Odbojka
 
 
 
 
 
MALA odbojka - deklice - ZA MESTA
 
 
         
 
 
DRŽAVNO PRVENSTVO V MALI ODBOJKI SKUPINA HSE
 
 
za 5. mesto sobota 13.05.2017

dve igrišči

Zelena dvorana Puconci ob 10:00
Kema Puconci : Vital Ljubljana I 0:2 (06:25, 04:25)  
Kostmann Sl.Gradec : Calcit Volleyball I 2:0 (25:18, 25:18)   5. Vital Ljubljana I
Vital Ljubljana I : Kostmann Sl.Gradec 2:0 (25:12, 25:08)   6. Kostmann Sl.Gradec
Kema Puconci : Calcit Volleyball I 1:2 (27:25, 22:25, 21:25)   7. Calcit Volleyball I
Kostmann Sl.Gradec : Calcit Volleyball I 2:0 (25:22, 25:20)   8. Kema Puconci
       
za 17. mesto sobota 13.05.2017

dve igrišči

ŠD OŠ Mozirje ob 10:00
Mozirje : Krim-PIRNAR doors 1 2:0 (25:17, 25:21)  
VOLLEYBALLjubljana1 : Čebelice Zreče 2:1 (19:25, 25:20, 25:23) 17. Mozirje
Mozirje : VOLLEYBALLjubljana1 2:0 (25:21, 25:23) 18. VOLLEYBALLjubljana1
Krim-PIRNAR doors : Čebelice Zreče 1:2 (25:17, 20:25, 20:25) 19. Čebelice Zreče
VOLLEYBALLjubljana1 : Čebelice Zreče 2:1 (23:25, 25:18, 25:21) 20. Krim-PIRNAR doors
       
za 21. mesto sobota 13.05.2017

dve igrišči

OŠ J.Janežiča, Šk.Loka ob 10:00
ŽOK Škofja Loka I : Uniforest 2:0 (25:17, 25:18)  
Nova KBM Branik II : ATK Grosuplje 2:1 (25:17, 09:25, 25:21) 21. ŽOK Škofja Loka I
ŽOK Škofja Loka I : Nova KBM Branik II 2:0 (25:09, 25:23) 22. Nova KBM Branik II
Uniforest : ATK Grosuplje 1:2 (08:25, 25:12, 21:25) 23. ATK Grosuplje
Nova KBM Branik II : ATK Grosuplje 2:1 (25:23, 18:25, 25:17) 24. Uniforest
       
za 25. mesto sobota 13.05.2017   ŠD Zlato polje, Kranj ob 10:00
ŽOK Triglav Kranj I : Prochrom-comp 2:1 (23:25, 25:14, 25:11) 25. ŽOK Triglav Kranj I        
Prochrom-comp : Sobota 2:1 (06:25, 25:05, 25:23) 26. Prochrom-comp        
Sobota : ŽOK Triglav Kranj I 0:2 (08:25, 16:25) 27. Sobota        
       
za 28. mesto sobota 13.05.2017   OŠ J.Dalmatina, Krško ob 10:00
POK Krško : Vital Ljubljana II 1:2 (25:21, 19:25, 22:25) 28. Vital Ljubljana II        
Vital Ljubljana II : Mežica 2:0 (25:20, 25:11) 29. POK Krško        
Mežica : POK Krško 1:2 (25:21, 16:25, 21:25) 30. Mežica        
       
za 31. mesto sobota 13.05.2017   Dvojezična sr.šola, Lendava ob 10:00
Murania Lendava : BenQuick Logatec turnir odpovedan 31. Murania Lendava        
BenQuick Logatec : VC Portorož turnir odpovedan 32. BenQuick Logatec        
VC Portorož : Murania Lendava turnir odpovedan   VC Portorož        
       
za 34. mesto sobota 13.05.2017   OŠ Vuzenica ob 10:00
Hitri polž Radlje : ŽOK Triglav Kran II 2:1 (25:15, 10:25, 25:10) 34. Hitri polž Radlje        
ŽOK Triglav Kranj II : Žirovnica 1:2 (05:25, 25:06, 15:25) 35. Žirovnica        
Žirovnica : Hitri polž Radlje 1:2 (09:25, 25:08, 13:25) 36. ŽOK Triglav Kran II        
       
za 37. mesto sobota 13.05.2017

dve igrišči

OŠ XIV. divizije, Senovo ob 10:00
Kostak Elmont : Formis mala II 2:0 (25:23, 25:09)  
ŽOK Ljutomer : Olimp Ljubljana 2:1 (25:16, 18:25, 25:17) 37. ŽOK Ljutomer
Kostak Elmont : ŽOK Ljutomer 0:2 (11:25, 22:25) 38. Kostak Elmont
Formis mala II : Olimp Ljubljana 0:2 (19:25, 23:25) 39. Olimp Ljubljana
Kostak Elmont : Olimp Ljubljana 2:1 821:25, 25:16, 25:21) 40. Formis mala II
       
za 41. mesto sobota 13.05.2017

dve igrišči

OŠ Stranje ob 10:00
Calcit Volleyball II : ŽOK Mislinja 2:0 (25:16, 25:10)  
Triglav Kranj : Braslovče II 1:2 (05:25, 26:24, 18:25) 41. Braslovče II
Calcit Volleyball II : Braslovče II 2:0 (25:23, 25:20) 42. Calcit Volleyball II
ŽOK Mislinja : Triglav Kranj 0:2 (22:25, 19:25) 43. Triglav Kranj
Calcit Volleyball II : Triglav Kranj 2:0 (25:23, 25:20) 44. ŽOK Mislinja