Odbojka
 
 
 
 
 
DRŽAVNO PRVENSTVO V MALI ODBOJKI SKUPINA HSE
 
         
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MALA DEKLICE - za mesta - 3. krog
 
turnir "24" sobota 25.03.2017 Tel. pod V tribuno, LV, MB ob 10:00
Nova KBM Branik II : Sobota 2:1 (25:16, 17:25, 25:20) 1. Mozirje 4 2:0 4:2 129:130
Sobota : Mozirje 1:2 (18:25, 25:16, 20:25) 2. Nova KBM Branik II 3 1:1 3:3 134:124
Mozirje : Nova KBM Branik II 2:1 (12:25, 25:18, 26:24) 3. Sobota 2 0:2 2:4 124:133
       
turnir "25" sobota 25.03.2017 ŠD Mežica ob 10:00
Mežica : Uniforest 0:2 (23:25, 09:25) 1. Čebelice Zreče 4 2:0 4:2 143:110
Uniforest : Čebelice Zreče 1:2 (09:25, 25:23, 17:25) 2. Uniforest 3 1:1 3:2 101:105
Čebelice Zreče : Mežica 2:1 (25:13, 20:25, 25:21) 3. Mežica 1 0:2 1:4 91:120
       
turnir "26" sobota 25.03.2017 OŠ J.Janežiča, Šk.Loka ob 10:00
ŽOK Škofja Loka I : Krim-PIRNAT Doors 1 2:1 (19:25, 25:17, 25:23) 1. Krim-PIRNAT Doors 1 3 1:1 3:2 115:108
Krim-PIRNAT Doors 1 : Vital Ljubljana II 2:0 (25:21, 25:18) 2. ŽOK Škofja Loka I 3 1:1 3:3 135:133
Vital Ljubljana II : ŽOK Škofja Loka I 2:1 (25:20, 18:25, 25:21) 3. Vital Ljubljana II 2 1:1 2:3 107:116
       
turnir "27" sobota 25.03.2017 OŠ L.Adamiča, Grosuplje ob 10:00
ATK Grosuplje : VOLLEYBALLjubljana1 1:2 (25:23, 10:25, 26:28) 1. VOLLEYBALLjubljana1 4 2:0 4:2 148:120
VOLLEYBALLjubljana1 : Prochrom-comp 2:1 (22:25, 25:14, 25:20) 2. ATK Grosuplje 3 1:1 3:2 111:103
Prochrom-comp : ATK Grosuplje 0:2 (15:25, 12:25) 3. Prochrom-comp 1 0:2 1:4 86:122
       
turnir "28" sobota 25.03.2017

Dvojezična sr.šola, Lendava ob 10:00
Murania Lendava : Pohorje Volley 2:0 (25:22, 25:20)  
Braslovče II : Formis mala II 2:1 (16:25, 25:07, 25:15)  
Murania Lendava : Braslovče II 2:0 (25:21, 25:16) Murania Lendava = prvi na turnirju
Formis mala II : Pohorje Volley 2:1 (25:14, 08:25, 25:23)  
Braslovče II : Formis mala II 1:2 (25:10, 13:25, 17:25) Formis mala II = drugi na turnirju
       
turnir "29" sobota 25.03.2017 ŠD ŠIC Ljutomer ob 10:00
ŽOK Ljutomer : ŽOK Mislinja 2:0 (25:22, 25:13) 1. Hitri polž Radlje 4 2:0 4:2 142:126
ŽOK Mislinja : Hitri polž Radlje 1:2 (15:25, 25:19, 15:25) 2. ŽOK Ljutomer 3 1:1 3:2 121:108
Hitri polž Radlje : ŽOK Ljutomer 2:1 (25:21, 21:25, 27:25) 3. ŽOK Mislinja 1 0:2 1:4 90:119
       
turnir "30" sobota 25.03.2017 ŠD Lucija, Portorož ob 10:00
VC Portorož : Žirovnica 2:0 (25:23, 25:07) 1. VC Portorož 4 2:0 4:0 100:56
Žirovnica : Kostak Elmont 2:1 (25:17, 06:25, 25:19) 2. Žirovnica 2 1:1 2:3 86:111
Kostak Elmont : VC Portorož 0:2 (10:25, 16:25) 3. Kostak Elmont 1 0:2 1:4 87:106
       
turnir "31" sobota 25.03.2017 ŠD Zlato polje, Kranj ob 10:00
ŽOK Triglav Kranj I : Calcit Volleyball II 2:0 (25:17, 25:13) 1. ŽOK Triglav Kranj I 4 2:0 4:0 100:58
Calcit Volleyball II : BenQuick Logatec 0:2 (20:25, 18:25) 2. BenQuick Logatec 2 1:1 2:2 78:88
BenQuick Logatec : ŽOK Triglav Kranj I 0:2 (15:25, 13:25) 3. Calcit Volleyball II 0 0:2 0:4 68:100
       
turnir "32" sobota 25.03.2017 OŠ J.Dalmatina, Krško ob 10:00
POK Krško : Olimp Ljubljana 2:0 (25:20, 25:00) 1. POK Krško 4 2:0 4:0 100:44
Olimp Ljubljana : ŽOK Triglav Kranj II 0:2 (19:25, 00:25) 2. ŽOK Triglav Kranj II 2 1:1 2:2 74:69
ŽOK Triglav Kranj II : POK Krško 0:2 (08:25, 16:25) 3. Olimp Ljubljana 0 0:2 0:4 39:100
       
turnir "33" sobota 25.03.2017 OŠ Prebold ob 10:00
Prebold : Slovenska Bistrica 2:1 (25:21, 14:25, 25:19) 1. Prebold 4 2:0 4:2 133:121
Slovenska Bistrica : Hitri polž Dravograd 1:2 (14:25, 25:16, 19:25) 2. Hitri polž Dravograd 3 1:1 3:3 122:127
Hitri polž Dravograd : Prebold 1:2 (17:25, 25:19, 14:25) 3. Slovenska Bistrica 2 0:2 2:4 123:130
       
turnir "34" sobota 25.03.2017 OŠ Ljubno ob Savinji ob 10:00
KLS Ljubno : Prevalje II 0:2 (23:25, 12:25) 1. OK Ljutomer 4 2:0 4:1 114:85
Prevalje II : OK Ljutomer 0:2 (19:25, 15:25) 2. Prevalje II 2 1:1 2:2 84:85
OK Ljutomer : KLS Ljubno 2:1 (14:25, 25:08, 25:18) 3. KLS Ljubno 1 0:2 1:4 86:114
       
turnir "35" sobota 25.03.2017 OŠ Kostanjevica na Krki ob 10:00
Kostanjevica na Krki : Triglav Kranj 1:2 (25:18, 06:25, 16:25) 1. Triglav Kranj 4 2:0 4:2 137:104
Triglav Kranj : ŽOK Šentvid II 2:1 (25:20, 19:25, 25:12) 2. Kostanjevica na Krki 3 1:1 3:3 111:122
ŽOK Šentvid II : Kostanjevica na Krki 1:2 (15:25, 25:14, 14:25) 3. ŽOK Šentvid II 2 0:2 2:4 111:133
       
turnir "36" sobota 25.03.2017 OŠ Vrhovci, Ljubljana ob 10:00
ACH Zmajčice : Krim-PIRNAR doors 2 0:2 (15:25, 00:25) 1. Krim-PIRNAR doors 2 4 2:0 4:1 114:82
Krim-PIRNAR doors 2 : Mladi Jesenice II 2:1 (26:24, 13:25, 25:18) 2. Mladi Jesenice II 3 1:1 3:2 117:84
Mladi Jesenice II : ACH Zmajčice 2:0 (25:20, 25:00) 3. ACH Zmajčice 0 0:2 0:4 35:100
       
turnir "37" sobota 25.03.2017 OŠ Domžale ob 10:00
ŽOK Domžale : Olimp Ljubljana I 2:0 (25:10, 25:16) 1. ŽOK Domžale 4 2:0 4:0 100:56
Olimp Ljubljana I : ŽOK Škofja Loka II 1:2 (07:25, 25:22, 12:25) 2. ŽOK Škofja Loka II 2 1:1 23 102:94
ŽOK Škofja Loka II : ŽOK Domžale 0:2 (21:25, 09:25) 3. Olimp Ljubljana I 1 0:2 1:4 70:122