V.Vodnik, Ljubljana ob 09:00
Krim PIRNAR doors II : Luka Koper 0:2 (10:25, 09.25)  
Kostanjevica na Krki : ŽOK Šentvid I 0:2 (19:25, 10:25)  
Luka Koper : ŽOK Šentvid I 1:2 (20:25, 25:15, 23:25) ŽOK Šentvid I = prvi na turnirju
Krim PIRNAR doors II : Kostanjevica na Krki 2:0 (25:23, 25:07)  
Luka Koper : Krim PIRNAR doors II 2:0 (25:16, 25:06) Luka Koper = drugi na turnirju
       
turnir "C4" sobota 14.04.2018

OŠ XIV. divizije, Senovo ob 09:00
Kostak Elmont : ŽOK Škofja Loka II 2:0 (25:09, 25:16)  
Mladi Jesenice I : ŽOK Triglav II 2:0 (25:16, 25:11)  
Kostak Elmont : Mladi Jesenice I 1:2 (25:20, 08:25, 25:27) Mladi Jesenice I = prvi na turnirju
ŽOK Škofja Loka II : ŽOK Triglav II 0:2 (14:25, 13:25)  
Kostak Elmont : ŽOK Triglav II 0:2 (16:25, 11:25) ŽOK Triglav II = drugi na turnirju
       
turnir "C5" sobota 14.04.2018

ŠD Prevalje ob 10:00
Prevalje II : Kor_volley_M 2:0 b.b.  
Nova KBM Branik II : Hitri polž 2:0 b.b.  
ŽOK Sobota : Prevalje II 2:0 (25:11, 25:17)  
Kor_volley_M : Hitri polž neodigrano  
Nova KBM Branik II : ŽOK Sobota 1:2 (13:25, 25:12, 21:25) ŽOK Sobota = prvi na turnirju
??? : Prevalje II 0:2 b.b.  
Prevalje II : Nova KBM Branik II 0:2 (19:25, 08:25) Nova KBM Branik II = drugi na turnirju
       
turnir "C6" sobota 14.04.2018

ŠD Lucija, Portorož ob 10:00
Piran : Mladi Jesenice II 2:1 (25:20, 11:25, 25:19)  
Vital Ljubljana II : Žirovnica 2:0 (25:18, 25:14)  
Piran : Vital Ljubljana II 1:2 (26:24, 05:25, 13:25) Vital Ljubljana II = prvi na turnirju
Mladi Jesenice II : Žirovnica 0:2 (21:25, 18:25)  
Piran : Žirovnica 0:2 (21:25, 08:25) Žirovnica = drugi na turnirju