Odbojka
 
 
 
 
 
mala odbojka - DEČKI - 1. krog
 
 
         
 
 
DRŽAVNO PRVENSTVO V MALI ODBOJKI SKUPINA HSE
 
 
turnir "1" sobota 26.11.2016

ŠD OŠ Mokronog ob 10:00
SEP Mokronog : KEKOOprema Žužemberk 0:2 (12:25, 17:25)  
Krka : Kostanjevica na Krki 2:1 (21:25, 25:13, 25:13)  
KEKOOprema Žužemberk : Krka 2:0 (25:03, 25:16) KEKOOprema Žužemberk = prvi na turnirju
SEP Mokronog : Kostanjevica na Krki 1:2 (19:25, 25:09, 18:25)  
Krka : Kostanjevica na Krki 2:1 (25:08, 22:25, 26:24) Krka = drugi na turnirju
       
turnir "2" sobota 26.11.2016

ŠD Gaj, Kočevje ob 10:00
MOK Kočevje : ŠD Brezovica 0:2 (16:25, 13:25)  
ACH Zmajčki I : ACH Zmajčki II 2:0 b.b.  
ŠD Brezovica : ACH Zmajčki I 1:2 (25:16, 21:25, 21:25) ACH Zmajčki I = prvi na turnirju
MOK Kočevje : ACH Zmajčki II 2:0 b.b.  
ŠD Brezovica : MOK Kočevje 2:0 (25:23, 25:06) ŠD Brezovica = drugi na turnirju
       
turnir "3" sobota 26.11.2016

OŠ Ketteja in Murna, LJ ob 10:00
Ljubljana volley : ŠD Brezovica II 2:0 (25:03, 25:11)  
Salonit Anhovo : GO Volley 2:0 (25:05, 25:11)  
Ljubljana volley : Salonit Anhovo 0:2 (21:25, 18:25) Salonit Anhovo = prvi na turnirju
ŠD Brezovica II : GO Volley 1:2 (02:25, 25:23, 16:25)  
Ljubljana volley : GO Volley 2:0 (25:11, 25:17) Ljubljana volley = drugi na turnirju
       
turnir "4" sobota 26.11.2016

OŠ Stranje ob 10:00
Calcit Volleyball : Calcit Volleyball II 2:0 (25:08, 25:08)  
Žirovnica : Triglav Kranj 2:0 (25:03, 25:06)  
Calcit Volleyball : Žirovnica 2:1 (25:15, 21:25, 25:21) Calcit Volleyball = prvi na turnirju
Calcit Volleyball II : Triglav Kranj 2:0 (25:12, 25:03)  
Žirovnica : Calcit Volleyball II 2:0 (25:10, 25:15) Žirovnica = drugi na turnirju
       
turnir "5" sobota 26.11.2016

OŠ B.Ilicha, Maribor ob 10:00
Maribor mala : Turbina 2:0 (25:04, 25:01) 1. Maribor mala 4 2:0 4:0 100:19
Turbina : OK Mislinja 0:2 (15:25, 12:25) 2. OK Mislinja 2 1:1 2:2 64:77
OK Mislinja : Maribor mala 0:2 (07:25, 07:25) 3. Turbina 0 0:2 0:4 32:100
       
turnir "6" sobota 26.11.2016

OŠ Koroški jeklarji, Ravne ob 10:00
Fužinar SIJ Metal : TAB Mežica 2:0 (25:14, 25:12) 1. Hoče 4 2:0 4:0 100:47
TAB Mežica : Hoče 0:2 (07:25, 09:25) 2. Fužinar SIJ Metal 2 1:1 2:2 81:76
Hoče : Fužinar SIJ Metal 2:0 (25:16, 25:15) 3. TAB Mežica 0 0:2 0.4 42:100
       
turnir "7" sobota 26.11.2016

OŠ Fram ob 10:00
Fram : OK Ljutomer 2:1 (25:09, 19:25, 25:19)  
Panvita Pomgrad : Radenci 2:0 (25:09, 25:14)  
Fram : Panvita Pomgrad 0:2 (14:25, 13:25) Panvita Pomgrad = prvi na turnirju
OK Ljutomer : Radenci 2:1 (13:25, 25:10, 25:20)  
Fram : OK Ljutomer neodigrano Fram = drugi na turnirju
       
turnir "8" sobota 26.11.2016

OŠ Braslovče ob 10:00
ŠD Braslovče : Šoštanj Topolšica 2:0 b.b. 1. SIP Šempeter 2 2:0 4:0 100:41
Šoštanj Topolšica : SIP Šempeter 0:2 b.b. 2. ŠD Braslovče 2 1:1 2:2 91:50
SIP Šempeter : ŠD Braslovče 2:0 (25:22, 25:19) 3. Šoštanj Topolšica 2 0:2 0:4 0:100