Odbojka
 
 
 
 
 
Kadetinje - ZA MESTA
 
za 5. mesto nedelja 27.05.2018

Draš center, Maribor ob 09:00
Nova KBM Branik I : Nova KBM Branik II 2:0 (25:14, 25:16)  
SIP Šempeter : Olimp Ljubljana 2:0 (25:09, 25:20) 5. SIP Šempeter
Nova KBM Branik II : Olimp Ljubljana 1:2 (25:18, 08:25, 14:16) 6. Nova KBM Branik I
Nova KBM Branik I : SIP Šempeter 1:2 (18:25, 25:14, 15:17) 7. Olimp Ljubljana
      8. Nova KBM Branik II
       
za 9. mesto nedelja 13.05.2018 OŠ J.Janežiča. Šk.Loka ob 10:00
ŽOK Škofja Loka : ŽOK Sobota 2:1 (23:25, 25:16, 15:03)  
Calcit Volley : Swatycomet Zreče I 1:2 (19:25, 25:13, 06:15)  
ŽOK Škofja Loka : Swatycomet Zreče I 1:2 (18:25, 25:23, 11:15) Swatycomet Zreče I = prvi na turnirju
ŽOK Sobota : Calcit Volley 0:2 (13:25, 21:25)  
ŽOK Škofja Loka : Calcit Volley 1:2 (15:25, 25:14, 13:15) Calcit Volley = drugi na turnirju
       
za 13. mesto nedelja 13.05.2018 OŠ Šmartno pod Šm.goro ob 10:00
ŽOK Šentvid : Formis I 0:2 (24:26, 19:25)  
Korvolley A : Triglav Kranj 0:2 (16:25, 14:25)  
Formis I : Triglav Kranj 2:0 (25:18, 25:20) Formis I = prvi na turnirju
ŽOK Šentvid : Korvolley A 2:0 (25:21, 25:14)  
Triglav Kranj : ŽOK Šentvid 1:2 (16:25, 25:19, 14:16) ŽOK Šentvid = drugi na turnirju
       
za 17. mesto nedelja 13.05.2018

OŠ Vuzenica ob 09:30
Svolley : Krim PIRNAR doors 1:2 (25:22, 15:25, 12:15)  
Neptun Kanal : VOLLEYBALLjubljana I 2:0 (25:22, 25:16)  
Krim PIRNAR doors : Neptun Kanal 2:1 (25:23, 22:25, 15:13) Krim PIRNAR doors = prvi na turnirju
Svolley : VOLLEYBALLjubljana I 2:1 (25:21, 17:25, 15:12)  
Neptun Kanal : Svolley 2:0 (25:22, 25:19) Neptun Kanal = drugi na turnirju
       
za 21. mesto nedelja 13.05.2018

ŠD Brinje, Grosuplje ob 10:00
ATK Grosuplje : Prevalje 2:1 (21:25, 25:11, 15:11)  
Ankaran Hrvatini : Kajuh Šoštanj 2:1 (25:23, 24:26, 16:14)  
ATK Grosuplje : Ankaran Hrvatini 2:0 (26:24, 25:19) ATK Grosuplje = prvi na turnirju
Prevalje : Kajuh Šoštanj 2:0 (25:13, 25:04)  
Ankaran Hrvatini : Prevalje 2:0 (25:22, 26:24) Ankaran Hrvatini = drugi na turnirju