Odbojka
 
 
 
 
 
Kadeti - ´A´ LIGA - vzhod
 
1. krog. krog - nedelja, 21.01.2018 - ŠD OŠ Šempeter - 10:00
SIP Šempeter : Hoče 2:0 (25:16, 28:26)
Hoče : Črnuče ACH II 2:0 (25:20, 25:18)
Črnuče ACH II : SIP Šempeter 0:2 (10:25, 20:25)
1. krog. krog - nedelja, 21.01.2018 - OŠ Braslovče - 10:00
ŠD Braslovče : Maribor SGD Strdin 0:2 (05:25, 15:25)
Maribor SGD Strdin : Panvita Pomgrad 2:0 (25:22, 25:20)
Panvita Pomgrad : ŠD Braslovče 2:1 (12:25, 25:21, 15:11)
2. krog. krog - nedelja, 28.01.2018 - OŠ Braslovče - 10:00
ŠD Braslovče : Hoče 0:2 (23:25, 12:25)
SIP Šempeter : Maribor SGD Strdin 1:2 (25:22, 26:28, 20:22)
Maribor SGD Strdin : ŠD Braslovče 2:0 (25:14, 25:21)
Hoče : SIP Šempeter 2:1 (17:25, 25:20, 16:14)
3. krog. krog - nedelja, 11.02.2018 - ŠD OŠ Šempeter - 10:00
SIP Šempeter : ŠD Braslovče 2:1 (18:25, 25:13, 15:13)
ŠD Braslovče : Črnuče ACH II 2:0 (25:22, 27:25)
Črnuče ACH II : SIP Šempeter 0:2 (17:25, 16:25)
3. krog. krog - nedelja, 11.02.2018 - VŠD Hoče - 10:00
Hoče : Maribor SGD Strdin 0:2 (15:25, 16:25)
Maribor SGD Strdin : Panvita Pomgrad 2:0 (25:17, 25:14)
Panvita Pomgrad : Hoče 0:2 (23:25, 18:25)
4. krog. krog - nedelja, 18.02.2018 - OŠ D.Kumar, Ljubljana - 10:00
Črnuče ACH II : ŠD Braslovče 2:0 (25:22, 25:22)
ŠD Braslovče : Hoče 2:1 (25:18, 18:25, 16:14)
Hoče : Panvita Pomgrad 2:1 (25:20, 16:25, 15:10)
Panvita Pomgrad : Črnuče ACH II 1:2 (25:20, 22:25, 13:15)
5. krog. krog - nedelja, 11.03.2018 - OŠ I., Murska Sobota - 10:00
Panvita Pomgrad : ŠD Braslovče 2:0 (25:13, 26:24)
ŠD Braslovče : SIP Šempeter 1:2 (27:25, 21:25, 13:15)
SIP Šempeter : Panvita Pomgrad 1:2 (18:25, 25:20, 10:15)
5. krog. krog - nedelja, 11.03.2018 - VŠD Hoče - 10:00
Hoče : Maribor SGD Strdin 0:2 (21:25, 24:26)
Maribor SGD Strdin : Črnuče ACH II 2:0 (25:21, 25:21)
Črnuče ACH II : Hoče 0:2 (21:25, 27:29)
6. krog. krog - nedelja, 25.03.2018 - OŠ B.Ilicha, Maribor - 10:00
Maribor SGD Strdin : Črnuče ACH II 2:0 (25:08, 25:14)
Črnuče ACH II : Panvita Pomgrad 0:2 (20:25, 07:25)
Panvita Pomgrad : SIP Šempeter 0:2 (08:25, 22:25)
SIP Šempeter : Maribor SGD Strdin 2:1 (25:19, 23:25, 15:13)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lestvica :
 
  Tekme Seti Točke v setih
poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Maribor SGD Strdin 18 9 1 19 3 6,333 530 402 1,318
2 SIP Šempeter 14 7 3 17 9 1,889 572 494 1,158
3 Hoče 12 6 4 13 10 1,300 493 489 1,008
4 Panvita Pomgrad 8 4 6 10 14 0,714 472 490 0,963
5 ŠD Braslovče 4 2 8 7 17 0,412 451 530 0,851
6 Črnuče ACH II 4 2 8 4 17 0,235 397 510 0,778