Odbojka
 
 
 
 
 
MALA odbojka - deklice - 1. krog - ZA MESTA
 
turnir "1" sobota 24.03.2018 ŠD Mežica ob 10:00
Mežica : Prevalje II 2:1 (25:20, 13:25, 25:22)  
Hitri polži : Kor_volley_M 1:2 (25:16, 08:25, 20:25)  
Mežica : Kor_volley_M 2:0 (25:14, 25:15) Mežica = prvi na turnirju
Prevalje II : Hitri polži 1:2 (26:28, 25:08, 19:25)  
Kor_volley_M : Hitri polži 3:0 b.b. Kor_volley_M = drugi na turnirju
       
turnir "2" sobota 24.03.2018 OŠ Prebold ob 10:00
Prebold : Kajuh Šoštanj 1:2 (25:23, 12:25, 23:25)  
Mozirje : KLS Ljubno 2:0 (25:20, 25:07)  
Kajuh Šoštanj : Mozirje 2:0 (25:15, 26:24) Kajuh Šoštanj = prvi na turnirju
Prebold : KLS Ljubno 2:0 (25:21, 27:25)  
Mozirje : Prebold 2:1 (23:25, 25:14, 25:17) Mozirje = drugi na turnirju
       
turnir "3" sobota 24.03.2018

OŠ I.Cankar, Ljutomer ob 10:00
ŽOK Ljutomer : Murania Lendava 2:0 (25:11, 25:14)  
ŽOK Sobota : ŽOK Sobota II 2:0 (25:16, 25:22)  
ŽOK Ljutomer : ŽOK Sobota 2:0 (25:18, 25:18) ŽOK Ljutomer = prvi na turnirju
Murania Lendava : ŽOK Sobota II 2:1 (19:25, 25:19, 25:22)  
ŽOK Sobota : Murania Lendava 2:0 (25:14, 25:19) ŽOK Sobota = drugi na turnirju
       
turnir "4" sobota 24.03.2018 VŠD Hoče ob 10:00
Formula Formis II : Nova KBM Branik II 2:0 (25:13, 25:23) 1. Formula Formis II        
Nova KBM Branik II : Zoja 2:0 (25:20, 25:10) 2. Nova KBM Branik II        
Zoja : Formula Formis II 0:2 (09:25, 09:25) 3. Zoja        
       
turnir "5" sobota 24.03.2018

ŠD pod Stolom, Žirovnica ob 09:00
Žirovnica : Mladi Jesenice II 1:2 (24:26, 25:08, 18:25)  
Mladi Jesenice I : Prochrom-Comp Bled 2:0 (25:17, 25:10)  
ŽOK Škofa Loka I : Mladi Jesenice II 2:0 (25:07, 25:08)  
Žirovnica : Prochrom-Comp Bled 2:1 (20:25, 25:16, 25:17)  
Mladi Jesenice I : ŽOK Škofa Loka I 0:2 (18:25, 16:25) ŽOK Škofa Loka I = prvi na turnirju
Žirovnica : Mladi Jesenice II 2:0 (25:21, 25:11)  
Žirovnica : Mladi Jesenice I 0:2 (13:25, 10:25) Mladi Jesenice I = drugi na turnirju
       
turnir "6" sobota 24.03.2018

ŠD Zlato polje, Kranj
ŽOK Triglav II : Triglav Kranj 0:2 (20:25, 17:25)  
ŽOK Škofja Loka II : ŽOK Šentvid II 2:0 (25:21, 25:17)  
Triglav Kranj : ŽOK Škofja Loka II 2:0 (25:12, 25:21) Triglav Kranj = prvi na turnirju
ŽOK Triglav II : ŽOK Šentvid II 2:0 (25:14, 25:13)  
ŽOK Škofja Loka II : ŽOK Triglav II 0:2 (13:25, 16:25) ŽOK Triglav II = drugi na turnirju
       
turnir "7" sobota 24.03.2018

ŠD Lucija, Portorož ob 10:00
VC Portorož : Piran 2:0 (25:18, 25:04)  
Luka Koper : GEN-I Volley 2:0 (25:05, 25:07)  
VC Portorož : Luka Koper 0:2 (13:25, 04:25) Luka Koper = prvi na turnirju
Piran : GEN-I Volley 2:0 (25:12, 25:15)  
VC Portorož : Piran 2:0 (25:10, 25:15) VC Portorož = drugi na turnirju
       
turnir "8" torek 20.03.2018

OŠ N.Fužine, Ljubljana ob 17:45
VOLLEYBALLjubljana : Krim PIRNAR doors II 1:2 (20:25, 25:20, 11:25)  
Logetec : ŽOK Šentvid I 0:2 (16:25, 12:25)  
Krim PIRNAR doors II : ŽOK Šentvid I 0:2 (17:25, 20:25) ŽOK Šentvid I = prvi na turnirju
VOLLEYBALLjubljana : Logetec 1:2 (19:25, 25:23, 19:25)  
Krim PIRNAR doors II : Logetec 2:1 (25:20, 16:25, 25:15) Krim PIRNAR doors II = drugi na turnirju
       
turnir "9" sobota 24.03.2018

OŠ Vrhovci, Ljubljana ob 10:00
Krim PIRNAR doors I : VOLLEYBALLjubljana I 2:0 (25:05, 25:09)  
Kostak-Elmont : Kostanjevica ob Krki 0:2 (18:25, 00:25)  
Krim PIRNAR doors I : Kostanjevica ob Krki 2:0 (25:20, 25:10) Krim PIRNAR doors I = prvi na turnirju
VOLLEYBALLjubljana I : Kostak-Elmont 2:0 (25:21, 25:00)  
Kostanjevica ob Krki : VOLLEYBALLjubljana I 2:0 (25:11, 25:22) Kostanjevica ob Krki = drugi na turnirju
       
turnir "10" sobota 24.03.2018

OŠ Stranje ob 10:00
Calcit Volley II : ŽOK Domžale 2:0 (25:19, 25:12)  
Vital Ljubljana II : ATK Grosuplje 1:2 (25:20, 00:25, 00:25)  
Calcit Volley II : ATK Grosuplje 2:0 (25:18, 25:22) Calcit Volley II = prvi na turnirju
ŽOK Domžale : Vital Ljubljana II 2:0 (25:18, 25:00)  
ATK Grosuplje : ŽOK Domžale 2:1 (23:25, 25:20, 25:16) ATK Grosuplje = drugi na turnirju