Odbojka
 
 
 
 
 
dečki - MINI ODBOJKA - 1. krog
 
 
 
DRŽAVNO PRVENSTVO ZAVAROVALNICA TRIGLAV V MINI ODBOJKI 
 
 
turnir "1" sobota 19.12.2015 ŠD Gaj, Kočevje ob 10:00
KEKOOprema Žužemberk : MOK Kočevje 3:0 (25:14, 25:20, 25:17) 1. KEKOOprema Žužemberk        
ACH Zmajčki : Krka 3:0 (25:06, 25:14, 25:02) 2. ACH Zmajčki        
MOK Kočevje : Krka 1:2 (25:12, 05:25, 20.25) 3. Krka        
KEKOOprema Žužemberk : ACH Zmajčki 3:0 (25:11, 25:17, 25:17) 4. MOK Kočevje        
ACH Zmajčki : MOK Kočevje 2:1 (23:25, 25:13, 25:18)  
Krka : KEKOOprema Žužemberk 1:2 (02:25, 26:24, 18:25)  
       
turnir "2" sobota 19.12.2015 OŠ T.Brejca, Kamnik ob 09:00
Ljubljana volley : Calcit Volleyball 3:0 (25:15, 25:08, 25:20) 1. Calcit Volleyball        
ŠD Brezovica I : ŠD Brezovica II 3:0 (25:07, 25:04, 25:07) 2. ŠD Brezovica I        
Calcit Volleyball : ŠD Brezovica II 3:0 (25:11, 25:06, 25:14) 3. Ljubljana volley        
Ljubljana volley : ŠD Brezovica I 0:3 (07:25, 19:25, 15:25) 4. ŠD Brezovica II        
ŠD Brezovica I : Calcit Volleyball 1:2 (06:25, 21:25, 25:16)  
ŠD Brezovica II : Ljubljana volley 0:3 (17:25, 09:25, 16:25)  
       
turnir "3" sobota 19.12.2015 ŠD Kanal ob 10:00
Salonit Anhovo : GO Volley 30 (25:02, 25:00, 25:00) 1. Salonit Anhovo        
GO Volley : Žirovnica 0:3 (11:25, 00:25, 00:25) 2. Žirovnica        
Žirovnica : Salonit Anhovo 1:2 (14:25, 18:25, 25:21) 3. GO Volley        
       
turnir "4" sobota 19.12.2015 VŠD Hoče ob 10:00
Hoče : OK Ljutomer 1:2 (25:08, 05:25, 12:25) 1. Panvita Pomgrad        
OK Ljutomer : Panvita Pomgrad 1:2 (15:25, 25:18, 16:25) 2. OK Ljutomer        
Panvita Pomgad : Hoče 2:1 (25:19, 25:17, 19:25) 3. Hoče        
       
turnir "5" sobota 19.12.2015 ŠD OŠ Šempeter ob 10:00
SIP Šempeter : ŠD Braslovče mini 0:3 (12:25, 14:25, 18:25) 1. ŠD Braslovče mini        
ŠD Braslovče mini : Gokop Fram 3:0 (25:17, 25:15, 25:20 2. SIP Šempeter        
Gokop Fram : SIP Šempeter 1:2 (25:21, 16:25, 20:25) 3. Gokop Fram        
       
turnir "6" sobota 19.12.2015 OŠ B.Ilicha, Maribor ob 10:00
Maribor mini : Turbina 3:0 (25:03, 25:03, 25:15) 1. Maribor mini        
Turbina : Fužinar Metal Ravne 0:3 (02:25, 22:25, 11:25) 2. Fužinar Metal Ravne        
Fužinar Metal Ravne : Maribor mini 0:3 (03:25, 02:25, 17:25) 3. Turbina