Odbojka
 
 
 
 
 
Starejše deklice - ZA MESTA
 
za 5. mesto nedelja 20.05.2018

dve igrišči

ŠD Prevalje ob 10:00
Prevalje : Calcit Volley tekma "1"  
DOORS Bled : ŽOK Škofja Loka tekma "2"  
zmagovalec tekme "1" : zmagovalec tekme "2" tekma "3" zmagovalec = prvi na turnirju
poraženec tekme "1" : poraženec tekme "2" tekma "4"  
poraženec tekme "3" : zmagovalec tekme "4" tekma "5" zmagovalec = drugi na turnirju
       
za 9. mesto nedelja 06.05.2018

OŠ Hrvatini ob 10:00
Ankaran Hrvatini : Nekropolis Šempeter 0:2 (21:25, 21:25)  
Formis I : Olimp Ljubljana 2:0 (25:17, 25:13)  
Nekropolis Šempeter : Formis I 0:2 (17:25, 20:25) Formis I = prvi na turnirju
Ankaran Hrvatini : Olimp Ljubljana 2:1 (14:25, 25:21, 15:10)  
Nekropolis Šempeter : Ankaran Hrvatini 2:0 (27:25, 25:17) Nekropolis Šempeter = drugi na turnirju
       
za 13. mesto nedelja 06.05.2018

ŠD Marof, Novo mesto ob 16:00
Novo mesto : Korvolley A 0:2 (22:25, 29:31)  
Nova KBM Branik II : Logatec 0:2 (23:25, 15:25)  
Korvolley A : Logatec 1:2 (23:25, 25:23, 12:15) Logatec = prvi na turnirju
Novo mesto : Nova KBM Branik II 2:1 (25:19, 14:25, 15:11)  
Korvolley A : Novo mesto 0:2 b.b. Novo mesto = drugi na turnirju
       
za 17. mesto nedelja 06.05.2018

OŠ V.Vodnik, Ljubljana ob 10:00
Krim PIRNAR doors : ŽOK Kema Puconci 1:2 (21:25, 25:23, 12:15)  
Neptun Kanal : Kajuh Šoštanj 1:2 (20:25, 25:19, 08:15)  
ŽOK Kema Puconci : Kajuh Šoštanj 2:0 (25:16, 25:12) ŽOK Kema Puconci = prvi na turnirju
Krim PIRNAR doors : Neptun Kanal 2:1 (24:26, 25:11, 15:06)  
Kajuh Šoštanj : Krim PIRNAR doors 2:0 (27:25, 25:20) Kajuh Šoštanj = drugi na turnirju
       
za 21. mesto nedelja 06.05.2018

OŠ T.Čufarja, Jesenice ob 10:00
Mladi Jesenice : Formis II 1:2 (25:23, 23:25, 09:15)  
Galeb grup Robotina : Svolley 1:2 (14:25, 25:16, 08:15)  
Formis II : Svolley 2:1 (23:25, 27:25, 16:14) Formis II = prvi na turnirju
Mladi Jesenice : Galeb grup Robotina 2:0 (25:12, 25:19)  
Svolley : Mladi Jesenice 2:1 (25:22, 23:25, 20:18) Svolley = drugi na turnirju