Odbojka
 
 
 
 
 
Kadeti - ´A´ LIGA - zahod
 
1. krog. krog - nedelja, 21.01.2018 - ŠD Balon, Brezovica - 10:00
Brezovica : KEKOOprema Žužemberk 2:1 (18:25, 25:18, 15:13)
KEKOOprema Žužemberk : Salonit Anhovo 2:0 (25:19, 25:19)
Salonit Anhovo : Brezovica 0:2 (20:25, 24:26)
1. krog. krog - nedelja, 21.01.2018 - OŠ Kostanjevica na Krki - 10:00
Kostanjevica na Krki : Triglav Kranj 2:0 (25:17, 25:18)
Triglav Kranj : Calcit Volley 0:2 (21:25, 21:25)
Calcit Volley : Kostanjevica na Krki 0:2 (10:25, 18:25)
2. krog. krog - nedelja, 28.01.2018 - OŠ Kostanjevica na Krki - 10:00
Kostanjevica na Krki : Calcit Volley 2:1 (25:11, 23:25, 15:07)
Calcit Volley : Salonit Anhovo 0:2 (25:27, 22:25)
Salonit Anhovo : Kostanjevica na Krki 0:2 (22:25, 20:25)
2. krog. krog - nedelja, 28.01.2018 - OŠ Žužemberk - 10:00
KEKOOprema Žužemberk : Brezovica 1:2 (21:25, 27:25, 09:15)
Brezovica : Triglav Kranj 2:0 (29:27, 25:21)
Triglav Kranj : KEKOOprema Žužemberk 2:1 (15:25, 25:20, 15:09)
3. krog. krog - nedelja, 11.02.2018 - ŠD Kanal - 10:00
Salonit Anhovo : Triglav Kranj 2:0 (25:21, 25:18)
Calcit Volley : Brezovica 0:2 (22:25, 20:25)
Brezovica : Salonit Anhovo 2:0 (25:22, 25:21)
Triglav Kranj : Calcit Volley 0:2 (18:25, 16:25)
4. krog. krog - nedelja, 18.02.2018 - OŠ T. Brejca, Kamnik - 10:00
Calcit Volley : Brezovica 0:2 (21:25, 25:27)
Brezovica : Kostanjevica na Krki 0:2 (21:25, 22:25)
Kostanjevica na Krki : KEKOOprema Žužemberk 2:1 (21:25, 25:21, 15:12)
KEKOOprema Žužemberk : Calcit Volley 2:0 (25:20, 30:28)
5. krog. krog - nedelja, 11.03.2018 - OŠ T. Brejca, Kamnik - 10:00
Calcit Volley : Salonit Anhovo 1:2 (25:20, 19:25, 11:15)
Salonit Anhovo : KEKOOprema Žužemberk 0:2 (20:25, 16:25)
KEKOOprema Žužemberk : Calcit Volley 0:2 (19:25, 22:25)
5. krog. krog - nedelja, 11.03.2018 - ŠD Balon, Brezovica - 10:00
Brezovica : Triglav Kranj 2:1 (20:25, 25:16, 15:05)
Triglav Kranj : Kostanjevica na Krki 0:2 (15:25, 17:25)
Kostanjevica na Krki : Brezovica 0:2 (18:25, 20:25)
6. krog. krog - nedelja, 25.03.2018 - ŠD Planina, Kranj - 09:00
Triglav Kranj : KEKOOprema Žužemberk 0:2 (22:25, 14:25)
KEKOOprema Žužemberk : Kostanjevica na Krki 1:2 (15:25, 26:24, 11:15)
Kostanjevica na Krki : Salonit Anhovo 2:0 (25:21, 25:18)
Salonit Anhovo : Triglav Kranj 2:1 (19:25, 25:23, 15:13)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lestvica :
 
  Tekme Seti Točke v setih
poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Kostanjevica na Krki 18 9 1 18 5 3,600 526 422 1,246
2 Brezovica 18 9 1 18 5 3,600 533 470 1,134
3 KEKOOprema Žužemberk 8 4 6 13 12 1,083 523 511 1,023
4 Salonit Anhovo 8 4 6 8 14 0,571 463 503 0,920
5 Calcit Volley 6 3 7 8 14 0,571 459 499 0,920
6 Triglav Kranj 2 1 9 4 19 0,211 428 527 0,812