novice

13.1.2018
V napeti finalni tekmi so mladinke Nove KBM Branik po petih nizih, s 3:2 (25:20, 22:25, 23:25, 25:15, 15:7) strle odpor SIP Šempetra ter osvojile naslov mladinskih prvakinj za sezono 2017/18.

13.1.2018
Na zaključnem turnirju mladinskega prvenstva v dvorani OŠ Stranje so v finalu odbojkarji ekipe Črnuče ACH premagali domači Calcit Volley s 3:0 (14, 21, 19). Črnučani so tako novi slovenski mladinski državni prvaki, drugi so Kamničani, tretje mesto pa so osvojili Mariborčani.

27.11.2017
Letošnje mladinsko prvenstvo se bliža koncu, saj so pred nami le še zaključni turnirji, ki jih bomo lahko spremljali v soboto, 13. januarja. V boj za naslov državnih prvakov se pri fantih podajajo Črnuče ACH, Maribor, Calcit Volley in Hoče, pri dekletih pa Nova KBM Branik, Ljubljana, SIP Šempeter in ATK Grosuplje.

9.10.2017
V nedeljo smo po Sloveniji lahko spremljali turnirje osmine finala državnega prvenstva za mladinke in mladince, ki so se med seboj pomerili za mesta v četrtfinalu. Tako smo dobili po 16 ekip, ki se bodo v nadaljevanju prvenstva borile za najvišja mesta.