Odbojka
 
 
 
 
 
MINI deklice - ZA MESTA - zahod - 4. krog
 
 
 
DRŽAVNO PRVENSTVO ZAVAROVALNICA TRIGLAV V MINI ODBOJKI 
 
 
turnir "13" sobota 14.05.2016 dve igrišči OŠ J.Janežiča, Šk.Loka ob 10:00
ŽOK Škofja Loka : KEKOOprema Žužemberk 1:2 (12:25, 25:17, 23:25) 1. Ankaran Hrvatini I        
Ankaran Hrvatini I : Ankarain Hrvatini II 3:0 (25:17, 25:21, 25:19) 2. KEKOOprema Žužemberk        
Ankaran Hrvatini I : ŽOK Škofja Loka 3:0 (25:15, 25:23, 25:07) 3. ŽOK Škofja Loka        
Ankarain Hrvatini II : KEKOOprema Žužemberk 0:3 (22:25, 19:25, 17:25) 4. Ankarain Hrvatini II        
ŽOK Škofja Loka : Ankarain Hrvatini II 2:1 (25:15, 25:22, 11:25)  
KEKOOprema Žužemberk : Ankaran Hrvatini I 1:2 (20:25, 15:25, 25:10)  
       
turnir "14" sobota 14.05.2016 dve igrišči OŠ Koper ob 10:00
Luka Koper II : Mladi Jesenice 3:0 (25:11, 25:19, 25:13) 1. ŽOK Šentvid  7 3:0 7:2 203:163
Krim mini : ŽOK Šentvid 1:2 (10:25, 25:11, 23:25) 2. Luka Koper II  5  1:2  5:4  191:169
Krim mini : Luka Koper II 2:1 (07:25, 27:25, 25:11) 3. Krim mini  4  1:2  4:5  173:185
ŽOK Šentvid : Mladi Jesenice 3:0 (25:16, 25:14, 25:20) 4. Mladi Jesenice  2  1:2  2:7  156:206
Luka Koper II : ŽOK Šentvid 1:2 (18:25, 12:25, 25:17)  
Mladi Jesenice : Krim mini 2:1 (25:23, 25:08, 13:25)  
       
turnir "15" sobota 14.05.2016 dve igrišči OŠ Vrhovci, Ljubljana ob 10:00
Krim mini 4 : Prochrom-Comp 3:0 (25:08, 26:24, 25:21) 1. Krim mini 4        
ŽOK Domžale : ATK Grosuplje 2:1 (25:12, 11:25, 25:21) 2. ŽOK Domžale        
ŽOK Domžale : Krim mini 4 0:3 (18:25, 18:25, 10:25) 3. ATK Grosuplje        
ATK Grosuplje : Prochrom-Comp 2:1 (17:25, 25:08, 25:19) 4. Prochrom-Comp        
Krim mini 4 : ATK Grosuplje 1:2 (25:27, 25:17, 15:25)  
Prochrom-Comp : ŽOK Domžale 0:3 (13:25, 12.25, 07:25)  
       
turnir "16" sobota 14.05.2016 dve igrišči OŠ J.Aljaža, Kranj ob 10:00
Triglav Kranj : Vital Ljubljana II 2:1 (25:11, 16:25, 25:17) 1. Triglav Kranj        
Piran : Žirovnica 2:1 (25:17, 03:25, 25:17) 2. Piran        
Piran : Triglav Kranj

0:3 (17:25, 12:25, 22:25)

3. Vital Ljubljana II        
Žirovnica : Vital Ljubljana II 1:2 (25:14, 02:25, 19:25) 4. Žirovnica        
Triglav Kranj : Žirovnica 2:1 (25:14, 19:25, 25:07)  
Vital Ljubljana II : Piran 1:2 (24:26, 25:11, 11:25)