Odbojka
 
 
 
 
 
POKAL SLOVENIJE - 2015/2016 - ŽENSKE
 
 

tabela

 
1. krog sobota 19.09.2015
Piran : Luka Koper mlade 3:2 (26:24, 27:25, 21:25, 17:25, 15:11)
Neptun Kanal : Krim mlade 3:0 b.b.
ŽOK Partizan Šk.Loka : VOLLEYBALLjubljana1 3:0 (25:12, 25:07, 25:21)
Bled-Jesenice : Vital Ljubljana II 3:0 b.b.
Kostak-Elmont : POK Krško 3:0 (25:11, 25:16, 25:07)
Santana Logatec : ŽOK Šentvid Žlindra 0:3 (19:25, 21:25, 14:25)
Cinkarna Celje : Braslovče II 0:3 (05:25, 05:25, 11:25)
Turbina : Formis II 3:0 (25:23, 25:18, 26:24)
KLS Ljubno : Črna 3:0 (25:14, 25:13, 25:12)
Kema Puconci II : Svolley Vuzenica 1:3 (16:25, 25:23, 21.25, 21:25)
Prebold : odbojkarskaoprema.si 0:3 (14:25, 19:25, 15:25)
     
2. krog sobota 26.09.2015
Piran : Aquawatt Žirovnica 1:3 (18:25, 16:25, 25:19, 20:25)
Neptun Kanal : Calcit Volleyball II 0:3 (22:25, 16:25, 17:25)
ŽOK Partizan Šk.Loka : Novo mesto 2:3 (25:22, 18:25, 13:25, 25:22, 10:15)
Bled-Jesenice : Vital Ljubljana 0:3 (18:25, 14:25, 09:25)
GEN-I Volley II : Kostak-Elmont 3:0 b.b.
ŽOK Triglav Kranj II : Krim 2:3 (21:25, 21:25, 25:18, 25:19, 10:15)
ŽOK Šentvid Žlindra : ŽOK Domžale 3:0 (25:15, 25:17, 25:08)
Prevalje II : Kajuh Šoštanj 1:3 (17:25, 25:22, 20:25, 18:25)
Braslovče II : Celje 0:3 (19:25, 21:25, 23:25)
Mozirje : Turbina 1:3 (28:26, 27:29, 22:25, 18:25)
KLS Ljubno : Svolley Vuzenica 3:0 (25:22, 25:14, 25:20)
odbojkarskaoprema.si : ŽOK Ljutomer 0:3 (10:25, 18:25, 10.25)
M.Sobota : Mežica 3:2 (19:25, 21:25, 25:23, 25:16, 15:11)
Kostmann Sl.Gradec 2 : Murania Lendava 3:0 (25:12, 25:22, 25:13)
     
3. krog sreda 30.09.2015
Aquawatt Žirovnica : Calcit Volleyball II 3:1 (24:26, 25:15, 25:12, 25:12)
VOLLEYBALLjubljana : Novo mesto 3:1 (25:12, 26:24, 23:25, 25:13)
ATK Grosuplje : Vital Ljubljana 2:3 (25:20, 23:25, 25:23, 22:25, 11:15)
GEN-I Volley II : Ankaran Hrvatini 0:3 (11:25, 10:25, 11:25)
Krim : Galeb grup Robotina 3:2 (25:19, 18:25, 25:15, 15:25, 15:07)
ŽOK Šentvid Žlindra : ŽOK Triglav Kranj 0:3 (14:25, 21:25, 18:25)
Celje : Kajuh Šoštanj 3:1 (27:25, 25:20, 22:25, 25:22)
Turbina : Benedikt 0:3 (15:25, 24:26, 13:25)
KLS Ljubno : Prevalje 0:3 (18:25, 19:25, 21:25)
Nova KBM Branik II : ŽOK Ljutomer 3:1 (25:22, 22:25, 25:19, 32:30)
M.Sobota : ŽOK Mislinja 0:3 (08:25, 13:25, 17:25)
Kostmann Sl.Gradec 2 : ŽOK GM Mobil Ptuj 0:3 (13:25, 16:25, 27:29)
     
4. krog sobota 03.10.2015
Aquawatt Žirovnica : VOLLEYBALLjubljana 1:3 (25:23, 13:25, 19:25, 18:25)
Vital Ljubljana : Kostmann Sl.Gradec 1:3 (25:20, 19:25, 11:25, 18:25)
Ankaran Hrvatini : Krim 3:0 (25:17, 25:20, 25:23)
ŽOK Triglav Kranj : Zgornja Gorenjska 1:3 (25:23, 14:25, 10:25, 22:25)
Celje : Benedikt 3:2 (25:09, 23:25, 23:25, 25:19, 15:06)
Prevalje : Formis 1:3 (21:25, 25:20, 13:25, 19:25)
Nova KBM Branik II : ŽOK Mislinja 1:3 (25:17, 13:25, 11:25, 16:25)
ŽOK GM Mobil Ptuj : Swatycomet Zreče 3:0 (25:15, 25:21, 25:18)
     
1/8 finala sreda 07.10./14.10.2015
VOLLEYBALLjubljana : Nova KBM Branik 0:3 (11:25, 11:25, 17:25)
    ENA TEKMA
Kostmann Sl.Gradec : Kema Puconci 2:3 (18:25, 25:19, 25:18, 25:27, 08:15)
Kema Puconci : Kostmann Sl.Gradec 3:2 )25:16, 25:19, 18:25, 22:25, 15:06)
GEN-I Volley : Ankaran Hrvatini 3:0 (25:16, 25:09, 25:17)
Ankaran Hrvatini : GEN-I Volley 0:3 (19:25, 14:25, 07:25)
Zgornja Gorenjska : UOK Vital Ljubljana 3:1 (25:19, 25:18, 17:25, 25:22)
UOK Vital Ljubljana : Zgornja Gorenjska 2:3 (23:25, 25:21, 24:26, 25:17, 13:15)
Luka Koper : Celje 3:0 (25:14, 25:14, 25:19)
Celje : Luka Koper 0:3 (17:25, 11:25, 22:25)
Aliansa-Šempeter : Formis 0:3 (21:25, 20:25, 13:25)
Formis : Aliansa-Šempeter 0:3 (14:25, 21.25, 16:25) zlati niz (15:13)
ŽOK Mislinja : Braslovče 0:3 (11:25, 21:25, 16:25)
Braslovče : ŽOK Mislinja 3:0 (25:15, 25:20, 25:15)
ŽOK GM Mobil Ptuj : Calcit Ljubljana 0:3 (14:25, 19:25, 08:25)
    ENA TEKMA
     
1/4 finala sreda 18.11./02.12.2015
Kema Puconci : Nova KBM Branik 0:3 (13:25, 19.25, 15:25)
Nova KBM Branik : Kema Puconci 3:0 (25:11, 25:12, 28:26)
Zgornja Gorenjska : GEN-I Volley 3:2 (25:21, 16:25, 23:25, 25:21, 15:08)
GEN-I Volley : Zgornja Gorenjska 3:0 (25:13, 25:13, 25:15)
Luka Koper : Formis 3:1 (25:14, 25:16, 23:25, 25:20)
Formis : Luka Koper 0:3 (17:25, 16:25, 19.25)
Braslovče : Calcit Ljubljana 0:3 (20:25, 23:25, 20:25)
Calcit Ljubljana : Braslovče 3:0 (25:20, 26:24, 27:25)
     
Finalni turnir petek 08.01../ sobota 09.01.2016 - ŠD Kamnik
Nova KBM Branik : GEN-I Volley 3:0 (25:16, 25:14, 25:16)
Koper : Calcit Ljubljana 1:3 (16:25, 11:25, 25:23, 19:25)
Nova KBM Branik : Calcit Ljubljana 3:0 (25.09, 25:14, 25:23)