Odbojka
 
 
 
 
 
Dečki - ´A´ LIGA - vzhod
 
1. krog. krog - nedelja, 14.01.2018 - OŠ Braslovče - 10:00
ŠD Braslovče : SIP Šempeter 2:0 (25:20, 25:19)
SIP Šempeter : Hoče 1:2 (25:20, 20:25, 11:15)
Hoče : ŠD Braslovče 0:2 (18:25, 20:25)
1. krog. krog - nedelja, 14.01.2018 - OŠ Koroški jeklarji, Ravne - 10:00
Fužinar Sij Metal : Maribor 0:2 (12:25, 22:25)
Maribor : Panvita Pomgrad 0:2 (23:25, 20:25)
Panvita Pomgrad : Fužinar Sij Metal 2:0 (27:25, 25:18)
2. krog. krog - sobota, 20.01.2018 - OŠ Braslovče - 10:00
ŠD Braslovče : Maribor 2:0 (25:22, 25:19)
SIP Šempeter : Fužinar Sij Metal 2:1 (18:25, 25:19, 15:12)
Fužinar Sij Metal : ŠD Braslovče 0:2 (22:25, 20:25)
Maribor : SIP Šempeter 2:0 (25:20, 25:18)
3. krog. krog - nedelja, 04.02.2018 - ŠD OŠ Šempeter - 10:00
SIP Šempeter : ŠD Braslovče 1:2 (16:25, 26:24, 12:15)
ŠD Braslovče : Panvita Pomgrad 0:2 (22:25, 19:25)
Panvita Pomgrad : SIP Šempeter 2:0 (25:19, 25:20)
3. krog. krog - nedelja, 04.02.2018 - VŠD Hoče - 10:00
Hoče : Maribor 0:2 (20:25, 20:25)
Maribor : Fužinar Sij Metal 2:1 (22:25, 25:12, 15:04)
Fužinar Sij Metal : Hoče 0:2 (14:25, 17:25)
4. krog. krog - nedelja, 04.03.2018 - OŠ Koroški jeklarji, Ravne - 10:00
Fužinar Sij Metal : ŠD Braslovče 0:2 (18:25, 15:25)
ŠD Braslovče : Panvita Pomgrad 2:1 (28:26, 16:25, 15:12)
Panvita Pomgrad : Fužinar Sij Metal 0:2 (10:25, 21:25)
4. krog. krog - nedelja, 04.03.2018 - OŠ B.Ilicha, Maribor - 10:00
Maribor : Hoče 2:0 (25:09, 25:12)
Hoče : SIP Šempeter 2:0 (25:13, 25:17)
SIP Šempeter : Maribor 0:2 (13:25, 24:26)
5. krog. krog - nedelja, 18.03.2018 - OŠ B.Ilicha, Maribor - 10:00
Maribor : Panvita Pomgrad 2:1 (25:23, 22:25, 15:09)
Panvita Pomgrad : Hoče 1:2 (25:16, 22:25, 12:15)
Hoče : ŠD Braslovče 0:2 (21:25, 19:25)
ŠD Braslovče : Maribor 2:0 (25:23, 25:21)
6. krog. krog - sobota, 31.03.2018 - OŠ I., Murska Sobota - 10:00
Panvita Pomgrad : Hoče 2:0 (25:20, 25:18)
Hoče : Fužinar Sij Metal 0:2 (21:25, 15:25)
Fužinar Sij Metal : SIP Šempeter 2:0 (25:19, 25:19)
SIP Šempeter : Panvita Pomgrad 0:2 (13:25, 10:25)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lestvica :
 
  Tekme Seti Točke v setih
poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 ŠD Braslovče 18 9 1 18 4 4,500 514 444 1,158
2 Maribor 14 7 3 14 8 1,750 503 418 1,203
3 Panvita Pomgrad 12 6 4 15 8 1,875 512 454 1,128
4 Hoče 8 4 6 8 14 0,571 429 476 0,901
5 Fužinar Sij Metal 6 3 7 8 14 0,571 430 477 0,901
6 SIP Šempeter 2 1 9 4 19 0,211 412 531 0,776