Odbojka
 
 
 
 
 
MINI ODBOJKA - DEKLICE
 
 
DRŽAVNO PRVENSTVO ZAVAROVALNICA TRIGLAV V MINI ODBOJKI
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PRIMORSKA REGIJA
 
1. krog - sobota, 14.11.2015 - OŠ Livade, Izola - 10:00 - dve igrišči
Galeb grup Robotina : Luka Koper II 3:0 (25:15, 25:11, 25:06)
GEN-I Volley : Luka Koper I 0:3 (11:25, 10:25, 10:25)
Luka Koper I : Galeb grup Robotina 3:0 (25:17, 25:08, 25:17)
Luka Koper II : GEN-I Volley 1:2 (15:25, 25:06, 12:25)
1. krog - sobota, 14.11.2015 - ŠD Kanal - 10:00
Neptun Kanal : Ankaran Hrvatini I 0:3 (02:25, 00:25, 18:25)
Ankaran Hrvatini I : Ankaran Hrvatini II 3:0 (25:07, 25:20, 25:07)
Ankaran Hrvatini II : Neptun Kanal 3:0 (25:10, 25:02, 25:13)
2. krog - sobota, 05.12.2015 - Mestna dvorana N.Gorica - 09:00 - dve igrišči
GEN-I Volley : Galeb grup Robotina 1:2 (13:25, 08:25, 25:15)
Neptun Kanal : Luka Koper II 0:3 (08:25, 04:25, 14:25)
Luka Koper II : GEN-I Volley 1:2 (10:25, 25:13, 10:25)
Galeb grup Robotina : Neptun Kanal 3:0 (25:10, 25:03, 25:04)
2. krog - sobota, 05.12.2015 - OŠ Hrvatini - 10:00
Ankaran Hrvatini I : Luka Koper I 0:3 (14:25, 17:25, 09:25)
Luka Koper I : Ankaran Hrvatini II 3:0 (25:06, 25:04, 25:02)
Ankaran Hrvatini II : Ankaran Hrvatini I 0:3 (16:25, 05:25, 09:25)
3. krog - sobota, 19.12.2015 - OŠ Hrvatini - 10:00 - dve igrišči
Ankaran Hrvatini II : Galeb grup Robotina 0:3 (08:25, 03:25, 10:25)
Ankaran Hrvatini I : GEN-I Volley 3:0 (25:16, 25:07, 25:09)
GEN-I Volley : Ankaran Hrvatini II 3:0 (25:14, 25:14, 25:09)
Galeb grup Robotina : Ankaran Hrvatini I 3:0 (26:24, 25:11, 25:22)
3. krog - sobota, 19.12.2015 - OŠ Koper - 10:00
Luka Koper II : Neptun Kanal 3:0 (25:18, 25:03, 25:12)
Neptun Kanal : Luka Koper I 0:3 (02:25, 08:25, 03:25)
Luka Koper I : Luka Koper II 3:0 (25:06, 25:09, 25:03)
4. krog - sobota, 09.01.2016 - OŠ Hrvatini - 10:00 - dve igrišči
Ankaran Hrvatini I : Luka Koper I 0:3 (07:25, 21:25, 12:25)
Ankaran Hrvatini II : Luka Koper II 0:3 (05:25, 00:25, 00:25)
Luka Koper II : Ankaran Hrvatini I 0:3 (05:25, 09:25, 17:25)
Luka Koper I : Ankaran Hrvatini II 3:0 (25:06, 25:00, 25:00)
4. krog - sobota, 09.01.2016 - Mestna dvorana N.Gorica - 10:00
GEN-I Volley : Galeb grup Robotina 1:2 (25:19, 03:25, 14:25)
Galeb grup Robotina : Neptun Kanal 3:0 (25:08, 25:03, 25:14)
Neptun Kanal : GEN-I Volley 0:3 (03:25, 07:25, 05:25)
5. krog - sobota, 23.01.2016 - OŠ Koper - 10:00 - dve igrišči
Luka Koper II : Ankaran Hrvatini I 0:3 (06:25, 04:25, 19:25)
Galeb grup Robotina : Ankaran Hrvatini II 3:0 (25:07, 25:13, 25:06)
Ankaran Hrvatini II : Luka Koper II 2:1 (11:25, 25:08, 25:21)
Ankaran Hrvatini I : Galeb grup Robotina 2:1 (27:25, 12:25, 25:21)
5. krog - sobota, 23.01.2016 - OŠ Koper - 10:00
Luka Koper I : GEN-I Volley 2:1 (22:25, 25:04, 25:16)
GEN-I Volley : Neptun Kanal 3:0 (25:01, 25:15, 25:08)
Neptun Kanal : Luka Koper I 0:3 (03:25, 00:25, 03:25)
6. krog - sobota, 30.01.2016 - ŠD Kanal - 10:00 - dve igrišči
Neptun Kanal : Ankaran Hrvatini I 0:3 (05:25, 05:25, 00:25)
GEN-I Volley : Ankaran Hrvatini II 2:1 (26:24, 22:25, 25:10)
Ankaran Hrvatini II : Neptun Kanal 3:0 (25:09, 25:08, 25:22)
Ankaran Hrvatini I : GEN-I Volley 1:2 (21:25, 25:07, 09:25)
6. krog - sobota, 30.01.2016 - OŠ Livade, Izola - 10:00
Galeb grup Robotina : Luka Koper II 3:0 (25:11, 25:08, 25:07)
Luka Koper II : Luka Koper I 0:3 (11:25, 10:25, 11:25)
Luka Koper I : Galeb grup Robotina 1:2 (25:09, 17:25, 21:25)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lestvica :
 
  Tekme Seti Točke v setih
poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Luka Koper I 33 11 1 33 3 11,000 885 344 2,573
2 Galeb grup Robotina 28 10 2 28 8 3,500 832 494 1,684
3 Ankaran Hrvatini I 24 8 4 24 12 2,000 781 540 1,446
4 GEN-I Volley 20 7 5 20 16 1,250 670 643 1,042
5 Luka Koper II 12 3 9 12 24 0,500 544 694 0,784
6 Ankaran Hrvatini II 9 3 9 9 27 0,333 441 791 0,558
7 Neptun Kanal 0 0 12 0 36 0,000 253 900 0,281