Odbojka
 
 
 
 
 
Starejše deklice - ´B´ LIGA - skupina ´F´
 
1. krog. krog - sobota, 07.01.2017 - OŠ Livade, Izola - 10:00 - dve igrišči
Galeb grup Robotina : Luka Koper II 2:0 (25:23, 25:21)
ŽOK Škofja Loka II : Luka Koper 0:2 (09:25, 18:25)
Luka Koper : Galeb grup Robotina 2:0 (25:07, 25:05)
Luka Koper II : ŽOK Škofja Loka II 0:2 (16:25, 13:25)
2. krog. krog - sobota, 14.01.2017 - OŠ Koper - 10:00 - dve igrišči
Luka Koper : Galeb grup Robotina 2:0 (25:09, 25:10)
BenQuick Logatec : ŽOK Triglav Kranj II 2:0 (25:15, 25:06)
ŽOK Triglav Kranj II : Luka Koper 0:2 (08:25, 10:25)
Galeb grup Robotina : BenQuick Logatec 0:2 (19:25, 15:25)
3. krog. krog - nedelja, 29.01.2017 - ŠD Logatec - 09:00
BenQuick Logatec : Luka Koper 0:2 (14:25, 20:25)
Luka Koper : Luka Koper II 2:0 (25:09, 25:09)
Luka Koper II : BenQuick Logatec 0:2 (15:25, 09:25)
3. krog. krog - nedelja, 29.01.2017 - ŠD Zlato polje, Kranj - 12:00
ŽOK Triglav Kranj II : Galeb grup Robotina 2:0 (25:12, 25:11)
Galeb grup Robotina : ŽOK Škofja Loka II 0:2 (20:25, 15:25)
ŽOK Škofja Loka II : ŽOK Triglav Kranj II 1:2 (25:20, 16:25, 14:16)
4. krog. krog - nedelja, 19.02.2017 - OŠ J.Janežiča, Šk.Loka - 10:00
ŽOK Škofja Loka II : ŽOK Triglav Kranj II 2:1 (12:25, 25:21, 15:05)
ŽOK Triglav Kranj II : BenQuick Logatec 0:2 (10:25, 06:25)
BenQuick Logatec : Luka Koper II 2:0 (25:11, 25:11)
Luka Koper II : ŽOK Škofja Loka II 0:2 (15:25, 21:25)
5. krog. krog - nedelja, 02.04.2017 - OŠ J.Janežiča, Šk.Loka - 10:00
ŽOK Škofja Loka II : BenQuick Logatec 0:2 (17:25, 20:25)
BenQuick Logatec : Luka Koper 0:2 (13:25, 22:25)
Luka Koper : ŽOK Škofja Loka II 2:0 (25:16, 25:18)
5. krog. krog - nedelja, 02.04.2017 - OŠ Koper - 10:00
Luka Koper II : ŽOK Triglav Kranj II 2:1 (18:25, 25:21, 15:10)
ŽOK Triglav Kranj II : Galeb grup Robotina 2:0 (25:21, 25:22)
Galeb grup Robotina : Luka Koper II 2:1 (25:20, 21:25, 15:09)
6. krog. krog - nedelja, 09.04.2017 - ŠD Zlato polje, Kranj - 10:00
ŽOK Triglav Kranj II : Luka Koper II 2:0 (25:15, 25:19)
Luka Koper II : Luka Koper 0:2 (09:25, 11:25)
Luka Koper : ŽOK Triglav Kranj II 2:0 (25:11, 25:10)
6. krog. krog - nedelja, 09.04.2017 - OŠ Livade, Izola - 10:00
Galeb grup Robotina : BenQuick Logatec 2:0 (25:18, 26:24)
BenQuick Logatec : ŽOK Škofja Loka II 2:0 (25:06, 25:18)
ŽOK Škofja Loka II : Galeb grup Robotina 2:0 (25:17, 25:21)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lestvica
 
  Tekme Seti Točke v setih
poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Luka Koper 20 10 0 20 0 max 500 238 2,101
2 BenQuick Logatec 14 7 3 14 6 2,333 461 329 1,401
3 ŽOK Škofja Loka II 10 5 5 11 11 1,000 429 450 0,953
4 ŽOK Triglav Kranj II 8 4 6 10 13 0,769 394 465 0,847
5 Galeb grup Robotina 6 3 7 6 15 0,400 366 490 0,747
6 Luka Koper II 2 1 9 3 19 0,158 339 517 0,656