Odbojka
 
 
 
 
 
Starejši dečki - ´A´ LIGA - zahod
 
1. krog. krog - sobota, 07.01.2017 - OŠ Žužemebrk - 10:00
KEKOOprema Žužemberk : Benquick Volley 1:2 (25:22, 19:25, 09:15)
Benquick Volley : Kostanjevica na Krki 2:0 (25:12, 25:14)
Kostanjevica na Krki : Salonit Anhovo 2:0 (25:15, 25:20)
Salonit Anhovo : KEKOOprema Žužemberk 1:2 (25:21, 19:25, 06:15)
2. krog. krog - nedelja, 15.01.2017 - ŠD Kanal - 10:00
Salonit Anhovo : KEKOOprema Žužemberk 1:2 (29:27, 11:25, 11:15)
KEKOOprema Žužemberk : Krka 2:0 (25:13, 25:15)
Krka : Salonit Anhovo 1:2 (25:20, 16:25, 14:16)
2. krog. krog - nedelja, 15.01.2017 - OŠ Brezovica - 10:00
ŠD Brezovica : Benquick Volley 0:2 (24:26, 16:25)
Benquick Volley : Kostanjevica na Krki 2:0 (25:13, 25:15)
Kostanjevica na Krki : ŠD Brezovica 0:2 (07:25, 22:25)
3. krog. krog - nedelja, 29.01.2017 - OŠ Kostanjevica na Krki - 10:00
Kostanjevica na Krki : Krka 2:0 (25:20, 25:20)
Krka : ŠD Brezovica 2:1 (16:25, 25:19, 15:13)
ŠD Brezovica : Salonit Anhovo 2:1 (21:25, 25:13, 15:11)
Salonit Anhovo : Kostanjevica na Krki 0:2 (20:25, 18:25)
4. krog. krog - nedelja, 19.02.2017 - ŠD Logatec - 10:00
Benquick Volley : ŠD Brezovica 2:0 (25:17, 25:22)
ŠD Brezovica : Salonit Anhovo 2:0 (25:15, 25:21)
Salonit Anhovo : Benquick Volley 0:2 (18:25, 21:25)
4. krog. krog - nedelja, 05.03.2017 - ŠD Marof, Novo mesto - 10:00
Krka : KEKOOprema Žužemberk 0:2 (22:25, 22:25)
KEKOOprema Žužemberk : Kostanjevica na Krki 2:0 (27:25, 25:21)
Kostanjevica na Krki : Krka 1:2 (22:25, 25:08, 12:15)
5. krog. krog - nedelja, 02.04.2017 - ŠD Logatec - 10:00
Benquick Volley : Salonit Anhovo 2:0 (25:22, 25:16)
Salonit Anhovo : Krka 0:2 (24:26, 21:25)
Krka : Benquick Volley 2:1 (25:23, 23:25, 15:10)
5. krog. krog - nedelja, 02.04.2017 - OŠ Kostanjevica na Krki - 10:00
Kostanjevica na Krki : KEKOOprema Žužemberk 0:2 (13:25, 23:25)
KEKOOprema Žužemberk : ŠD Brezovica 0:2 (23:25, 22:25)
ŠD Brezovica : Kostanjevica na Krki 2:0 (25:14, 25:12)
6. krog. krog - nedelja, 09.04.2017 - OŠ Brezovica - 10:00
ŠD Brezovica : KEKOOprema Žužemberk 2:0 (25:14, 25:22)
KEKOOprema Žužemberk : Benquick Volley 0:2 (20:25, 23:25)
Benquick Volley : Krka 2:1 (25:19, 21:25, 15:11)
Krka : ŠD Brezovica 0:2 (12:25, 22:25)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lestvica
 
  Tekme Seti Točke v setih
poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Benquick Volley 18 9 1 19 4 4,750 532 424 1,255
2 ŠD Brezovica 14 7 3 15 7 2,143 497 412 1,206
3 KEKOOprema Žužemberk 12 6 4 13 10 1,300 507 467 1,086
4 Krka 8 4 6 10 15 0,667 474 541 0,876
5 Kostanjevica na Krki 6 3 7 7 14 0,500 400 463 0,864
6 Salonit Anhovo 2 1 9 5 19 0,263 442 545 0,811