Odbojka
 
 
 
 
 
DRŽAVNO PRVENSTVO V MALI ODBOJKI SKUPINA HSE
 
         
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MALA DEKLICE - Primorska - PRVI DEL
 
1. krog - sobota, 05.11.2016 - ŠD Kanal - 10:00
Neptun Kanal : Ankaran Hrvatini I 0:2 (19:25, 21:25)
Ankaran Hrvatini I : Galeb grup Robotina 2:0 (25:20, 25:17)
Galeb grup Robotina : Ankaran Hrvatini II 1:2 (25:17, 22:25, 19:25)
Ankaran Hrvatini II : Neptun Kanal 2:0 (26:24, 25:20)
1. krog - sobota, 05.11.2016 - ŠD Kanal - 10:00
Luka Koper : VC Portorož 1:2 (21:25, 25:04, 17:25)
VC Portorož : GEN-I Volley 2:0 (b.b.)
GEN-I Volley : Luka Koper 0:2 (b.b.)
2. krog - sobota, 12.11.2016 - OŠ Livade, Izola - 10:00
Galeb grup Robotina : VC Portorož 2:0 (25:18, 25:14)
VC Portorož : Ankaran Hrvatini II 0:2 (14:25, 15:25)
Ankaran Hrvatini II : GEN-I Volley 1:2 (20:25, 25:10, 20:25)
GEN-I Volley : Galeb grup Robotina 0:2 (11:25, 11:25)
2. krog - sobota, 12.11.2016 - OŠ Livade, Izola - 10:00
Ankaran Hrvatini I : Luka Koper 0:2 (20:25, 17:25)
Luka Koper : Neptun Kanal 1:2 (17:25, 25:13, 17:25)
Neptun Kanal : Ankaran Hrvatini I 2:1 (29:27, 18:25, 25:20)
3. krog - sobota, 26.11.2016 - ŠD Lucija, Portorož - 10:00
VC Portorož : Neptun Kanal 2:0 (25:16, 25:15)
Neptun Kanal : GEN-I Volley 2:1 (25:16, 15:25, 25:19)
GEN-I Volley : Ankaran Hrvatini I 1:2 (04:25, 25:21, 23:25)
Ankaran Hrvatini I : VC Portorož 2:1 (25:06, 11:25, 25:18)
3. krog - sobota, 26.11.2016 - ŠD Lucija, Portorož - 10:00
Galeb grup Robotina : Ankaran Hrvatini II 2:0 (25:17, 25:13)
Ankaran Hrvatini II : Luka Koper 2:1 (25:19, 16:25, 25:17)
Luka Koper : Galeb grup Robotina 2:0 (25:23, 25:20)
4. krog - sobota, 10.12.2016 - OŠ Hrvatini - 10:00
Ankaran Hrvatini II : Ankaran Hrvatini I 2:1 (17:25, 25:19, 25:17)
Ankaran Hrvatini I : Galeb grup Robotina 0:2 (12:25, 10:25)
Galeb grup Robotina : Neptun Kanal 2:0 (29:27, 25:09)
Neptun Kanal : Ankaran Hrvatini II 0:2 (18:25, 22:25)
4. krog - sobota, 10.12.2016 - OŠ Koper - 10:00
Luka Koper : VC Portorož 1:2 (19:25, 25:11, 20:25)
VC Portorož : GEN-I Volley 2:0 (26:24, 25:14)
GEN-I Volley : Luka Koper 0:2 (17:25, 14:25)
5. krog - sobota, 21.01.2017 - ŠD Balon, N.Gorica - 10:00 - dve igrišči
GEN-I Volley : Neptun Kanal 0:2 (07:25, 05:25)
VC Portorož : Galeb grup Robotina 1:2 (18:25, 27:25, 07:25)
Galeb grup Robotina : GEN-I Volley 2:0 (25:11, 25:02)
Neptun Kanal : VC Portorož 1:2 (25:11, 21:25, 18:25)
5. krog - četrtek, 26.01.2017 - OŠ Hrvatini - 17:00
Ankaran Hrvatini I : Ankaran Hrvatini II 2:0 (25:15, 27:25)
Ankaran Hrvatini II : Luka Koper 0:2 (16:25, 19:25)
Luka Koper : Ankaran Hrvatini I 2:0 (25:17, 25:23)
6. krog - sobota, 04.02.2017 - OŠ Hrvatini - 10:00
Ankaran Hrvatini II : VC Portorož 0:2 (19:25, 21:25)
VC Portorož : Ankaran Hrvatini I 2:1 (21:25, 25:17, 25:19)
Ankaran Hrvatini I : GEN-I Volley 2:0 (25:20, 25:04)
GEN-I Volley : Ankaran Hrvatini II 2:0 (25:19, 25:10)
6. krog - sobota, 04.02.2017 - OŠ Koper - 10:00
Luka Koper : Galeb grup Robotina 2:0 (26:24, 25:16)
Galeb grup Robotina : Neptun Kanal 2:0 (25:11, 25:14)
Neptun Kanal : Luka Koper 0:2 (18:25, 18:25)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lestvica :
 
  Tekme Seti Točke v setih
poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Luka Koper 16 8 4 20 8 2,500 648 506 1,281
2 Galeb grup Robotina 16 8 4 17 9 1,889 615 450 1,367
3 VC Portorož 16 8 4 18 12 1,500 610 597 1,022
4 Ankaran Hrvatini I 12 6 6 15 14 1,071 627 602 1,042
5 Ankaran Hrvatini II 12 6 6 13 15 0,867 590 613 0,962
6 Neptun Kanal 8 4 8 9 19 0,474 566 619 0,914
7 GEN-I Volley 4 2 10 6 21 0,286 362 631 0,574