Odbojka
 
 
 
 
 
Kadetinje - ´B´ LIGA - skupina ´E´
 
1. krog. krog - nedelja, 22.01.2017 - ŠD Gimnazija Ptuj - 10:00 - dve igrišči
ŽOK Ptuj : Endal Zoja 0:2 (08:25, 08:25)
ŽOK Ljutomer : Murania Lendava 2:0 (25:12, 25:11)
Murania Lendava : ŽOK Ptuj 2:0 (25:12, 25:14)
Endal Zoja : ŽOK Ljutomer 1:2 (16:25, 25:20, 12:15)
2. krog. krog - nedelja, 05.02.2017 - ŠD Benedikt - 10:00 - dve igrišči
Benedikt : Turbina 0:2 (08:25, 05:25)
ŽOK Ljutomer : Murania Lendava 2:0 (25:09, 25:23)
Murania Lendava : Benedikt 2:0 (25:10, 25:12)
Turbina : ŽOK Ljutomer 2:0 (25:09, 25:21)
3. krog. krog - nedelja, 12.02.2017 - OŠ I., Cankar, Ljutomer - 10:00
ŽOK Ljutomer : ŽOK Ptuj 2:0 (25:09, 25:15)
ŽOK Ptuj : Turbina 0:2 (03:25, 08:25)
Turbina : ŽOK Ljutomer 2:0 (25:15, 25:18)
3. krog. krog - nedelja, 12.02.2017 - Dvojezična sr.šola, Lendava - 10:00
Murania Lendava : Benedikt 2:0 (25:16, 25:17)
Benedikt : Endal Zoja 0:2 (11:25, 16:25)
Endal Zoja : Murania Lendava 2:0 (25:09, 25:12)
4. krog. krog - nedelja, 12.03.2017 - OŠ Selnica ob Dravi - 10:00
Turbina : ŽOK Ptuj 2:0 (25:03, 25:02)
ŽOK Ptuj : Murania Lendava 0:2 (14:25, 17:25)
Murania Lendava : Turbina 0:2 (17:25, 02:25)
4. krog. krog - nedelja, 12.03.2017 - ŠD Benedikt - 10:00
Benedikt : Endal Zoja 0:2 (05:25, 09:25)
Endal Zoja : ŽOK Ljutomer 0:2 (19:25, 13:25)
ŽOK Ljutomer : Benedikt 2:0 (25:11, 25:07)
5. krog. krog - nedelja, 19.03.2017 - ŠD Lenart - 10:00
Endal Zoja : Turbina 0:2 (16:25, 21:25)
Turbina : Benedikt 2:0 (25:07, 25:09)
Benedikt : ŽOK Ptuj 2:1 (13:25, 25:23, 15:07)
ŽOK Ptuj : Endal Zoja 0:2 (07:25, 09:25)
6. krog. krog - nedelja, 26.03.2017 - ŠD ŠIC Ljutomer - 10:00
ŽOK Ljutomer : ŽOK Ptuj 2:0 (25:11, 25:08)
ŽOK Ptuj : Benedikt 2:0 (25:16, 25:19)
Benedikt : ŽOK Ljutomer 0:2 (09:25, 14:25)
6. krog. krog - nedelja, 26.03.2017 - ŠD Lenart - 10:00
Endal Zoja : Murania Lendava 2:0 (25:13, 25:10)
Murania Lendava : Turbina 0:2 (08:25, 12:25)
Turbina : Endal Zoja 2:0 (25:13, 25:12)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lestvica
 
  Tekme Seti Točke v setih
poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Turbina 20 10 0 20 0 max 500 209 2,392
2 ŽOK Ljutomer 16 8 2 16 5 3,200 473 324 1,460
3 Endal Zoja 12 6 4 13 8 1,625 447 327 1,367
4 Murania Lendava 8 4 6 8 12 0,667 338 412 0,820
5 ŽOK Ptuj 2 1 9 3 18 0,167 253 488 0,518
6 Benedikt 2 1 9 2 19 0,105 254 505 0,503