Odbojka
 
 
 
 
 
mini odbojka - MLAJŠE DEKLICE - turnirji 'za mesta'
 
 
 
DRŽAVNO PRVENSTVO ZAVAROVALNICA TRIGLAV V MINI ODBOJKI 
 
 
za 5. mesto nedelja 07.05.2017 dve igrišči ŠD Zlato polje, Kranj ob 10:00
ŽOK Triglav Kranj I : ATK Grosuplje 1:2 (06:25, 25:15, 22:25)   5. Braslovče I        
Kema Puconci I : Braslovče I 0:3 (20:25, 10:25, 17:25)   6. ATK Grosuplje        
ATK Grosuplje : Braslovče I 0:3 (22:25, 11:25, 18:25)   7. Kema Puconci I        
ŽOK Triglav Kranj I : Kema Puconci I 1:2 (11:25, 25:17, 21:25)   8. ŽOK Triglav Kranj I        
Kema Puconci I : ATK Grosuplje 1:2 (25:19, 18.25, 24:26)  
Braslovče I : ŽOK Triglav Kranj I 2:1 (25:08, 21:25, 25:12)  
       
za 17. mesto nedelja 07.05.2017 dve igrišči OŠ I.Cankar, Ljutomer ob 10:00
OK Ljutomer : Krim-Pirnar doors 0:3 (22:25, 16:25, 19:25) 17. Krim-Pirnar doors        
Formis mini mini : Olimp Ljubljana 2:1 (25:20, 25:16, 16:25) 18. OK Ljutomer        
Krim-Pirnar doors : Olimp Ljubljana 3:0 (25:18, 25:07, 25:21) 19. Formis mini mini        
OK Ljutomer : Formis mini mini 3:0 (25:11, 31:29, 25:10) 20. Olimp Ljubljana        
Formis mini mini : Krim-Pirnar doors 1:2 (22:25, 26:24, 19:25)  
Olimp Ljubljana : OK Ljutomer 0:3 (20:25, 14:25, 25:27)  
       
za 21. mesto nedelja 07.05.2017 dve igrišči ŠD OŠ Šempeter ob 09:00
SIP Šempeter : ŽOK Škofja Loka I 3:0 (25:22, 25:20, 25:19) 21. SIP Šempeter        
Triglav Kranj : Kostmann Sl.Gradec 1:2 (23:25, 14:25, 25:15) 22.. ŽOK Škofja Loka I        
ŽOK Škofja Loka I : Kostmann Sl.Gradec 2:1 (16:25, 25:10, 25:15) 23. Kostmann Sl.Gradec        
SIP Šempeter : Triglav Kranj 3:0 (27:25, 25:14, 25:22) 24. Triglav Kranj        
Triglav Kranj : ŽOK Škofja Loka I 1:2 (25:17, 06:25, 07:25)  
Kostmann Sl.Gradec : SIP Šempeter 0:3 (16:25, 18:25, 19:25)  
       
za 25. mesto nedelja 07.05.2017 dve igrišči Dvojezična sr.šola, Lendava ob 10:00
Murania Lendava : Prochrom-comp 2:1 (25:06, 10:25, 25:07) 25. Murania Lendava        
Žirovnica : KLS Ljubno 1:2 (09:25, 25:16, 18:25) 26. KLS Ljubno        
Prochrom-comp : KLS Ljubno 1:2 (06:25, 25:18, 20:25) 27. Prochrom-comp        
Murania Lendava : Žirovnica 3:0 (25:23, 25:05, 25:23) 28. Žirovnica        
Žirovnica : Prochrom-comp 1:2 (25:09, 06:25, 11:25)  
KLS Ljubno : Murania Lendava 1:2 (25:18, 04:25, 16:25)  
       
za 29. mesto nedelja 07.05.2017 dve igrišči ŠD Lucija, Portorož ob 10:00
Piran : Prevalje II 2:1 (25:03, 23:25, 25:11) 29. Pohorje Volley        
Pohorje Volley : ŽOK Triglav Kranj II 2:1 (25:06, 08:25, 25:10) 30. Piran        
Prevalje II : ŽOK Triglav Kranj II 1:2 (25:13, 19:25, 18:25) 31. ŽOK Triglav Kranj II        
Piran : Pohorje Volley 1:2 (06:25, 25:18, 19:25) 32. Prevalje II        
Pohorje Volley : Prevalje II 2:1 (25:13, 11:25, 25:11)  
ŽOK Triglav Kranj II : Piran 1:2 (17:25, 25:15, 11:25)  
       
za 33. mesto nedelja 07.05.2017 dve igrišči OŠ T.Čufarja, Jesenice ob 10:00
Mladi Jesenice : Sobota mini 0:3 (06:25, 06:25, 07:25) 33. Sobota mini        
Calcit Volleyball II : Hitri polž Radlje 0:3 (15:25, 12:25, 13:25) 34. Hitri polž Radlje        
Sobota mini : Hitri polž Radlje 3:0 (29:27, 25:10, 25:16) 35. Calcit Volleyball II        
Mladi Jesenice : Calcit Volleyball II 1:2 (20:25, 25:15, 08:25) 36. Mladi Jesenice        
Calcit Volleyball II : Sobota mini 0:3 (17:25, 06:25, 10:25)  
Hitri polž Radlje : Mladi Jesenice 3:0 (25:10, 25:18, 25:16)  
       
za 37. mesto nedelja 07.05.2017 dve igrišči ŠD OŠ Šempeter ob 09:00
SIP Šempeter II : ŽOK Domžale 2:1 (09:25, 00:25, 00:25) 37. ŽOK Mislinja        
ŽOK Mislinja : ŽOK Škofja Loka II 2:1 (25:12, 15:25, 25:17) 38. ŽOK Škofja Loka II        
ŽOK Domžale : ŽOK Škofja Loka II 1:2 (25:18, 00:25, 00:25) 39. SIP Šempeter II        
SIP Šempeter II : ŽOK Mislinja 1:2 (03:25, 25:21, 20:25) 40. ŽOK Domžale        
ŽOK Mislinja : ŽOK Domžale 3:0 (25:18, 25:00, 25:00)  
ŽOK Škofja Loka II : SIP Šempeter II 2:1 (25:21, 25:13, 16:25)