Odbojka
 
 
 
 
 
MALA odbojka - deklice - 2. krog - ZA MESTA
 
turnir "B1" sobota 07.04.2018

ŠD Mozirje ob 10:00
Mozirje : Nova KBM Branik II 2:0 (25:21, 25:22)  
Mežica : ŽOK Ljutomer 0:2 (13:25, 00:25)  
Mozirje : ŽOK Ljutomer 2:0 (25:19, 25:17) Mozirje = prvi na turnirju
Nova KBM Branik II : Mežica 2:0 (25:12, 25:00)  
ŽOK Ljutomer : Nova KBM Branik II 2:1 (25:11, 23:25, 25:11) ŽOK Ljutomer = drugi na turnirju
       
turnir "B2" sobota 07.04.2018

Gimnazija Sl.Gradec ob 14:00
Kor_volley_M : ŽOK Sobota 0:2 (12:25, 10.25)  
Formula Formis II : Kajuh Šoštanj 2:1 (15:25, 25:15, 26:24)  
ŽOK Sobota : Formula Formis II 0:2 (17:25, 17:25) Formula Formis II = prvi na turnirju
Kor_volley_M : Kajuh Šoštanj 0:2 (12:25, 06:25)  
ŽOK Sobota : Kajuh Šoštanj 1:2 (25:19, 18:25, 26:28) Kajuh Šoštanj = drugi na turnirju
       
turnir "B3"   nedelja 08.04.2018

OŠ Stranje ob 10:00
Calcit Volley II : ŽOK Škofja Loka I 0:2 (10:25, 23:25)  
ŽOK Triglav II : Kostanjevica na Krki 1:2 (19:25, 25:11, 09:25)  
ŽOK Škofja Loka I : Kostanjevica na Krki 2:0 (25:18, 25:06) ŽOK Škofja Loka I = prvi na turnirju
Calcit Volley II : ŽOK Triglav II 2:0 (25:12, 26:24)  
Kostanjevica na Krki : Calcit Volley II 2:1 (25:23, 06:25, 25:22) Kostanjevica na Krki = drugi na turnirju
       
turnir "B4" sobota 07.04.2018

OŠ L.Adamiča, Grosuplje ob 13:00
ATK Grosuplje : Mladi Jesenice I 2:1 (25:13, 14:25, 25:19)  
Krim PIRNAR doors I : Triglav Kranj 2:1 (22:25, 25:16, 25:14)  
ATK Grosuplje : Krim PIRNAR doors I 2:1 (25:23, 15:25, 25:15) ATK Grosuplje = prvi na turnirju
Mladi Jesenice I : Triglav Kranj 1:2 (12:25, 25:22, 16:25)  
Krim PIRNAR doors I : Triglav Kranj 2:0 (25:19, 25:15) Krim PIRNAR doors I = drugi na turnirju
       
turnir "B5" sobota 07.04.2018 OŠ Vrhovci, Ljubljana ob 09:00
Krim PIRNAR doors II : VC Portorož 2:0 (25:21, 25:17)  
Luka Koper : ŽOK Šentvid I 2:0 (25:21, 25:19)  
Krim PIRNAR doors II : Luka Koper 0:2 (21:25, 10:25) Luka Koper = prvi na turnirju
VC Portorož : ŽOK Šentvid I 1:2 (25:23, 02:25, 20:25)  
Krim PIRNAR doors II : ŽOK Šentvid I 0:2 (23:25, 20:25) ŽOK Šentvid I = drugi na turnirju
       
  
turnir "B7" sobota 07.04.2018 OŠ Prebold ob 10:00
Prebold : KLS Ljubno 2:0 (25:08, 25:22) 1. Prebold        
KLS Ljubno : ŽOK Domžale 0:2 b.b. 2. ŽOK Domžale        
ŽOK Domžale : Prebold 0:2 (08:25, 16:25) 3. KLS Ljubno        
       
turnir "B8" sobota 07.04.2018

ŠD pod Stolom, Žirovnica ob 10:00
Žirovnica : ŽOK Škofja Loka II 1:2 (25:12, 00:25, 00:25)  
Kostak Elmont : Mladi Jesenice II 2:0 (25:14, 25:17)  
ŽOK Škofja Loka II : Kostak Elmont 1:2 (06:25, 25:18, 12:25) Kostak Elmont = prvi na turnirju
Žirovnica : Mladi Jesenice II 2:1 (25:12, 00:25, 00:25)  
ŽOK Škofja Loka II : Mladi Jesenice II 2:0 (25:19, 25:15) ŽOK Škofja Loka II = drugi na turnirju