Odbojka
 
 
 
 
 
MINI DEKLICE - za mesta - 1. krog
 
 
 
DRŽAVNO PRVENSTVO ZAVAROVALNICA TRIGLAV V MINI ODBOJKI 
 
 
turnir "A" sobota 18.02.2017 VŠD Hočeob 10:00
Formis mini mini : Pohorje Volley 2:1 (25:04, 25:11, 16:25) 1. Formis mini mini 5 2:0 5:1 141:170
Pohorje Volley : Čebelice Zreče 2:1 (06:25, 25:08, 25:15) 2. Pohorje Volley 3 1:1 3:3 96:114
Čebelice Zreče : Formis mini mini 0:3 (03:25, 14:25, 13:25) 3. Čebelice Zreče 1 0:2 1:5 78:131
       
turnir "B" sobota 18.02.2017 OŠ Stročja vas ob 10:00
OK Ljutomer : Sobota mini 3:0 (25:12, 27:25, 25:09) 1. OK Ljutomer 6 2:0 6:0 155:99
Sobota mini : Murania Lendava 0:3 (17:25, 17:25, 23:25) 2. Murania Lendava 3 1:1 3:3 128:135
Murania Lendava : OK Ljutomer 0:3 (26:28, 16:25, 11:25) 3. Sobota mini 0 0:2 0:6 103:152
       
turnir "C" sobota 18.02.2017 OŠ Mislinja ob 10:00
ŽOK Mislinja : Kostmann Sl.Gradec 1:2 (19:25, 14:25, 25:22) 1. Kostmann Sl.Gradec 7 3:0 7:2 213:146
Prevalje II : Hitri polž Radlje 2:1 (11:25, 26:24, 25:18) 2. Prevalje II 4 2:1 4:5 170:198
Kostmann Sl.Gradec : Hitri polž Radlje 2:1 (25:06, 16:25, 25:12) 3. ŽOK Mislinja 4 1.2 4:5 169:191
ŽOK Mislinja : Prevalje II 1:2 (25:10, 05:25, 26:28) 4. Hitri polž Radlje 3 0:3 3:6 166:183
Prevalje II : Kostmann Sl.Gradec 0:3 (22:25, 11:25, 12:25)  
Hitri polž Radlje : ŽOK Mislinja 1:2 (10:25, 25:05, 21:25)  
       
turnir "D" sobota 18.02.2017 ŠD OŠ Šempeter ob 10:00
SIP Šempeter : SIP Šempeter II 3:0 (24:09, 25:13, 25:06) 1. KLS Ljubno 7 3:0 7:2 207:143
Prebold : KLS Ljubno 1:2 (15:25, 25:23, 11:25) 2. SIP Šempeter 7 2:1 7:2 204:114
SIP Šempeter II : KLS Ljubno 0:3 (10:25, 16:25, 11:25) 3. Prebold 3 1:2 3:6 138:210
SIP Šempeter : Prebold 3:0 (25:07, 25:18, 25:02) 4. SIP Šempeter II 1 0:3 1:8 127:209
Prebold : SIP Šempeter II 2:1 (25:19, 10:25, 25:18)  
KLS Ljubno : SIP Šempeter 2:1 (25:20, 09:25, 25:10)  
       
turnir "M" sobota 18.02.2017 OŠ T.Brejca, Kamnik ob 09:00
Calcit Volleyball II : Triglav Kranj 1:2 (11:25, 25:22, 05:25) 1. Triglav Kranj 7 3:0 7:2 219:132
ŽOK Triglav II : ŽOK Škofja Loka II 2:1 (24:26, 25:12, 25:18) 2. ŽOK Triglav II 5 2:1 5:4 195:190
Triglav Kranj : ŽOK Škofja Loka II 3:0 (25:09, 25:07, 25:21) 3. Calcit Volleyball II 5 1:2 5:4 178:193
Calcit Volleyball II : ŽOK Triglav II 1:2 (25:17, 23:25, 14:25) 4. ŽOK Škofja Loka II 1 0:3 1:8 147:224
ŽOK Triglav II : Triglav Kranj 1:2 (06:25, 23:25, 25:22)  
ŽOK Škofja Loka II : Calcit Volleyball II 0:3 (19:25, 13:25, 22:25)  
       
turnir "N" sobota 18.02.2017 ŠD pod Stolom, Žirovnica ob 11:00
Žirovnica : Prochrom-comp 0:3 (14:25, 13:25, 18:25) 1.  ŽOK Škofja Loka I 7 3:0 7:2 210:113
ŽOK Škofja Loka I : Mladi Jesenice 3:0 (25:03, 25:22, 25:09) 2.  Prochrom-comp 7 2:1 7:2 190:152
Prochrom-comp : Mladi Jesenice 3:0 (25:20, 25:15, 25:10) 3.  Žirovnica 3 1:2 3:6 156:213
Žirovnica : ŽOK Škofja Loka I 1:2 (05:25, 09:25, 25:23) 4.  Mladi Jesenice 1 0:3 1:8 144:222
ŽOK Škofja Loka I : Prochrom-comp 2:1 (25:02, 12:25, 25:13)  
Mladi Jesenice : Žirovnica 1:2 (25:22, 21:25, 19:25)  
       
turnir "O" sobota 18.02.2017 OŠ Vrhovci, Ljubljana ob 10:00
Krim-Pirnar doors : ŽOK Domžale 3:0 (25:07, 25:00, 25:00) 1.  Krim-Pirnar doors 9 3:0 9:0 225:93
Piran : Olimp Ljubljana 1:2 (09:25, 25:09, 03:25) 2.  Olimp Ljubljana 5 2:1 5:4 189:115
ŽOK Domžale : Olimp Ljubljana 0:3 (03:25, 00:25, 00:25) 3.  Piran 3 1:2 3:6 134:159
Krim-Pirnar doors : Piran 3:0 (25:06, 25:11, 25:14) 4.  ŽOK Domžale 1 0:3 1:8 35:216
Piran : ŽOK Domžale 2:1 (16:25, 25:00, 25:00)  
Olimp Ljubljana : Krim-Pirnar doors 0:3 (20:25, 12:25, 23:25)