Odbojka
 
 
 
 
 
Dečki - ´A´ LIGA - zahod
 
1. krog. krog - nedelja, 14.01.2018 - OŠ Žužemberk - 10:00
KEKOOprema Žužemberk : Krka 2:0 (25:14, 25:18)
Krka : Črnuče ACH 2:1 (25:19, 17:25, 15:07)
Črnuče ACH : Calcit Volley 0:2 (21:25, 20:25)
Calcit Volley : KEKOOprema Žužemberk 0:2 (13:25, 21:25)
2. krog. krog - sobota, 20.01.2018 - ŠD Kanal - 10:00
Salonit Anhovo : Črnuče ACH 2:0 (25:16, 25:19)
Črnuče ACH : Krka 0:2 (18:25, 16:25)
Krka : Salonit Anhovo 0:2 (29:31, 12:25)
2. krog. krog - sobota, 20.01.2018 - ŠD Balon, Brezovica - 10:00
Brezovica : Calcit Volley 2:0 (25:17, 25:08)
Calcit Volley : KEKOOprema Žužemberk 0:2 (14:25, 11:25)
KEKOOprema Žužemberk : Brezovica 2:0 (25:08, 25:22)
3. krog. krog - nedelja, 04.02.2018 - OŠ Bršljin, Novo mesto - 10:00
Krka : KEKOOprema Žužemberk 0:2 (20:25, 13:25)
KEKOOprema Žužemberk : Salonit Anhovo 2:1 (25:18, 17:25, 19:17)
Salonit Anhovo : Brezovica 2:0 (25:20, 25:16)
Brezovica : Krka 0:2 (20:25, 17:25)
4. krog. krog - sobota, 10.03.2018 - ŠD Kanal - 10:00
Salonit Anhovo : KEKOOprema Žužemberk 2:0 (25:21, 25:17)
KEKOOprema Žužemberk : Črnuče ACH 2:0 (25:11, 25:19)
Črnuče ACH : Salonit Anhovo 0:2 (13:25, 18:25)
4. krog. krog - nedelja, 04.03.2018 - OŠ Bršljin, Novo mesto - 10:00
Krka : Calcit Volley 0:2 (21:25, 23:25)
Calcit Volley : Brezovica 2:0 (25:19, 25:17)
Brezovica : Krka 0:2 (14:25, 19:25)
5. krog. krog - nedelja, 18.03.2018 - OŠ T. Brejca, Kamnik - 10:00
Calcit Volley : Krka 2:1 (21:25, 25:10, 15:09)
Krka : Salonit Anhovo 0:2 (16:25, 15:25)
Salonit Anhovo : Calcit Volley 2:1 (18:25, 25:22, 16:14)
5. krog. krog - nedelja, 18.03.2018 - OŠ D.Kumar, Ljubljana - 10:00
Črnuče ACH : Brezovica 2:1 (25:21, 22:25, 15:09)
Brezovica : KEKOOprema Žužemberk 0:2 (12:25, 14:25)
KEKOOprema Žužemberk : Črnuče ACH 2:0 (25:17, 25:22)
6. krog. krog - sobota, 31.03.2018 - OŠ T. Brejca, Kamnik - 10:00
Calcit Volley : Salonit Anhovo 0:2 (17:25, 20:25)
Salonit Anhovo : Brezovica 2:0 (25:13, 25:20)
Brezovica : Črnuče ACH 0:2 (19:25, 12:25)
Črnuče ACH : Calcit Volley 2:1 (18:25, 25:21, 15:12)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lestvica :
 
  Tekme Seti Točke v setih
poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Salonit Anhovo 18 9 1 19 3 6,333 525 404 1,300
2 KEKOOprema Žužemberk 18 9 1 18 3 6,000 499 359 1,390
3 Calcit Volley 8 4 6 10 13 0,769 451 482 0,936
4 Krka 8 4 6 9 13 0,692 432 472 0,915
5 Črnuče ACH 6 3 7 7 16 0,438 431 501 0,860
6 Brezovica 2 1 9 3 18 0,167 367 487 0,754