Odbojka
 
 
 
 
 
MINI DEKLICE - za mesta - 2. krog
 
 
 
DRŽAVNO PRVENSTVO ZAVAROVALNICA TRIGLAV V MINI ODBOJKI 
 
 
turnir "E" sobota 04.03.2017 Dvojezična OŠ, Lendava ob 10:00
Murania Lendava : Formis min mini 1:2 (21:25, 08:25, 25:23) 1. OK Ljutomer 6 2:1 6:3 209:159
OK Ljutomer : Pohorje Volley 3:0 (25:01, 25:23, 25:10) 2. Formis min mini 5 2:1 5:4 214:174
Formis min mini : Pohorje Volley 1:2 (25:03, 23:25, 22:25) 3. Murania Lendava 4 1:2 4:5 179:190
Murania Lendava : OK Ljutomer 1:2 (25:17, 09:25, 20:25) 4. Pohorje Volley 3 1:2 3:6 137:216
OK Ljutomer : Formis min mini 1:2 (19:25, 25:21, 23:25)  
Pohorje Volley : Murania Lendava 1:2 (04:25, 25:21, 21:25)  
       
turnir "F" sobota 04.03.2017 ŠD OŠ Šempeter ob 10:00
SIP Šempeter : Kostmann Sl.Gradec 3:0 (25:22, 25:06, 25:12) 1. SIP Šempeter 8 3:0 8:1 215:128
KLS Ljubno : Prevalje II 1:2 (25:08, 04:25, 22:25) 2. Kostmann Sl.Gradec 4 1:2 4:5 184:175
Kostmann Sl.Gradec : Prevalje II 3:0 (25:09, 25:12, 25:15) 3. KLS Ljubno 4 1:2 4:5 172:192
SIP Šempeter : KLS Ljubno 2:1 (25:21, 25:11, 15:25) 4.  Prevalje II 2 1:2 2:7 125:201
KLS Ljubno : Kostmann Sl.Gradec 2:1 (25:22, 14:25, 25:22)  
Prevalje II : SIP Šempeter 0:3 (17:25, 05:25, 09:25)  
       
turnir "G" sobota 04.03.2017 ŠD OŠ Šempeter ob 10:00
SIP Šempeter II : Čebelice Zreče 2:1 (25:16, 20:25, 25:19) 1. SIP Šempeter II 4 2:0 4:2 131:112
Čebelice Zreče : ŽOK Mislinja 2:1 (27:29, 25:13, 25:22) 2. Čebelice Zreče 3 1:1 3:3 137:134
ŽOK Mislinja : SIP Šempeter II 1:2 (19:25, 08.25, 25:11) 3. ŽOK Mislinja 2 0:2 2:4 116:138
       
turnir "H" sobota 04.03.2017 OŠ I., Murska Sobota ob 10:00
Sobota mini : Hitri polž Radlje 2:1 (25:13, 13:25, 25:23) 1. Sobota mini 5 2:0 5:1 138:106
Hitri polž Radlje : Prebold 3:0 (25:14, 25:03, 25:16) 2. Hitri polž Radlje 4 1:1 4:2 136:96
Prebold : Sobota mini 0:3 (14:25, 18:25, 13:25) 3. Prebold 0 0:2 0:6 78:150
       
turnir "P" četrtek 09.03.2017 OŠ A.T.Linharta, Radovljica ob 16:45
Prochrom-comp : Triglav Kranj 0:3 (11:25, 13:25, 22:25) 1. Krim-Pirnar doors 5 2:0 5:1 143:63
Triglav Kranj : Krim-Pirnar doors 0:3 (08:25, 09:25, 10:25) 2. Triglav Kranj 3 1:1 3:3 102:121
Krim-Pirnar doors : Prochrom-comp 2:1 (25:10, 25:01, 18:25) 3. Prochrom-comp 1 0:2 1:5 82:143
       
turnir "R" sobota 04.03.2017 ŠD Zlato polje, Kranj ob 10:00
ŽOK Triglav Kranj II : ŽOK Škofja Loka I 0:3 (00:25, 11:25, 14:25) 1. ŽOK Škofja Loka I 5 2:0 5:1 134:75
ŽOK Škofja Loka I : Olimp Ljubljana 2:1 (09:25, 25:06, 25:19) 2. Olimp Ljubljana 3 1:1 3:3 112:111
Olimp Ljubljana : ŽOK Triglav Kranj II 2:1 (25:11, 12:25, 25:16) 3. ŽOK Triglav Kranj II 1 0:2 1:5 77:137
       
turnir "S" sobota 04.03.2017 OŠ T.Čufarja, Jesenice ob 10:00
Mladi Jesenice : Calcit Volleyball II 0:3 (16:25, 21:25, 13:25) 1. Piran 6 2:0 6:0 154:88
Calcit Volleyball II : Piran 0:3 (08:25, 17:25, 27:29) 2. Calcit Volleyball II 3 1:1 3:3 127:129
Piran : Mladi Jesenice 3:0 (25:09, 25:20, 25:07) 3. Mladi Jesenice 0 0:2 0:6 86:150
       
turnir "T" sobota 04.03.2017 OŠ J.Janežiča, Šk.Loka ob 10:00
ŽOK Škofja Loka II : Žirovnica 1:2 (18:25, 25:16, 07:25) 1. Žirovnica 5 2:0 5:1 141:50
Žirovnica : ŽOK Domžale 3:0 (25:00, 25:00, 25:00) 2. ŽOK Škofja Loka II 4 1:1 4:2 125:6
ŽOK Domžale : ŽOK Škofja Loka II 0:3 (00:25, 00:25, 00:25) 3. ŽOK Domžale 0 0:2 0:6 0:150