Odbojka
 
 
 
 
 
Starejše deklice - ´A´ LIGA - zahod B
 
1. krog. krog - sobota, 07.01.2017 - OŠ J.Janežiča, Šk.Loka - 10:00
ŽOK Škofja Loka I : ŽOK Šentvid Žlindra 2:0 (25:14, 25:14)
ŽOK Šentvid Žlindra : Doors 1:2 (19:25, 25:22, 08:15)
Doors : ATK Grosuplje 2:0 (25:16, 25:13)
ATK Grosuplje : ŽOK Škofja Loka I 0:2 (08:25, 18:25)
2. krog. krog - nedelja, 15.01.2017 - OŠ M. Krpana, Ljubljana - 10:00
Olimp Ljubljana : Mladi Jesenice 2:0 (25:15, 25:16)
Mladi Jesenice : ŽOK Šentvid Žlindra 0:2 (17:25, 16:25)
ŽOK Šentvid Žlindra : Doors 0:2 (16:25, 27:29)
Doors : Olimp Ljubljana 2:1 (20:25, 25:19, 15:12)
3. krog. krog - nedelja, 29.01.2017 - OŠ T.Čufarja, Jesenice - 10:00
Mladi Jesenice : ŽOK Šentvid Žlindra 0:2 (11:25, 17:25)
ŽOK Šentvid Žlindra : ATK Grosuplje 2:0 (25:13, 25:22)
ATK Grosuplje : Mladi Jesenice 2:0 (25:21, 25:08)
3. krog. krog - nedelja, 29.01.2017 - OŠ J.Plemlja, Bled - 10:00
Doors : ŽOK Škofja Loka I 0:2 (21:25, 16:25)
ŽOK Škofja Loka I : Olimp Ljubljana 2:0 (25:17, 25:18)
Olimp Ljubljana : Doors 2:1 (23:25, 25:19, 15:13)
4. krog. krog - nedelja, 19.02.2017 - OŠ T.Čufarja, Jesenice - 10:00
Mladi Jesenice : Doors 0:2 (10:25, 08:25)
Doors : ATK Grosuplje 2:0 (25:22, 25:18)
ATK Grosuplje : Mladi Jesenice 2:0 (25:20, 25:13)
4. krog. krog - nedelja, 19.02.2017 - OŠ M. Krpana, Ljubljana - 10:00
Olimp Ljubljana : ŽOK Šentvid Žlindra 1:2 (25:12, 20:25, 11:15)
ŽOK Šentvid Žlindra : ŽOK Škofja Loka I 0:2 (15:25, 08:25)
ŽOK Škofja Loka I : Olimp Ljubljana 2:0 (25:22, 26:24)
5. krog. krog - nedelja, 02.04.2017 - ŠD Brinje, Grosuplje - 10:00 - dve igrišči
ATK Grosuplje : ŽOK Škofja Loka I 0:2 (14:25, 24:26)
Mladi Jesenice : Olimp Ljubljana 0:2 (04:25, 11:25)
Olimp Ljubljana : ATK Grosuplje 2:0 (25:13, 25:17)
ŽOK Škofja Loka I : Mladi Jesenice 2:0 (25:14, 25:19)
6. krog. krog - nedelja, 09.04.2017 - OŠ Šmartno pod Šm.goro - 10:00
ŽOK Šentvid Žlindra : Olimp Ljubljana 0:2 (15:25, 21:25)
Olimp Ljubljana : ATK Grosuplje 2:0 (25:19, 25:11)
ATK Grosuplje : ŽOK Šentvid Žlindra 0:2 (19:25, 19:25)
6. krog. krog - nedelja, 09.04.2017 - OŠ J.Janežiča, Šk.Loka - 10:00
ŽOK Škofja Loka I : Mladi Jesenice 2:0 (25:10, 25:15)
Mladi Jesenice : Doors 0:2 (08:25, 11:25)
Doors : ŽOK Škofja Loka I 0:2 (15:25, 22:25)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lestvica
 
  Tekme Seti Točke v setih
poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 ŽOK Škofja Loka I 20 10 0 20 0 max 502 328 1,530
2 Doors 14 7 3 15 8 1,875 507 420 1,207
3 Olimp Ljubljana 12 6 4 14 9 1,556 506 412 1,228
4 ŽOK Šentvid Žlindra 10 5 5 11 11 1,000 434 456 0,952
5 ATK Grosuplje 4 2 8 4 16 0,250 366 463 0,790
6 Mladi Jesenice 0 0 10 0 20 0,000 264 500 0,528