Odbojka
 
 
 
 
 
DRŽAVNO PRVENSTVO V MALI ODBOJKI SKUPINA HSE
 
         
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MALA DEKLICE - za mesta - 1. krog
 
turnir "1" sobota 11.03.2017

Dvojezična sr.šola, Lendava ob 10:00
Murania Lendava : OK Ljutomer 2:1 (25:18, 24:26, 25:23)  
ŽOK Ljutomer : Sobota 0:2 (21:25, 23:25)  
Murania Lendava : Sobota 1:2 (12:25, 25:19, 14:25) Sobota = prvi na turnirju
OK Ljutomer : ŽOK Ljutomer 2:1 (20:25, 25:14, 25:17)  
Murania Lendava : OK Ljutomer 2:0 (25:16, 25:12) Murania Lendava = drugi na turnirju
       
turnir "2" sobota 11.03.2017

Tel.pod V tribuno, Maribor ob 10:00
Nova KBM Branik II : Slovenska Bistrica 2:0 (25:17, 25:20)  
Formis mala II : Pohorje Volley 2:0 (25:10, 25:18)  
Nova KBM Branik II : Formis mala II 2:0 (25:15, 25:20) Nova KBM Branik II = prvi na turnirju
Slovenska Bistrica : Pohorje Volley 2:0 (25:05, 25:23)  
Formis mala II : Slovenska Bistrica 1:2 (22:25, 25:19, 22:25) Slovenska Bistrica = drugi na turnirju
       
turnir "3" sobota 11.03.2017

ŠKTM Radlje ob Dravi ob 10:00
Hitri polž Radlje : Mežica 0:2 (17:25, 17:25)  
Hitri polž Dravograd : Prevalje II 0:2 (11:25, 00:25)  
Mežica : Prevalje II 2:1 (25:11, 16:25, 25:15) Mežica = prvi na turnirju
Hitri polž Radlje : Hitri polž Dravograd 2:0 (25:17, 25:00)  
Prevalje II : Hitri polž Radlje 1:2 (17:25, 27:25, 20:25) Hitri polž Radlje = drugi na turnirju
       
turnir "4" sobota 11.03.2017

OŠ Ljubno ob Savinji ob 10:00
KLS Ljubno : Mozirje 0:2 (15:25, 16:25) 1. Mozirje 4 2:0 4:0 100:56
Mozirje : ŽOK Mislinja 2:0 (25:11, 25:14) 2. ŽOK Mislinja 2 1:1 2:3 93:120
ŽOK Mislinja : KLS Ljubno 2:1 (25:22, 18:25, 25:23) 3. KLS Ljubno 1 0.2 1:4 101:178
       
turnir "5" sobota 11.03.2017

ŠD Zreče ob 10:00
Čebelice Zreče : Braslovče II 2:0 (25:19, 25:14)  
Uniforest : Prebold 2:0 (25:22, 25:00)  
Čebelice Zreče : Uniforest 2:0 (25:16, 25:13) Čebelice Zreče = prvi na turnirju
Braslovče II : Prebold 2:0 (27:25, 25:00)  
Uniforest : Braslovče II 2:1 (17:25, 25:22, 25:18) Uniforest = drugi na turnirju
       
turnir "6" sobota 11.03.2017

OŠ Vrhovci, Ljubljana ob 09:00
Krim-PIRNAR doors 1 : Olimp Ljubljana I 2:0 (25:02 25:13)  
BenQuick Logatec : VC Portorož 1:2 (25:23, 11:25, 20:25)  
Krim-PIRNAR doors 1 : VC Portorož 2:0 (25:21, 25:18) Krim-PIRNAR doors 1 = prvi na turnirju
Olimp Ljubljana I : BenQuick Logatec 0:2 (06:25, 11:25)  
VC Portorož : BenQuick Logatec 2:0 (25:19, 25:08) VC Portorož = drugi na turnirju
       
turnir "7" sobota 11.03.2017

OŠ Vrhovci, Ljubljana ob 09:00
Olimp Ljubljana : ŽOK Šentvid II 2:0 (25:12, 25:13)  
Krim-PIRNAR doors 2 : Vital Ljubljana II 0:2 (12:25, 10:25)  
Olimp Ljubljana : Vital Ljubljana II 0:2 (24:26, 16:25) Vital Ljubljana II = prvi na turnirju
ŽOK Šentvid II : Krim-PIRNAR doors 2 0:2 (24:26, 22:25)  
Olimp Ljubljana : Krim-PIRNAR doors 2 2:0 (25:20, 25:08) Olimp Ljubljana = drugi na turnirju
       
turnir "8" sobota 11.03.2017

ŠD Zalto polje, Kranj ob 10:00
ŽOK Triglav Kranj II : Triglav Kranj 0:2 (19:25, 19:25)  
Prochrom-comp : ŽOK Škofja Loka I 1:2 (09:25, 25:20, 13:25)  
Triglav Kranj : ŽOK Škofja Loka I 0:2 (09:25, 17:25) ŽOK Škofja Loka I = prvi na turnirju
ŽOK Triglav Kranj II : Prochrom-comp 0:2 (12:25, 18:25)  
Triglav Kranj : Prochrom-comp 1:2 (25:11, 19:25, 09:25) Prochrom-comp = drugi na turnirju
       
turnir "9" sobota 11.03.2017

OŠ J.Janežiča, Šk.Loka ob 10:00
ŽOK Škofja Loka II : Mladi Jesenice II 0:2 (23:25, 16:25)  
ŽOK Triglav Kranj I : Žirovnica 2:1 (19:25, 25:04, 25:12)  
Mladi Jesenice II : ŽOK Triglav Kranj I 0:2 (13:25, 10.25) ŽOK Triglav Kranj I = prvi na turnirju
ŽOK Škofja Loka II : Žirovnica 0:2 (18:25, 21:25)  
Mladi Jesenice II : Žirovnica 0:2 (18:25, 21:25) Žirovnica = drugi na turnirju
       
turnir "10" sobota 11.03.2017

OŠ Stranje ob 09:00
Calcit Volleyball II : ŽOK Domžale 2:0 (25:22, 25:13)  
ACH Zmajčice : VOLLEYBALLjubljana I 0:2 (05:25, 08:25)  
Calcit Volleyball II : VOLLEYBALLjubljana I 0:2 (12:25, 09:25) VOLLEYBALLjubljana I = prvi na turnirju
ŽOK Domžale : ACH Zmajčice 2:0 (25:08, 25:16)  
Calcit Volleyball II : ŽOK Domžale 2:0 (25:15, 25:18) Calcit Volleyball II = drugi na turnirju
       
turnir 11" sobota 11.03.2017

OŠ XIV. divizije, Senovo ob 09:00
Kostak Elmont : Kostanjevica na Krki 2:0 (25:23, 25:12)  
ATK Grosuplje : POK Krško 1:2 (25:22, 23:25, 21:25)  
Kostak Elmont : POK Krško 1:2 (17:25, 25:22, 19:25) POK Krško = prvi na turnirju
Kostanjevica na Krki : ATK Grosuplje 0:2 (16:25, 08:25)  
Kostak Elmont : ATK Grosuplje 0:2 (13:25, 17:25) ATK Grosuplje = drugi na turnirju