Odbojka
 
 
 
 
 
deklice - MINI ODBOJKA - 1. krog - FINALNI DEL
 
 
 
DRŽAVNO PRVENSTVO ZAVAROVALNICA TRIGLAV V MINI ODBOJKI 
 
 
turnir "1" sobota 12.03.2016 VŠD Hoče ob 10:00
Formis mini : Kostmann Sl.Gradec 3:0 (25:11, 25:05, 25:02) 1. Formis mini 8 3:0 8:1 214:104
Prevalje : Nova KBM Branik 1:2 (25:15, 07:25, 18:25) 2. Nova KBM Branik 5 2:1 5:4 174:153
Prevalje : Formis mini 1:2 (16:25, 11:25, 25:14) 3. Prevalje 5 1:2 5:4 177:158
Nova KBM Branik : Kostmann Sl.Gradec 3:0 (25:13, 25:05, 25:10) 4. Kostmann Sl.Gradec 0 0.3 0:9 75:225
Formis mini : Nova KBM Branik 3:0 (25:11, 25:21, 25:02)  
Kostmann Sl.Gradec : Prevalje 0:3 (06:25, 08:25, 15:25)  
       
turnir "2" sobota 12.03.2016 Zelena dvorana Puconci ob 10:00
Kema Puconci : Mozirje 3:0 (25:09, 25:19, 25:17) 1. Braslovče I 9 3:0 9:0 225:140
Čebelice Zreče : Braslovče I 0:3 (18:25, 07:25, 19:25) 2. Kema Puconci 6 2:1 6:3 205:143
Čebelice Zreče : Kema Puconci 0:3 (03:25, 18:25, 02:25) 3. Mozirje 2 1:2 2:7 148:198
Braslovče I : Mozirje 3:0 (25:08, 25:11, 25:22) 4. Čebelice Zreče 1 0:3 1:8 115:212
Kema Puconci : Braslovče I 0:3 (21:25, 12:25, 22:25)  
Mozirje : Čebelice Zreče 2:1 (25:04, 12:25, 25:19)  
       
turnir "3" sobota 12.03.2016 ŠD Zlato polje, Kranj ob 10:00
ŽOK Triglav : Luka Koper I 0:3 (06:25, 22:25, 15:25) 1. DOORS 6 3:0 6:3 201:160
DOORS : Galeb grup Robotina 2:1 (18:25, 25:21, 25:14) 2. Luka Koper I 7 2:1 7:2 211:158
DOORS : ŽOK Triglav 2:1 (25:07, 17:25, 25:07) 3. Galeb grup Robotina 4 1:2 4:5 184:177
Galeb grup Robotina : Luka Koper I 0:3 (17:25, 14:25, 18:25) 4. ŽOK Triglav 1 0:3 1:8 116:217
ŽOK Triglav : Galeb grup Robotina 0:3 (09:25, 11:25, 14:25)  
Luka Koper I : DOORS 1:2 (22:25, 25:16, 14:25)  
       
turnir "4" sobota 12.03.2016 OŠ A.Globočnika, Postojna ob 09:00
BenQuick Logatec : Vital Ljubljana I 0:3 (15:25, 14:25, 11:25) 1. Vital Ljubljana I 7 3:0 7:2 226:166
Calcit Volleyball : Odbojkarica.si 0:3 (19:25, 11:25, 14:25) 2. Odbojkarica.si 6 2:1 6:3 221:183
Calcit Volleyball : BenQuick Logatec 2:1 (25:20, 25:20, 21:25) 3. Calcit Volleyball 3 1:2 3:6 167:214
Odbojkarica.si : Vital Ljubljana I 1:2 (21.25, 28:30, 25:22) 4. BenQuick Logatec 2 0:3 2:7 167:218
BenQuick Logatec : Odbojkarica.si 1:2 (22:25, 15:25, 25:22)  
Vital Ljubljana I : Calcit Volleyball 2:1 (25:17, 24:26, 25:09)