Odbojka
 
 
 
 
 
2. DOL ženske vzhod - 2017/2018
 
1. krog - sobota 14.10.2017
Nova KBM Branik II : Swatycomet Zreče 3:2 (25:20, 25:17, 20:25, 17:25, 15:12)
Prevalje : KLS Ljubno 3:0 (25:22, 25:19, 25:21)
S volley : Celje 3:2 (12:25, 21:25, 25:23, 25:18, 15:13)
Korvolley A : Mozirje 0:3 (21:25, 19:25, 20:25)
Braslovče : ŽOK GSV Zava Ptuj 0:3 (17:25, 19:25, 21:25)
ŽOK Ljutomer : Benedikt 2:3 (25:15, 28:30, 23:25, 25:19, 11:15)
2. krog - sobota 21.10.2017
Swatycomet Zreče : Benedikt 3:0 (25:11, 25:11, 25:11)
ŽOK GSV Zava Ptuj : ŽOK Ljutomer 3:1 (25:13, 25:20, 22:25, 25:11)
Mozirje : Braslovče 0:3 (16:25, 17:25, 20:25)
Celje : Korvolley A 0:3 (23:25, 23:25, 20:25)
KLS Ljubno : S volley 3:2 (25:13, 19:25, 23:25, 25:17, 15:11)
Nova KBM Branik II : Prevalje 3:0 (25:10, 25:12, 25:13)
3. krog - sobota 28.10.2017
Prevalje : Swatycomet Zreče 2:3 (15:25, 27:29, 25:23, 25:21, 12:15)
S volley : Nova KBM Branik II 1:3 (23:25, 25:21, 16:25, 23:25)
Korvolley A : KLS Ljubno 2:3 (25:22, 20:25, 20:25, 25:22, 13:15)
Braslovče : Celje 3:1 (25:17, 25:17, 22:25, 25:13)
ŽOK Ljutomer : Mozirje 3:1 (26:28, 25:23, 25:20, 25:12)
Benedikt : ŽOK GSV Zava Ptuj 0:3 (16:25, 8:25, 16:25)
4. krog - sobota 04.11.2017
Swatycomet Zreče : ŽOK GSV Zava Ptuj 1:3 (27:25, 20:25, 20:25, 23:25)
Mozirje : Benedikt 3:1 (25:18, 25:15, 30:32, 25:21)
Celje : ŽOK Ljutomer 0:3 (21:25, 16:25, 17:25)
KLS Ljubno : Braslovče 1:3 (17:25, 25:22, 19:25, 17:25)
Nova KBM Branik II : Korvolley A 3:0 (25:20, 25:19, 25:18)
Prevalje : S volley 3:1 (20:25, 25:12, 25:22, 25:18)
5. krog - sobota 11.11.2017
S volley : Swatycomet Zreče 0:3 (17:25, 23:25, 13:25)
Korvolley A : Prevalje 2:3 (22:25, 27:25, 25:20, 23:25, 8:15)
Braslovče : Nova KBM Branik II 0:3 (22:25, 20:25, 17:25)
ŽOK Ljutomer : KLS Ljubno 3:0 (25:19, 25:15, 25:21)
Benedikt : Celje 0:3 (17:25, 23:25, 24:26)
ŽOK GSV Zava Ptuj : Mozirje 3:0 (25:15, 25:20, 25:22)
6. krog - sobota 18.11.2017
Swatycomet Zreče : Mozirje 3:0 (25:14, 25:14, 25:18)
Celje : ŽOK GSV Zava Ptuj 0:3 (16:25, 21:25, 18:25)
KLS Ljubno : Benedikt 3:0 (25:14, 25:13, 25:11)
Nova KBM Branik II : ŽOK Ljutomer 3:1 (22:25, 25:15, 25:16, 25:9)
Prevalje : Braslovče 3:0 (25:17, 25:22, 25:19)
S volley : Korvolley A 1:3 (19:25, 25:21, 20:25, 13:25)
7. krog - sobota 25.11.2017
Korvolley A : Swatycomet Zreče 0:3 (16:25, 16:25, 16:25)
Braslovče : S volley 3:0 (25:21, 25:17, 25:19)
ŽOK Ljutomer : Prevalje 3:0 (25:19, 25:17, 25:23)
Benedikt : Nova KBM Branik II 0:3 (14:25, 17:25, 15:25)
ŽOK GSV Zava Ptuj : KLS Ljubno 3:0 (25:21, 25:19, 25:17)
Mozirje : Celje 3:1 (25:11, 15:25, 25:19, 26:24)
8. krog - sobota 02.12.2017
Swatycomet Zreče : Celje 3:0 (25:17, 25:7, 25:19)
KLS Ljubno : Mozirje 0:3 (24:26, 17:25, 21:25)
Nova KBM Branik II : ŽOK GSV Zava Ptuj 3:2 (23:25, 23:25, 25:18, 25:23, 21:19)
Prevalje : Benedikt 3:0 (25:12, 25:21, 25:12)
S volley : ŽOK Ljutomer 0:3 (21:25, 17:25, 18:25)
Korvolley A : Braslovče 3:0 (25:21, 25:20, 25:19)
9. krog - sobota 09.12.2017
Braslovče : Swatycomet Zreče 1:3 (33:31, 16:25, 17:25, 29:31)
ŽOK Ljutomer : Korvolley A 3:1 (25:18, 25:14, 17:25, 25:19)
Benedikt : S volley 2:3 (13:25, 25:15, 25:22, 14:25, 14:16)
ŽOK GSV Zava Ptuj : Prevalje 3:0 (25:16, 25:15, 25:16)
Mozirje : Nova KBM Branik II 1:3 (25:16, 18:25, 17:25, 16:25)
Celje : KLS Ljubno 1:3 (21:25, 25:14, 18:25, 15:25)
10. krog - sobota 16.12.2017
Swatycomet Zreče : KLS Ljubno 3:1 (25:20, 23:25, 25:16, 25:14)
Nova KBM Branik II : Celje 3:0 (25:17, 25:17, 25:15)
Prevalje : Mozirje 0:3 (25:27, 21:25, 16:25)
S volley : ŽOK GSV Zava Ptuj 0:3 (10:25, 22:25, 18:25)
Korvolley A : Benedikt 3:1 (25:22, 25:12, 22:25, 25:16)
Braslovče : ŽOK Ljutomer 2:3 (25:13, 21:25, 16:25, 25:9, 14:16)
11. krog - sobota 23.12.2017
ŽOK Ljutomer : Swatycomet Zreče 2:3 (23:25, 26:24, 22:25, 25:17, 9:15)
Benedikt : Braslovče 2:3 (16:25, 26:24, 25:23, 18:25, 11:15)
ŽOK GSV Zava Ptuj : Korvolley A 3:0 (25:18, 25:17, 25:16)
Mozirje : S volley 1:3 (22:25, 25:12, 21:25, 22:25)
Celje : Prevalje 2:3 (10:25, 25:22, 25:19, 18:25, 7:15)
KLS Ljubno : Nova KBM Branik II 2:3 (25:22, 25:21, 21:25, 16:25, 12:15)
12. krog - sobota 20.01.2018
Swatycomet Zreče : Nova KBM Branik II 1:3 (21:25, 23:25, 25:10, 21:25)
KLS Ljubno : Prevalje 3:2 (25:23, 11:25, 25:23, 16:25, 15:12)
Celje : S volley 2:3 (25:23, 24:26, 18:25, 25:23, 10:15)
Mozirje : Korvolley A 3:0 (25:17, 25:19, 25:21)
ŽOK GSV Zava Ptuj : Braslovče 3:0 (25:16, 25:23, 25:16)
Benedikt : ŽOK Ljutomer 0:3 (27:29, 14:25, 21:25)
13. krog - sobota 27.01.2018
Benedikt : Swatycomet Zreče 1:3 (12:25, 26:24, 16:25, 13:25)
ŽOK Ljutomer : ŽOK GSV Zava Ptuj 0:3 (15:25, 22:25, 17:25)
Braslovče : Mozirje 1:3 (22:25, 25:22, 22:25, 21:25)
Korvolley A : Celje 1:3 (23:25, 20:25, 25:19, 9:25)
S volley : KLS Ljubno 0:3 (25:27, 23:25, 20:25)
Prevalje : Nova KBM Branik II 1:3 (25:22, 21:25, 18:25, 25:27)
14. krog - sobota 03.02.2018
Swatycomet Zreče : Prevalje 3:1 (25:12, 19:25, 25:14, 25:12)
Nova KBM Branik II : S volley 3:1 (25:8, 25:19, 19:25, 25:14)
KLS Ljubno : Korvolley A 1:3 (23:25, 16:25, 25:20, 17:25)
Celje : Braslovče 3:0 (26:24, 25:19, 26:24)
Mozirje : ŽOK Ljutomer 3:1 (25:11, 15:25, 27:25, 25:21)
ŽOK GSV Zava Ptuj : Benedikt 3:0 (25:13, 25:17, 25:19)
15. krog - sobota 10.02.2018
ŽOK GSV Zava Ptuj : Swatycomet Zreče 0:3 (17:25, 19:25, 23:25)
Benedikt : Mozirje 2:3 (25:16, 25:23, 17:25, 18:25, 12:15)
ŽOK Ljutomer : Celje 2:3 (19:25, 17:25, 25:20, 29:27, 6:15)
Braslovče : KLS Ljubno 3:0 (25:20, 25:16, 25:14)
Korvolley A : Nova KBM Branik II 0:3 (21:25, 15:25, 18:25)
S volley : Prevalje 0:3 (13:25, 21:25, 17:25)
16. krog - sobota 17.02.2018
Swatycomet Zreče : S volley 3:0 (25:10, 25:15, 25:19)
Prevalje : Korvolley A 3:2 (25:22, 22:25, 20:25, 25:17, 15:7)
Nova KBM Branik II : Braslovče 3:0 (25:14, 25:18, 25:9)
KLS Ljubno : ŽOK Ljutomer 0:3 (16:25, 23:25, 24:26)
Celje : Benedikt 3:0 (25:18, 25:13, 25:19)
Mozirje : ŽOK GSV Zava Ptuj 1:3 (25:19, 16:25, 22:25, 14:25)
17. krog - sobota 24.02.2018
Mozirje : Swatycomet Zreče 2:3 (31:29, 16:25, 16:25, 25:23, 11:15)
ŽOK GSV Zava Ptuj : Celje 3:1 (25:12, 25:8, 21:25, 26:24)
Benedikt : KLS Ljubno 0:3 (23:25, 19:25, 19:25)
ŽOK Ljutomer : Nova KBM Branik II 1:3 (28:26, 10:25, 25:27, 21:25)
Braslovče : Prevalje 1:3 (17:25, 25:19, 19:25, 28:30)
Korvolley A : S volley 0:3 (21:25, 23:25, 17:25)
18. krog - sobota 03.03.2018
Swatycomet Zreče : Korvolley A 3:0 (25:13, 25:19, 25:12)
S volley : Braslovče 1:3 (19:25, 25:21, 20:25, 29:31)
Prevalje : ŽOK Ljutomer 3:0 (25:14, 25:17, 25:18)
Nova KBM Branik II : Benedikt 3:0 (25:20, 25:11, 25:16)
KLS Ljubno : ŽOK GSV Zava Ptuj 1:3 (25:22, 22:25, 28:30, 16:25)
Celje : Mozirje 2:3 (25:17, 18:25, 25:20, 17:25, 3:15)
19. krog - sobota 10.03.2018
Celje : Swatycomet Zreče 0:3 (16:25, 14:25, 18:25)
Mozirje : KLS Ljubno 3:0 (25:15, 25:19, 25:20)
ŽOK GSV Zava Ptuj : Nova KBM Branik II 3:2 (25:20, 22:25, 16:25, 25:23, 15:10)
Benedikt : Prevalje 0:3 (14:25, 14:25, 24:26)
ŽOK Ljutomer : S volley 3:1 (25:19, 25:20, 17:25, 25:19)
Braslovče : Korvolley A 3:0 (25:22, 25:21, 25:19)
20. krog - sobota 17.03.2018
Swatycomet Zreče : Braslovče 3:0 (25:12, 25:13, 25:15)
Korvolley A : ŽOK Ljutomer 0:3 (21:25, 16:25, 25:27)
S volley : Benedikt 3:1 (23:25, 25:19, 25:15, 25:19)
Prevalje : ŽOK GSV Zava Ptuj 1:3 (25:22, 19:25, 12:25, 22:25)
Nova KBM Branik II : Mozirje 0:3 (26:28, 24:26, 13:25)
KLS Ljubno : Celje 0:3 (20:25, 22:25, 18:25)
21. krog - sobota 24.03.2018
KLS Ljubno : Swatycomet Zreče 0:3 (9:25, 18:25, 18:25)
Celje : Nova KBM Branik II 1:3 (25:22, 16:25, 12:25, 21:25)
Mozirje : Prevalje 3:1 (25:21, 25:19, 20:25, 25:21)
ŽOK GSV Zava Ptuj : S volley 3:0 (25:13, 25:13, 26:24)
Benedikt : Korvolley A 3:0 (25:22, 25:23, 25:19)
ŽOK Ljutomer : Braslovče 3:0 (25:21, 26:24, 25:21)
22. krog - sobota 31.03.2018
Swatycomet Zreče : ŽOK Ljutomer 2:3 (22:25, 16:25, 25:19, 25:19, 10:15)
Braslovče : Benedikt 3:0 (25:14, 25:9, 25:13)
Korvolley A : ŽOK GSV Zava Ptuj 0:3 (12:25, 14:25, 15:25)
S volley : Mozirje 0:3 (15:25, 14:25, 23:25)
Prevalje : Celje 3:1 (27:25, 25:11, 22:25, 25:18)
Nova KBM Branik II : KLS Ljubno 3:0 (25:10, 25:10, 25:13)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Končna lestvica :
 
  Tekme Seti Točke v setih
poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 ŽOK GSV Zava Ptuj 60 20 2 62 14 4,429 1835 1432 1,281
2 Nova KBM Branik II 58 20 2 62 20 3,100 1930 1542 1,252
3 Swatycomet Zreče 53 18 4 60 22 2,727 1941 1501 1,293
4 Mozirje 41 14 8 48 33 1,455 1799 1733 1,038
5 ŽOK Ljutomer 40 13 9 49 34 1,441 1800 1779 1,012
6 Prevalje 35 12 10 44 39 1,128 1798 1740 1,033
7 Braslovče 27 9 13 32 44 0,727 1661 1671 0,994
8 Celje 21 6 16 32 51 0,627 1655 1852 0,894
9 KLS Ljubno 19 7 15 27 52 0,519 1589 1800 0,883
10 Korvolley A 18 5 17 23 54 0,426 1556 1773 0,878
11 S volley 16 6 16 26 56 0,464 1628 1886 0,863
12 Benedikt 8 2 20 16 62 0,258 1392 1875 0,742