Odbojka
 
 
 
 
 
MINI DEKLICE - finalni del - 1. krog
 
 
 
DRŽAVNO PRVENSTVO ZAVAROVALNICA TRIGLAV V MINI ODBOJKI 
 
 
turnir "1" sobota 18.02.2017 ŠD OŠ Mozirje ob 09:00
Mozirje : Kema Puconci I 1:2 (08:25, 25:17, 12:25) 1. Braslovče I 8 3:0 8:1 222:123
Braslovče II : Braslovče I 1:2 (14:25, 07:25, 25:22) 2. Kema Puconci I 4 2:1 4:5 175:177
Kema Puconci I : Braslovče I 0:3 (16:25, 06:25, 22:25) 3. Braslovče II 4 1:2 4:5 160:181
Mozirje : Braslovče II 1:2 (03:25, 25:07, 17:25) 4. Mozirje 2 0:3 2:7 123:199
Braslovče II : Kema Puconci I 1:2 (12:25, 25:14, 20:25)  
Braslovče I : Mozirje 3:0 (25:10, 25:11, 25:12)  
       
turnir "2" sobota 18.02.2017 Tel. pod V tribuno, LV, MB ob 10:00
Nova KBM Branik : Formis mini 2:1 (21:25, 25:17, 20:25) 1. Nova KBM Branik 6 3:0 6:3 202:175
Hitri polž Dravograd : Prevalje I 1:2 (12:25, 28:26, 20:25) 2. Formis mini 6 2:1 6:3 191:167
Formis mini : Prevalje I 2:1 (15:25, 25:16, 09:25) 3. Prevalje I 4 1:2 4:5 200:173
Nova KBM Branik : Hitri polž Dravograd 2:1 (22:25, 25:06, 25:19) 4. Hitri polž Dravograd 2 0:3 2:7 145:223
Hitri polž Dravograd : Formis mini 0:3 (13:25, 01:25, 21:25)  
Prevalje I : Nova KBM Branik 1:2 (12:25, 25:14, 21:25)  
       
turnir "3" sobota 18.02.2017 ŠD Brinje, Grosuplje ob 09:30
ATK Grosuplje : Calcit Volleyball I 3:0 (25:10, 25.08, 25:21) 1. ATK Grosuplje 7 2:1 7:2 200:146
DOORS : ŽOK Triglav Kranj 2:1 (25:18, 16:25, 25:23) 2. ŽOK Triglav Kranj 6 2:1 6:3 205:153
Calcit Volleyball I : ŽOK Triglav Kranj 0:3 (08:25, 11:25, 18:25) 3. DOORS 5 2:1 5:4 184:193
ATK Grosuplje : DOORS 3:0 (25:15, 25:16, 25:12) 4. Calcit Volleyball I 0 0:3 0:9 128:225
DOORS : Calcit Volleyball I 3:0 (25:18, 25:21, 25:13)  
ŽOK Triglav Kranj : ATK Grosuplje 2:1 (14:25, 25:16, 25:09)  
       
turnir "4" sobota 18.02.2017 OŠ Hrvatini ob 10:00
Ankaran Hrvatini : Luka Koper 2:1 (05:25, 25:23, 25:15) 1. Ankaran Hrvatini 8 3:0 8:1 205:135
Vital Ljubljana I : ŽOK Šentvid 1:2 (11:25, 25:13, 17:25) 2. ŽOK Šentvid 4 2:1 4:5 169:184
Luka Koper : ŽOK Šentvid 1:2 (17:25, 25:12, 14:25) 3. Vital Ljubljana I 3 1:2 3:6 154:181
Ankaran Hrvatini : Vital Ljubljana I 3:0 (25:09, 25:07, 25:12) 4. Luka Koper 3 0:3 3:6 162:190
Vital Ljubljana I : Luka Koper 2:1 (23:25, 25:09, 25:09)  
ŽOK Šentvid : Ankaran Hrvatini 0:3 (20:25, 07:25, 17:25)