Odbojka
 
 
 
 
 
2016/2017 - MLADINKE - območno prvenstvo
 
skupina "A"

nedelja 25.09.2016

  OŠ Vuzenica ob 10:00
Svolley Vuzenica : Mežica 0:2 (19:25, 24:26) 1. Prevalje 4 2:0 4:0 100:75
Mežica : Prevalje 0:2 (16:25, 16:25) 2. Mežica 2 1:1 2:2 83:93
Prevalje : Svolley Vuzenica 2:0 (25:20, 25:23) 3. Svolley Vuzenica 0 0:2 0:4 86:101
     

 

skupina "B"

nedelja 25.09.2016

  OŠ Selnica ob Dravi ob 10:00
Turbina : Zoja Lenart 2:0 (25:06, 25:17) 1. Turbina 4 2:0 4:0 100:50
Zoja Lenart : ŽOK GSV Ptuj 2:0 (25:21, 25:22) 2. Zoja Lenart 2 1:1 2:2 73:93
ŽOK GSV Ptuj : Turbina 0:2 (15:25, 12:25) 3. ŽOK GSV Ptuj 0 0:2 0:4 70:100
     

 

skupina "C"

nedelja 25.09.2016

  ŠD OŠ Šempeter (1) ob 10:00
Sp.Savinjska - SIP : SIP - Griže 2:0 (25:11, 25:13) 1. Sp.Savinjska - SIP 4 2:0 4:0 100:38
SIP - Griže : ŽOK Domžale 0:2 (16:25, 17:25) 2. ŽOK Domžale 2 1:1 2:2 64:83
ŽOK Domžale : Sp.Savinjska - SIP 0:2 (10:25, 04:25) 3. SIP - Griže 0 0:2 0:4 57:100
     

 

skupina "D"

nedelja 25.09.2016

  VŠD Hoče ob 17:00
Formis : Celje 2:0 (25:20, 25:07) 1. Formis 4 2:0 4:0 100:62
Celje : Mozirje 2:0 (25:14, 25:11) 2. Celje 2 1:1 2:2 77:75
Mozirje : Formis 0:2 (16:25, 19:25) 3. Mozirje 0 0:2 0:4 60:100
     

 

skupina "E"

nedelja 25.09.2016

  ŠD OŠ Šempeter (2) ob 10:00
Sp.Savinjska-SIP II : Prebold 2:0 b.b. 1. Swatycomet Zreče 4 2:0 4:0 100:30
Prebold : Swatycomet Zreče 0:2 b.b. 2. Sp.Savinjska-SIP II 2 1:1 2:2 80:50
Swatycomet Zreče : Sp.Savinjska-SIP II 2:0 (25:13, 25:17) 3. Prebold 0 0:2 0:4 0:100
     

 

skupina "F"

nedelja 25.09.2016

  ŠD ŠIC Ljutomer ob 10:00
ŽOK Ljutomer : KEMA Puconci 0:2 (20:25, 27:29) 1. KEMA Puconci 4 2:0 4:0 104:65
KEMA Puconci : Murania Lendava 2:0 (25:05, 25:13) 2. ŽOK Ljutomer 2 1:1 2:2 97:74
Murania Lendava : ŽOK Ljutomer 0:2 (10:25, 10.25) 3. Murania Lendava 0 0:2 0:4 38:100
     

 

skupina "G" nedelja 25.09.2016

ŠD Kanal ob 10:00
Neptun Kanal : Piran 0:2 (21:25, 12:25)  
Luka Koper : Galeb grup Robotina 2:0 (25:12, 25:17)  
Piran : Luka Koper 0:2 (24:26, 22:25) Luka Koper v 1/8 finale kot 1.
Neptun Kanal : Galeb grup Robotina 0:2 (14:25, 13:25)  
Piran : Galeb grup Robotina 0:2 (22:25, 12.25) Galeb grup Robotina v 1/8 finale kot 2.
       
skupina "H" nedelja 25.09.2016

OŠ J.Janežiča, Šk.Loka ob 10:00
ŽOK Škofja Loka : Olimp Ljubljana 2:0 (25:21, 25:14)  
ŽOK Šentvid Žlindra : Šentvid-Ljubljana 2:0 (25:17, 25:13)  
ŽOK Škofja Loka : ŽOK Šentvid Žlindra 0:2 (18:25, 18:25) ŽOK Šentvid Žlindra v 1/8 finale kot 1.
Olimp Ljubljana : Šentvid-Ljubljana 2:0 (25:19, 25:15)  
ŽOK Škofja Loka : Olimp Ljubljana ** prav tekma ŽOK Škofja Loka v 1/8 finale kot 2.
       
skupina "I" sobota 01.10.2016

ŠD Zlato polje, Kranj ob 10:00
ŽOK Triglav Kranj I : ŽOK Triglav Kranj II 2:0 (25:20, 25:22)  
Prochrom-comp : Žirovnica 0:2 (14:25, 10:25)  
ŽOK Triglav Kranj I : Žirovnica 2:0 (25:12, 25:13) ŽOK Triglav Kranj I v 1/8 finale kot 1.
ŽOK Triglav Kranj II : Prochrom-comp 2:0 (25:12, 25:09)  
Žirovnica : ŽOK Triglav Kranj II 0:2 (17:25, 12:25) ŽOK Triglav Kranj II v 1/8 finale kot 2.
       
skupina "J" nedelja 25.09.2016

OŠ A.Bohoriča, Brestanica ob 10:00
Kostak Elmont : POK Krško 0:2 (19:25, 23:25)  
VOLLEYBALLjublajana : ŽOK Novo mesto 2:0 (25:08, 25:04)  
POK Krško : VOLLEYBALLjublajana 0:2 (17:25, 19:25) VOLLEYBALLjublajana v 1/8 finale kot 1.
Kostak Elmont : ŽOK Novo mesto 2:0 (26:24, 25:20)  
POK Krško : Kostak Elmont ** prav tekma POK Krško v 1/8 finale kot 2.
       
skupina "K"

nedelja 25.09.2016

  OŠ Hrvatini ob 10:00
Ankaran-Hrvatini : VOLLEYBALLjubljana1 2:0 (25:07, 25:09) 1. Ankaran Hrvatini 4 2:0 4:0 100:51
VOLLEYBALLjubljana1 : Logatec 0:2 (18:25, 10:25) 2. Logatec 2 1:1 2:2 85:78
Logatec : Ankaran Hrvatini 0:2 (13:25, 22:25) 3. VOLLEYBALLjubljana1 0 0:2 0:4 44:100
     

 

skupina "L" nedelja 25.09.2016

OŠ Vrhovci, Ljubljana ob 10:00
Krim-Pirnar doors : ATK Grosuplje II 1:2 (26:28, 25:12, 08:15)  
Calcit Volleyball : Olimp Ljubljana I 2:0 (25:17, 24:08)  
ATK Grosuplje II : Calcit Volleyball 0:2 (19:25, 16:25) Calcit Volleyball v 1/8 finale kot 1.
Krim-Pirnar doors : Olimp Ljubljana I 2:0 (25:13, 25:13)  
ATK Grosuplje II : Krim-Pirnar doors  ** prav tekma ATK Grosuplje II v 1/8 finale kot 2.
       

*** V primeru, da se v peti tekmi pomerita ekipi, ki sta že igrali med seboj v prvi ali drugi tekmi turnirja, se tekma ne odigra, šteje rezultat njune prve tekme