Odbojka
 
 
 
 
 
Kadetinje - ´B´ LIGA - skupina ´C´
 
1. krog. krog - nedelja, 22.01.2017 - ŠD Galjevica, Ljubljana - 12:30 - dve igrišči
Vital Ljubljana : Triglav Kranj 2:0 (25:18, 25:19)
Žirovnica : ŽOK Triglav Kranj II 2:0 (25:22, 25:15)
ŽOK Triglav Kranj II : Vital Ljubljana 0:2 (07:25, 14:25)
Triglav Kranj : Žirovnica 1:2 (22:25, 25:14, 08:15)
2. krog. krog - nedelja, 05.02.2017 - ŠD Zlato polje, Kranj - 12:00
ŽOK Triglav Kranj II : Triglav Kranj 0:2 (11:25, 10:25)
Triglav Kranj : Šentvid-Ljubljana 0:2 (08:25, 16:25)
Šentvid-Ljubljana : ŽOK Triglav Kranj II 2:0 (25:14, 25:15)
2. krog. krog - nedelja, 05.02.2017 - ŠD pod Stolom, Žirovnica - 10:00
Žirovnica : Prochrom-comp 2:0 (25:14, 25:20)
Prochrom-comp : Vital Ljubljana 0:2 (17:25, 19:25)
Vital Ljubljana : Žirovnica 2:1 (25:23, 15:25, 15:13)
3. krog. krog - nedelja, 12.02.2017 - ŠD Galjevica, Ljubljana - 12:30
Vital Ljubljana : Šentvid-Ljubljana 2:0 (25:17, 25:19)
Šentvid-Ljubljana : Triglav Kranj 2:0 (25:23, 25:21)
Triglav Kranj : Vital Ljubljana 1:2 (25:23, 11:25, 10:15)
3. krog. krog - nedelja, 12.02.2017 - OŠ J.Plemlja, Bled - 10:00
Prochrom-comp : Žirovnica 0:2 (13:25, 14:25)
Žirovnica : ŽOK Triglav Kranj II 2:0 (25:13, 25:17)
ŽOK Triglav Kranj II : Prochrom-comp 1:2 (25:17, 19:25, 05:15)
4. krog. krog - nedelja, 12.03.2017 - OŠ Šmartno pod Šm.goro - 10:00
Šentvid-Ljubljana : ŽOK Triglav Kranj II 2:0 (25:13, 25:11)
ŽOK Triglav Kranj II : Vital Ljubljana 0:2 (07:25, 13:25)
Vital Ljubljana : Prochrom-comp 2:0 (25:08, 25:21)
Prochrom-comp : Šentvid-Ljubljana 0:2 (11:25, 06:25)
5. krog. krog - nedelja, 19.03.2017 - ŠD Planina, Kranj - 10:00
Triglav Kranj : ŽOK Triglav Kranj II 2:0 (25:08, 25:12)
ŽOK Triglav Kranj II : Prochrom-comp 0:2 (10:25, 21:25)
Prochrom-comp : Triglav Kranj 0:2 (10:25, 16:25)
5. krog. krog - nedelja, 19.03.2017 - OŠ Šmartno pod Šm.goro - 10:00
Šentvid-Ljubljana : Vital Ljubljana 0:2 (23:25, 20:25)
Vital Ljubljana : Žirovnica 2:0 (25:21, 25:10)
Žirovnica : Šentvid-Ljubljana 0:2 (14:25, 12:25)
6. krog. krog - nedelja, 26.03.2017 - OŠ J.Plemlja, Bled - 10:00
Prochrom-comp : Triglav Kranj 0:2 (11:25, 10:25)
Triglav Kranj : Žirovnica 2:0 (25:07, 25:21)
Žirovnica : Šentvid-Ljubljana 2:1 (25:19, 18:25, 15:11)
Šentvid-Ljubljana : Prochrom-comp 2:0 (25:06, 25:05)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lestvica
 
  Tekme Seti Točke v setih
poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Vital Ljubljana 20 10 0 20 2 10,000 518 360 1,439
2 Šentvid-Ljubljana 14 7 3 15 6 2,500 484 333 1,453
3 Žirovnica 12 6 4 13 10 1,300 458 443 1,034
4 Triglav Kranj 10 5 5 12 10 1,200 456 383 1,191
5 Prochrom-comp 4 2 8 4 17 0,235 308 480 0,642
6 ŽOK Triglav Kranj II 0 0 10 1 20 0,050 282 507 0,556