Odbojka
 
 
 
 
 
Kadetinje - ´A´ LIGA - zahod ´B´
 
1. krog. krog - nedelja, 21.01.2018 - OŠ M. Krpana, Ljubljana - 10:00
Olimp Ljubljana : Triglav Kranj 2:0 (25:23, 25:09)
Triglav Kranj : Zgornja Gorenjska 0:2 (22:25, 20:25)
Zgornja Gorenjska : ŽOK Škofja Loka I 2:0 (25:23, 25:15)
ŽOK Škofja Loka I : Olimp Ljubljana 0:2 (13:25, 12:25)
2. krog. krog - nedelja, 28.01.2018 - OŠ Vrhovci, Ljubljana - 10:00
Krim PIRNAR doors : Olimp Ljubljana 0:2 (05:25, 22:25)
Olimp Ljubljana : Triglav Kranj 2:1 (25:23, 18:25, 15:13)
Triglav Kranj : ATK Grosuplje 2:0 (25:23, 25:15)
ATK Grosuplje : Krim PIRNAR doors 2:0 (25:15, 25:15)
3. krog. krog - nedelja, 11.02.2018 - OŠ J.Plemlja, Bled - 10:00
Zgornja Gorenjska : Olimp Ljubljana 2:1 (25:18, 23:25, 15:11)
Olimp Ljubljana : ATK Grosuplje 2:0 (25:15, 25:22)
ATK Grosuplje : Zgornja Gorenjska 0:2 (20:25, 21:25)
3. krog. krog - nedelja, 11.02.2018 - OŠ J.Janežiča, Šk.Loka - 10:00
ŽOK Škofja Loka I : Triglav Kranj 2:1 (20:25, 25:20, 15:13)
Triglav Kranj : Krim PIRNAR doors 0:2 (18:25, 17:25)
Krim PIRNAR doors : ŽOK Škofja Loka I 2:1 (25:20, 20:25, 15:11)
4. krog. krog - nedelja, 18.02.2018 - OŠ L.Adamiča, Grosuplje - 10:00
ATK Grosuplje : Krim PIRNAR doors 2:1 (26:28, 25:22, 15:10)
Krim PIRNAR doors : ŽOK Škofja Loka I 2:0 (25:18, 25:12)
ŽOK Škofja Loka I : Zgornja Gorenjska 0:2 (13:25, 22:25)
Zgornja Gorenjska : ATK Grosuplje 2:0 (25:13, 25:15)
5. krog. krog - nedelja, 11.03.2018 - OŠ J.Plemlja, Bled - 10:00
Zgornja Gorenjska : Olimp Ljubljana 2:0 (25:13, 25:19)
Olimp Ljubljana : Krim PIRNAR doors 2:0 (25:15, 25:18)
Krim PIRNAR doors : Zgornja Gorenjska 0:2 (19:25, 09:25)
5. krog. krog - nedelja, 11.03.2018 - OŠ L.Adamiča, Grosuplje - 10:00
ATK Grosuplje : ŽOK Škofja Loka I 1:2 (17:25, 25:22, 15:17)
ŽOK Škofja Loka I : Triglav Kranj 2:0 (25:13, 25:21)
Triglav Kranj : ATK Grosuplje 2:1 (25:15, 16:25, 15:13)
6. krog. krog - nedelja, 25.03.2018 - OŠ J.Janežiča, Šk.Loka - 10:00
ŽOK Škofja Loka I : Olimp Ljubljana 2:0 (25:18, 25:20)
Olimp Ljubljana : ATK Grosuplje 2:0 (25:12, 25:06)
ATK Grosuplje : ŽOK Škofja Loka I 0:2 (12:25, 22:25)
6. krog. krog - nedelja, 25.03.2018 - ŠD Planina, Kranj - 09:00
Triglav Kranj : Zgornja Gorenjska 1:2 (20:25, 28:26, 07:15)
Zgornja Gorenjska : Krim PIRNAR doors 2:0 (25:21, 25:13)
Krim PIRNAR doors : Triglav Kranj 1:2 (25:22, 21:25, 12:15)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lestvica :
 
  Tekme Seti Točke v setih
poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Zgornja Gorenjska 20 10 0 20 2 10,000 529 387 1,367
2 Olimp Ljubljana 14 7 3 15 7 2,143 482 396 1,217
3 ŽOK Škofja Loka I 10 5 5 11 12 0,917 458 481 0,952
4 Triglav Kranj 6 3 7 9 16 0,563 485 533 0,910
5 Krim PIRNAR doors 6 3 7 8 15 0,533 430 499 0,862
6 ATK Grosuplje 4 2 8 6 17 0,353 422 510 0,827