Odbojka
 
 
 
 
 
MALA ODBOJKA - deklice - PRVI DEL - Primorska
 
1. krog - sobota, 25.11.2017 - Mestna dvorana Nova Gorica - 9:00
GEN-I Volley : Piran 2:0 (25:11, 25:12)
Piran : VC Portorož 0:2 (11:25, 16:25)
VC Portorož : GEN-I Volley 0:2 (18:25, 08:25)
1. krog - sobota, 25.11.2017 - OŠ Livade, Izola - 10:00
Galeb grup Robotina : Luka Koper 2:0 (25:16, 25:20)
Luka Koper : Ankaran Hrvatini 0:2 (14:25, 20:25)
Ankaran Hrvatini : Galeb grup Robotina 1:2 (13:25, 25:15, 10:25)
2. krog - sobota, 16.12.2017 - OŠ Hrvatini - 10:00
Ankaran Hrvatini : VC Portorož 2:1 (23:25, 25:09, 27:25)
VC Portorož : Luka Koper 0:2 (17:25, 09:25)
Luka Koper : Piran 2:0 (25:06, 25:12)
Piran : Ankaran Hrvatini 0:2 (01:25, 09:25)
3. krog - sobota, 27.01.2018 - OŠ Koper - 10:00
Luka Koper : GEN-I Volley 2:0 (25:18, 25:07)
Galeb grup Robotina : VC Portorož 2:0 (25:09, 25:02)
VC Portorož : Luka Koper 0:2 (23:25, 10:25)
GEN-I Volley : Galeb grup Robotina 2:1 (25:20, 13:25, 25:23)
4. krog - sobota, 10.02.2018 - ŠD Lucija, Portorož - 10:00 - dve igrišči
Piran : Ankaran Hrvatini 0:2 (06:25, 08:25)
Galeb grup Robotina : GEN-I Volley 2:0 (25:02, 25:09)
GEN-I Volley : Piran 2:1 (25:08, 06:25, 25:16)
Ankaran Hrvatini : Galeb grup Robotina 0:2 (12:25, 08:25)
5. krog - sobota, 03.03.2018 - ŠD Lucija, Portorož - 10:00
VC Portorož : Ankaran Hrvatini 0:2 (13:25, 07:25)
Ankaran Hrvatini : GEN-I Volley 2:0 (25:22, 25:12)
GEN-I Volley : VC Portorož 1:2 (15:25, 25:07, 03:25)
5. krog - sobota, 03.03.2018 - OŠ Livade, Izola - 10:00
Galeb grup Robotina : Luka Koper 2:0 (28:26, 25:20)
Luka Koper : Piran 2:0 (25:11, 25:10)
Piran : Galeb grup Robotina 0:2 (02:25, 08:25)
6. krog - sobota, 10.03.2018 - ŠD Lucija, Portorož - 10:00
VC Portorož : Piran 2:1 (25:07, 09:25, 25:18)
Piran : Galeb grup Robotina 0:2 (02:25, 09:25)
Galeb grup Robotina : VC Portorož 2:0 (25:11, 25:06)
6. krog - sobota, 10.03.2018 - OŠ Hrvatini - 10:00
Ankaran Hrvatini : Luka Koper 0:2 (17:25, 24:26)
Luka Koper : GEN-I Volley 2:0 (25:02, 25:08)
GEN-I Volley : Ankaran Hrvatini 0:2 (10:25, 13:25)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lestvica :
 
  Tekme Seti Točke v setih
poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Galeb grup Robotina 19 9 1 19 3 6,333 536 273 1,963
2 Ankaran Hrvatini 15 7 3 15 7 2,143 484 360 1,344
3 Luka Koper 14 7 3 14 6 2,333 467 327 1,428
4 GEN-I Volley 9 4 6 9 14 0,643 365 473 0,772
5 VC Portorož 7 3 7 7 16 0,438 358 495 0,723
6 Piran 2 0 10 2 20 0,100 233 515 0,452