Odbojka
 
 
 
 
 
Kadetinje - ´A´ LIGA - vzhod B
 
1. krog. krog - nedelja, 22.01.2017 - Gimnazija Sl.Gradec - 10:00 - dve igrišči
Kostmann Sl.Gradec : Mozirje 2:0 (25:18, 25:17)
Braslovče : Swatycomet Zreče 0:2 (20:25, 19:25)
Swatycomet Zreče : Kostmann Sl.Gradec 2:0 (25:17, 25:20)
Mozirje : Braslovče 0:2 (23:25, 23:25)
2. krog. krog - nedelja, 05.02.2017 - Gimnazija Sl.Gradec - 10:00
Kostmann Sl.Gradec : Kajuh Šoštanj 2:0 (25:18, 25:14)
Kajuh Šoštanj : Braslovče 2:0 (25:22, 25:19)
Braslovče : Kostmann Sl.Gradec 0:2 (21:25, 17:25)
2. krog. krog - nedelja, 05.02.2017 - ŠD OŠ Šempeter - 10:00
Sp.Savinjska - SIP : Swatycomet Zreče 1:2 (22:25, 25:18, 10:15)
Swatycomet Zreče : Mozirje 2:0 (25:07, 25:11)
Mozirje : Sp.Savinjska - SIP 0:2 (08:25, 09:25)
3. krog. krog - nedelja, 12.02.2017 - ŠD OŠ Mozirje - 10:00
Mozirje : Sp.Savinjska - SIP 0:2 (13:25, 10:25)
Sp.Savinjska - SIP : Kajuh Šoštanj 2:0 (25:17, 25:14)
Kajuh Šoštanj : Kostmann Sl.Gradec 1:2 (15:25, 25:23, 12:15)
Kostmann Sl.Gradec : Mozirje 2:0 (25:16, 25:17)
4. krog. krog - nedelja, 12.03.2017 - ŠD Šoštanj - 10:00
Kajuh Šoštanj : Braslovče 2:1 (19:25, 25:12, 15:08)
Braslovče : Mozirje 2:0 (25:08, 25:21)
Mozirje : Kajuh Šoštanj 1:2 (25:22, 18:25, 09:15)
4. krog. krog - nedelja, 12.03.2017 - ŠD Zreče - 10:00
Swatycomet Zreče : Sp.Savinjska - SIP 0:2 (16:25, 19:25)
Sp.Savinjska - SIP : Kostmann Sl.Gradec 2:1 (21:25, 25:20, 15:08)
Kostmann Sl.Gradec : Swatycomet Zreče 0:2 (25:27, 18:25)
5. krog. krog - nedelja, 19.03.2017 - OŠ Braslovče - 10:00
Braslovče : Sp.Savinjska - SIP 0:2 (20:25, 16:25)
Sp.Savinjska - SIP : Kostmann Sl.Gradec 2:0 (25:17, 25:18)
Kostmann Sl.Gradec : Braslovče 0:2 (20:25, 21:25)
5. krog. krog - nedelja, 19.03.2017 - ŠD Zreče - 10:00
Swatycomet Zreče : Kajuh Šoštanj 2:0 (25:20, 25:20)
Kajuh Šoštanj : Mozirje 2:0 (25:14, 25:22)
Mozirje : Swatycomet Zreče 0:2 (12:25, 21:25)
6. krog. krog - nedelja, 26.03.2017 - ŠD OŠ Šempeter - 10:00 - dve igrišči
Sp.Savinjska - SIP : Braslovče 2:0 (25:14, 25:16)
Swatycomet Zreče : Kajuh Šoštanj 2:0 (25:23, 27:25)
Kajuh Šoštanj : Sp.Savinjska - SIP 0:2 (18:25, 13:25)
Braslovče : Swatycomet Zreče 1:2 (25:23, 20:25, 09:15)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lestvica
 
  Tekme Seti Točke v setih
poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Sp.Savinjska - SIP 18 9 1 19 3 6,333 518 349 1,484
2 Swatycomet Zreče 18 9 1 18 4 4,500 510 419 1,217
3 Kostmann Sl.Gradec 10 5 5 11 11 1,000 472 453 1,042
4 Kajuh Šoštanj 8 4 6 9 14 0,643 455 489 0,930
5 Braslovče 6 3 7 8 14 0,571 433 488 0,887
6 Mozirje 0 0 10 1 20 0,050 322 512 0,629