Odbojka
 
 
 
 
 
MINI ODBOJKA - DEKLICE
 
 
DRŽAVNO PRVENSTVO ZAVAROVALNICA TRIGLAV V MINI ODBOJKI
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
CELJSKO-SAVINJSKA REGIJA
 
1. krog - sobota, 14.11.2015 - ŠD OŠ Mozirje - 10:00 - dve igrišči
Mozirje : Braslovče II 2:1 (25:19, 25:05, 07:25)
KLS Ljubno : SIP Šempeter 1:2 (18:25, 25:18, 19:25)
SIP Šempeter : Mozirje 1:2 (25:22, 12:25, 18:25)
Braslovče II : KLS Ljubno 3:0 (25:12, 25:21, 25:23)
1. krog - sobota, 14.11.2015 - OŠ Prebold - 10:00
Prebold : Čebelice Zreče 0:3 (b.b.)
Čebelice Zreče : Braslovče I 0:3 (08:25, 05:25, 15:25)
Braslovče I : Prebold 3:0 (b.b.)
2. krog - sobota, 05.12.2015 - OŠ Braslovče - 10:00 - dve igrišči
SIP Šempeter : Braslovče I 0:3 (00:25, 06:25, 14:25)
Braslovče II : Čebelice Zreče 1:2 (14:25, 25:07, 08:25)
Čebelice Zreče : SIP Šempeter 2:1 (03:25, 25:01, 25:13)
Braslovče I : Braslovče II 3:0 (25:08, 25:02, 25:02)
2. krog - sobota, 05.12.2015 - OŠ Ljubno ob Savinji - 10:00
KLS Ljubno : Mozirje 0:3 (10:25, 17:25, 23:25)
Mozirje : Prebold 3:0 (b.b.)
Prebold : KLS Ljubno 0:3 (b.b.)
3. krog - sobota, 19.12.2015 - OŠ Braslovče - 10:00 - dve igrišči
Braslovče I : Mozirje 3:0 (25:13, 25:14, 25:04)
Čebelice Zreče : KLS Ljubno 3:0 (25:15, 25:14, 25:12)
KLS Ljubno : Braslovče I 0:3 (07:25, 02:25, 15:25)
Mozirje : Čebelice Zreče 1:2 (22:25, 25:19, 09:25)
3. krog - sobota, 19.12.2015 - OŠ Prebold - 10:00
Prebold : SIP Šempeter 0:3 (21:25, 21:25, 17:25)
SIP Šempeter : Braslovče II 0:3 (15:25, 10:25, 23:25)
Braslovče II : Prebold 3:0 (25:12, 25:13, 25:07)
4. krog - sobota, 09.01.2016 - ŠD OŠ Mozirje - 10:00 - dve igrišči
Mozirje : Prebold 3:0 (25:15, 25:17, 25:11)
Braslovče II : KLS Ljubno 3:0 (25:10, 25:10, 25:04)
KLS Ljubno : Mozirje 0:3 (11:25, 12:25, 10:25)
Prebold : Braslovče II 0:3 (19:25, 23:25, 13:25)
4. krog - sobota, 09.01.2016 - ŠD OŠ Šempeter - 10:00
SIP Šempeter : Braslovče I 0:3 (03:25, 00:25, 15:25)
Braslovče I : Čebelice Zreče 3:0 (25:10, 25:03, 25:22)
Čebelice Zreče : SIP Šempeter 1:2 (20:25, 09:25, 25:09)
5. krog - sobota, 23.01.2016 - OŠ Braslovče - 10:00 - dve igrišči
Braslovče II : Čebelice Zreče 3:0 (25:16, 25:09, 25:22)
Mozirje : Braslovče I 0:3 (07:25, 13:25, 08:25)
Braslovče I : Braslovče II 3:0 (25:04, 25:05, 25:15)
Čebelice Zreče : Mozirje 2:1 (08:25, 25:13, 25:21)
5. krog - sobota, 23.01.2016 - OŠ Ljubno ob Savinji - 10:00
KLS Ljubno : Prebold 1:2 (24:26, 18:25, 25:18)
Prebold : SIP Šempeter 0:3 (15:25, 17:25, 04:25)
SIP Šempeter : KLS Ljubno 2:1 (25:17, 25:21, 17:25)
6. krog - sobota, 30.01.2016 - OŠ Zreče - 10:00 - dve igrišči
Čebelice Zreče : KLS Ljubno 2:1 (25:15, 14:25, 25:16)
Braslovče I : Prebold 3:0 (25:06, 25:05, 25:02)
Prebold : Čebelice Zreče 0:3 (18:25, 14:25, 23:25)
KLS Ljubno : Braslovče I 0:3 (06:25, 03:25, 16:25)
6. krog - sobota, 30.01.2016 - OŠ Braslovče - 10:00
Braslovče II : SIP Šempeter 1:2 (25:13, 24:26, 16:25)
SIP Šempeter : Mozirje 0:3 (03:25, 18:25, 19:25)
Mozirje : Braslovče II 2:1 (25:13, 14:25, 25:19)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lestvica :
 
  Tekme Seti Točke v setih
poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Braslovče I 36 12 0 36 0 max 900 258 3,488
2 Mozirje 23 8 4 23 13 1,769 742 604 1,228
3 Čebelice Zreče 20 8 4 20 16 1,250 690 637 1,083
4 Braslovče II 22 6 6 22 14 1,571 704 654 1,076
5 SIP Šempeter 16 6 6 16 20 0,800 628 764 0,822
6 KLS Ljubno 7 1 11 7 29 0,241 576 793 0,726
7 Prebold 2 1 11 2 34 0,059 362 892 0,406