Odbojka
 
 
 
 
 
MINI - deklice - ZA MESTA
 
 
 
DRŽAVNO PRVENSTVO ZAVAROVALNICA TRIGLAV V MINI ODBOJKI 
 
 
za 5. mesto sobota 28.05.2016 dve igrišči Tel. pod V tribuno, LV, Maribor ob 09:30
Nova KBM Branik : Odbojkarica.si 3:0 (27:25, 25:20, 25:19) 5. Formis mini 5 2:1 5:4 195:193
Formi mini : Galeb grup Robotina 2:1 (12:25, 25:21, 25:21) 6. Odbojkarica.si 4 2:1 4:5 207:199
Formi mini : Nova KBM Branik 2:1 (25:22, 25:10, 18:25) 7. Nova KBM Branik 5 1:2 5:4 189:202
Galeb grup Robotina : Odbojkarica.si 1:2 (25:22, 07:25, 25:27) 8. Galeb grup Robotina 4 1:2 4:5 194:191
Nova KBM Branik : Galeb grup Robotina 1:2 (25:20, 18:25, 12:25)  
Odbojkarica.si : Formi mini 2:1 (28:26, 16:25, 25:14)  
       
za 17. mesto sobota 28.05.2016 dve igrišči OŠ Žužemberk ob 10:00
KEKOOprema Žužemberk : Braslovče II 2:1 (25:10, 12:25, 25:04) 17. Ankaran Hrvatini I        
Ankaran Hrvatini I : Pohorje Volley 2:1 (25:10, 25:11, 14:25) 18. KEKOOprema Žužemberk        
Ankaran Hrvatini I : KEKOOprema Žužemberk 2:1 (20:25, 25:16, 25:20) 19. Braslovče II        
Pohorje Volley : Braslovče II 0:3 (11:25, 14:25, 21.25) 20. Pohorje Volley        
KEKOOprema Žužemberk : Pohorje Volley 3:0 (25:07, 25:22, 25:14)  
Braslovče II : Ankaran Hrvatini I 1:2 (15:25, 14:25, 25:19)  
       
za 21. mesto sobota 28.05.2016 dve igrišči ŠKTM Radlje ob Dravi ob 10:00
Hitri polž Radlje : Ankaran Hrvatini II 1:2 (25:12, 14:25, 13:25) 21. ŽOK Škofja Loka        
ŽOK Škofja Loka : Murania Lendava 3:0 (25:08, 25:16, 25:02) 22. Ankaran Hrvatini II        
ŽOK Škofja Loka : Hitri polž Radlje 2:1 (25:15, 26:28, 25:09) 23. Hitri polž Radlje        
Murania Lendava : Ankaran Hrvatini II 1:2 (25:15, 13:25, 12:25) 24. Murania Lendava        
Hitri polž Radlje : Murania Lendava 3:0 (25:18, 25:14, 25:20)  
Ankaran Hrvatini II : ŽOK Škofja Loka 1:2 (25:21, 13:25, 15:25)  
       
za 25. mesto sobota 28.05.2016 dve igrišči ŠD OŠ Šempeter ob 10:00
SIP Šempeter : ŽOK Šentvid 1:2 (13:25, 05:25, 25:10) 25. ŽOK Šentvid        
Zoja mini : Luka Koper II 1:2 (16:25, 25:15, 20:25) 26. Luka Koper II        
Zoja mini : SIP Šempeter 2:1 (09:25, 25:21, 25:10) 27. Zoja mini        
Luka Koper II : ŽOK Šentvid 0:3 (14:25, 12:25, 24:26) 28. SIP Šempeter        
SIP Šempeter : Luka Koper II 1:2 (10:25, 12:25, 25:21)  
ŽOK Šentvid : Zoja mini 2:1 (25:09, 12:25, 25:12)  
       
za 29. mesto sobota 28.05.2016 dve igrišči OŠ Vrhovci, Ljubljana ob 10:00
Krim mini : KLS Ljubno 2:1 (25:19, 25:15, 17:25) 29. Krim mini        
ŽOK Sobota : Mladi Jesenice 2:1 (28:30, 25:23, 25:21) 30. KLS Ljubno        
ŽOK Sobota : Krim mini 1:2 (13:25, 21:25, 25:20) 31. ŽOK Sobota        
Mladi Jesenice : KLS Ljubno 1:2 (22:25, 25:11, 12:25) 32. Mladi Jesenice        
Krim mini : Mladi Jesenice 2:1 (25:16, 11:25, 25:14)  
KLS Ljubno : ŽOK Sobota 2:1 (25:23, 07:25, 25:20)  
       
za 33. mesto   turnir odpovedan
      33.  Triglav Kranj        
       Krim mini 4        
      35.  Benedikt        
         ŽOK Mislinja        
       
       
       
za 37. mesto sobota 28.05.2016 dve igrišči ŠD Brinje,. Grosuplje ob 10:00
ATK Grosuplje : Piran 3:0 (25:22, 25:03, 25:20) 37. ATK Grosuplje        
ŽOK Domžale : Vital Ljubljana II 3:0 (25:19, 25:00, 25:00) 38. ŽOK Domžale        
ŽOK Domžale : ATK Grosuplje 1:2 (12:25, 25:21, 19:25) 39. Piran        
Vital Ljubljana II : Piran 1:2 (25:20, 00:25, 00:25) 40. Vital Ljubljana II        
ATK Grosuplje : Vital Ljubljana II 3:0 (25:19, 25:00, 25:00)  
Piran : ŽOK Domžale 1:2 (22:25, 04:25, 25:10)