Odbojka
 
 
 
 
 
DRŽAVNO PRVENSTVO V MALI ODBOJKI SKUPINA HSE
 
         
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MALA DEKLICE - za mesta - 4. krog
 
turnir "38" sobota 08.04.2017

Tel.pod V tribuno, LV, MB ob 10:00
Nova KBM Branik II : Čebelice Zreče 2:0 (25:23, 25:23)  
Mozirje : Uniforest 2:0 (25:10, 25:20)  
Nova KBM Branik II : Mozirje 0:2 (23:25, 21:25) Mozirje = prvi na turnirju
Čebelice Zreče : Uniforest 2:1 (25:12, 22:25, 25:22)  
Nova KBM Branik II : Čebelice Zreče 0:2 (19:25, 19:25) Čebelice Zreče = drugi na turnirju
       
turnir "39" sobota 08.04.2017

OŠ Nove Fužine, Ljubljana ob 10:00
VOLLEYBALLjubljana1 : ŽOK Škofja Loka I 2:0 (25:11, 25:16)  
Krim-PIRNAR doors 1 : ATK Grosuplje 2:1 (25:20, 22:25, 25:18)  
VOLLEYBALLjubljana1 : Krim-PIRNAR doors 1 2:1 (25:12, 17:25, 25:18) VOLLEYBALLjubljana1 = prvi na turnirju
ŽOK Škofja Loka I : ATK Grosuplje 2:0 (25:21, 26:24)  
Krim-PIRNAR doors 1 : ŽOK Škofja Loka I 2:1 (13:25, 25:13, 25:22) Krim-PIRNAR doors 1 = drugi na turnirju
       
turnir "40" sobota 08.04.2017

Dvojezična sr.šola, Lendava ob 10:00
Murania Lendava : Mežica 2:0 (26:24, 25:17)  
Sobota : Hitri polž Radlje 2:1 (16:25, 25:06, 25:20)  
Murania Lendava : Sobota 1:2 (21:25, 25:15, 23:25) Sobota = prvi na turnirju
Mežica : Hitri polž Radlje 2:0 (25:23, 25:21)  
Murania Lendava : Mežica 1:2 (22:25, 25:21, 23:25) Mežica = drugi na turnirju
       
turnir "41" sobota 08.04.2017

ŠD pri stadionu, Piran ob 10:00
VC Portorož : Vital Ljubljana II 2:1 (25:14, 13:25, 25:21)  
Žirovnica : ŽOK Triglav Kranj I 0:2 (22:25, 10.25)  
VC Portorož : ŽOK Triglav Kranj I 1:2 (25:16, 12:25, 28:30) ŽOK Triglav Kranj I = prvi na turnirju
Vital Ljubljana II : Žirovnica 2:0 (25:15, 25:13)  
VC Portorož : Vital Ljubljana II 0:2 (21:25, 21:25) Vital Ljubljana II = drugi na turnirju
       
turnir "42" sobota 08.04.2017

ŠD Zlato polje, Kranj ob 10:00
ŽOK Triglav Kranj II : Prochrom-comp 0:2 (21:25, 18:25)  
POK Krško : BenQuick Logatec 1:2 (25:16, 09:25, 14:25)  
Prochrom-comp : BenQuick Logatec 2:1 (25:15, 14:25, 27:25) Prochrom-comp = prvi na turnirju
ŽOK Triglav Kranj II : POK Krško 1:2 (13:25, 25:15, 23:25)  
BenQuick Logatec : POK Krško 1:2 (25:03, 15:25, 21:25) POK Krško = drugi na turnirju
       
turnir "43" sobota 08.04.2017

OŠ I.Cankar, Ljutomer ob 09:00
ŽOK Ljutomer : Braslovče II 2:1 (25:15, 23:25, 25:13)  
Formis mala II : ŽOK Mislinja 2:0 (25:16, 25:00)  
ŽOK Ljutomer : Formis mala II 2:0 (25:16, 25:21) ŽOK Ljutomer = prvi na turnirju
Braslovče II : ŽOK Mislinja 2:1 (18:25, 25:00, 25:00)  
Formis mala II : Braslovče II 2:1 (25:15, 10.25, 25:19) Formis mala II = drugi na turnirju
       
turnir "44" sobota 08.04.2017

OŠ XIV. divizije, Senovo ob 09:00
Kostak Elmont : Calcit Volleyball II 2:0 (25:18, 25:06)  
Olimp Ljubljana : Triglav Kranj 2:1 (15:25, 27:25, 25:23)  
Kostak Elmont : Olimp Ljubljana 2:0 (25:12, 25:15) Kostak Elmont = prvi na turnirju
Calcit Volleyball II : Triglav Kranj 2:1 (25:14, 13:25, 25:10)  
Olimp Ljubljana : Calcit Volleyball II 2:0 (25:17, 25:11) Olimp Ljubljana = drugi na turnirju
       
turnir "45" sobota 08.04.2017

OŠ Kostanjevica na Krki ob 10:00
Kostanjevica na Krki : Hitri polž Dravograd 2:1 (25:15, 13:25, 25:10)  
Pohorje Volley : Prebold 1:2 (19:25, 25:15, 19:25)  
Kostanjevica na Krki : Prebold 1:2 (25:21, 22:25, 22:25) Prebold = prvi na turnirju
Hitri polž Dravograd : Pohorje Volley 0:2 (12:25, 12:25)  
Kostanjevica na Krki : Pohorje Volley 2:1 (25:15, 16:25, 25:22) Kostanjevica na Krki = drugi na turnirju
       
turnir "46" sobota 08.04.2017

OŠ Vrhovci, Ljubljana ob 10:00
Krim-PIRNAR doors 2 : ŽOK Šentvid II 1:2 (22:25, 25:23, 19:25)  
Slovenska Bistrica : OK Ljutomer 2:1 (17:25, 25:16, 25:20)  
ŽOK Šentvid II : Slovenska Bistrica 0:2 (10:25, 09:25) Slovenska Bistrica = prvi na turnirju
Krim-PIRNAR doors 2 : OK Ljutomer 0:2 (10:25, 15:25)  
ŽOK Šentvid II : OK Ljutomer 0:2 (09:25, 21:25) OK Ljutomer = drugi na turnirju
       
turnir "47" sobota 08.04.2017

ŠD Prevalje ob 10:00
Prevalje II : ACH Zmajčice 2:0 (25:19, 25:15)  
Mladi Jesenice II : KLS Ljubno 0:2 (16:25, 12:25)  
Prevalje II : KLS Ljubno 2:0 (25:23, 25:20) Prevalje II = prvi na turnirju
ACH Zmajčice : Mladi Jesenice II 0:2 (21:25, 15:25)  
KLS Ljubno : Mladi Jesenice II 2:0 (25:15, 25:12) KLS Ljubno = drugi na turnirju