Odbojka
 
 
 
 
 
DRŽAVNO PRVENSTVO V MALI ODBOJKI SKUPINA HSE
 
         
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MALA DEKLICE - za mesta - 2. krog
 
turnir "12" sobota 18.03.2017

Dvojezična sr.šola, Lendava ob 10:00
Murania Lendava : Nova KBM Branik II 0:2 (17:25, 16:25)  
Sobota : Formis mala II 2:0 (25:09, 25:16)  
Nova KBM Branik II : Sobota 2:1 (12:25, 25:23, 26:24) Nova KBM Branik II = prvi na turnirju
Murania Lendava : Formis mala II 2:0 (25:17, 25:18)  
Sobota : Murania Lendava 2:1 (25:08, 21:25, 25:22) Sobota = drugi na turnirju
       
turnir "13" sobota 18.03.2017 ŠD OŠ Mozirje ob 10:00
Mozirje : Hitri polž Radlje 2:0 (25:16, 25:10) 1. Mozirje 4 2:0 4:1 120:87
Hitri polž Radlje : Mežica 0:2 (18:25, 23:25) 2. Mežica 3 1:1 3:2 111:111
Mežica : Mozirje 1:2 (25:20, 22:25, 14:25) 3. Hitri polž Radlje 0 0:2 0:4 67:100
       
turnir "14" sobota 18.03.2017 ŠD SŠGT, Celje ob 10:00
Uniforest : Čebelice Zreče 1:2 (18:25, 26:24, 15:25) 1. Čebelice Zreče 4 2:0 4:1 124:88
Čebelice Zreče : ŽOK Mislinja 2:0 (25:15, 25:14) 2. Uniforest 3 1:1 3:2 109:110
ŽOK Mislinja : Uniforest 0:2 (12:25, 14:25) 3. ŽOK Mislinja 0 0:2 0:4 55:100
       
turnir "15" sobota 18.03.2017

OŠ Vrhovci, Ljubljana ob 10:00
Krim-PIRNAR doors 1 : Olimp Ljubljana 2:0 (25:18, 25:20)  
Vital Ljubljana II : VC Portorož 2:1 (17:25, 25:19, 25:17)  
Krim-PIRNAR doors 1 : Vital Ljubljana II 2:0 (25:22, 25:19) Krim-PIRNAR doors 1 = prvi na turnirju
Olimp Ljubljana : VC Portorož 0:2 (19:25, 22:25)  
Vital Ljubljana II : VC Portorož 2:0 (25:19, 25:22) Vital Ljubljana II = drugi na turnirju
       
turnir "16" četrtek 16.03.2017

ŠD pod Stolom, Žirovnica ob 16:00
Žirovnica : ŽOK Škofja Loka I 0:2 (17:25, 17:25)  
ŽOK Triglav Kranj I : Prochrom-comp 2:1 (24:26, 25:09, 25:22)  
ŽOK Škofja Loka I : ŽOK Triglav Kranj I 2:0 (25:21, 25:21) ŽOK Škofja Loka I = prvi na turnirju
Žirovnica : Prochrom-comp 1:2 (04:25, 25:05, 20:25)  
ŽOK Triglav Kranj I : Prochrom-comp 1:2 (25:08, 14:25, 16:25) Prochrom-comp = drugi na turnirju
       
turnir "17" sobota 18.03.2017 OŠ T.Brejca, Kamnik ob 10:00
Calcit Volleyball II : POK Krško 0:2 (21:25, 03:25)  
VOLLEYBALLjubljana1 : ATK Grosuplje 2:1 (20:25, 25:15, 25:15)  
POK Krško : VOLLEYBALLjubljana1 0:2 (12:25, 18:25) VOLLEYBALLjubljana1 = prvi na turnirju
Calcit Volleyball II : ATK Grosuplje 0:2 (17:25, 11:25)  
POK Krško : ATK Grosuplje 0:2 (25:27, 07:25) ATK Grosuplje = drugi na turnirju
       
turnir "18" sobota 18.03.2017 OŠ I.Cankar, Ljutomer ob 10:00
OK Ljutomer : ŽOK Ljutomer 1:2 (26:24, 15:25, 18:25) 1. ŽOK Ljutomer 4 2:0 4:1 124:100
ŽOK Ljutomer : Slovenska Bistrica 2:0 (25:22, 25:19) 2. Slovenska Bistrica 2 1:1 2:3 103:120
Slovenska Bistrica : OK Ljutomer 2:1 (25:22, 12:25, 25:23) 3. OK Ljutomer 1 0:2 2:4 129:136
       
turnir "19" sobota 18.03.2017 ŠD Ruše ob 10:00
Pohorje Volley : Prevalje II 1:2 (18:25, 25:21, 24:26) 1. Pohorje Volley 3 1:1 3:3 138:127
Prevalje II : Hitri polž Dravograd 1:2 (07:25, 25:08, 13:25) 2. Hitri polž Dravograd 3 1:1 3:3 113:116
Hitri polž Dravograd : Pohorje Volley 1:2 (25:20, 06:25, 24:26) 3. Prevalje II 3 1:1 3:3 117:125
       
turnir "20" sobota 18.03.2017 OŠ Prebold ob 10:00
Prebold : Braslovče II 0:2 (18:25, 16:25) 1. Braslovče II 4 2:0 4:0 100:73
Braslovče II : KLS Ljubno 2:0 (25:16, 25:23) 2. Prebold 2 1:1 2:2 84:89
KLS Ljubno : Prebold 0:2 (16:25, 23:25) 3. KLS Ljubno 0 0:2 0:4 78:100
       
turnir "21" sobota 18.03.2017

OŠ Šmartno pod Šm.goro ob 10:00
ŽOK Šentvid II : BenQuick Logatec 0:2 (09:25, 23:25)  
Krim-PIRNAR doors 2 : Olimp Ljubljana I 2:0 (25:06, 25:06)  
BenQuick Logatec : Krim-PIRNAR doors 2 2:0 (25:11, 25:19) BenQuick Logatec = prvi na turnirju
ŽOK Šentvid II : Olimp Ljubljana I 2:0 (25:12, 25:12)  
Krim-PIRNAR doors 2 : ŽOK Šentvid II 0:2 (20:25, 23:25) ŽOK Šentvid II = drugi na turnirju
       
turnir "22" sobota 18.03.2017

OŠ J.Janežiča, Šk.Loka ob 10:00
ŽOK Škofja Loka II : Triglav Kranj 1:2 (20:25, 25:22, 14:25)  
Mladi Jesenice II : ŽOK Triglav Kranj II 1:2 (25:19, 10:25, 17:25)  
Triglav Kranj : ŽOK Triglav Kranj II 1:2 (20:25, 25:13, 24:26) ŽOK Triglav Kranj II = prvi na turnirju
ŽOK Škofja Loka II : Mladi Jesenice II 0:2 (15:25, 24:26)  
Triglav Kranj : Mladi Jesenice II 2:0 (25:20, 25:10) Triglav Kranj = drugi na turnirju
       
turnir "23" sobota 18.03.2017

OŠ XIV. divizije, Senovo ob 09:00
Kostak Elmont : ACH Zmajčice 2:0 (25:08, 25:12)  
ŽOK Domžale : Kostanjevica na Krki 1:2 (25:22, 00:25, 00:25)  
Kostak Elmont : Kostanjevica na Krki 2:0 (25:08, 25:02) Kostak Elmont = prvi na turnirju
ACH Zmajčice : ŽOK Domžale 2:1 (19:25, 25:00, 25:00)  
Kostanjevica na Krki : ACH Zmajčice 2:1 (25:13, 12:25, 25:16) Kostanjevica na Krki = drugi na turnirju