Odbojka
 
 
 
 
 
MINI deklice - ZA MESTA - zahod - 2. krog
 
 
 
DRŽAVNO PRVENSTVO ZAVAROVALNICA TRIGLAV V MINI ODBOJKI 
 
 
turnir "5" sobota 02.04.2016 OŠ J.Janežiča, Šk.Loka ob 10:00
ŽOK Škofja Loka : Mladi Jesenice 3:0 (25:12, 25:07, 25:12) 1. ŽOK Škofja Loka 7 3:0 7:2 199:135
Ankaran Hrvatini I : Krimi mini 2:1 (25:02, 25:02, 18:25) 2. Ankaran Hrvatini I 6 2:1 6:3 197:125
Ankaran Hrvatini I : ŽOK Škofja Loka 1:2 (25:09, 18:25, 11:25) 3. Krimi mini 4 1:2 4:5 139:182
Krimi mini : Mladi Jesenice 2:1 (25:12, 10:25, 25:12) 4. Mladi Jesenice 1 0:3 1:8 117:210
ŽOK Škofja Loka : Krimi mini 2:1 (25:06, 25:19, 15:25)  
Mladi Jesenice : Ankaran Hrvatini I 0:3 (07:25, 14:25, 16:25)  
       
turnir "6" sobota 02.04.2016 OŠ Hrvatini ob 10:00
Ankaran Hrvatini II : Krim mini 4 3:0 (25:15, 25:11, 25:16) 1.  Ankaran Hrvatini II 7 3:0 7:2 210:147
Prochrom-Comp : ATK Grosuplje 1:2 (02:25, 25:19, 16:25) 2. ATK Grosuplje 5 2:1 5:4 207:175
Prochrom-Comp : Ankaran Hrvatini II 1:2 (07:25, 25:14, 07:25) 3. Krim mini 4 4 1:2 4:5 179:193
ATK Grosuplje : Krim mini 4 2:1 (25:23, 22:25, 25:13) 4. Prochrom-Comp 2 0:3 2:7 128:209
Ankaran Hrvatini II : ATK Grosuplje 2:1 (25:21, 25:20, 21:25)  
Krim mini 4 : Prochrom-Comp 3:0 (26:24, 25:10, 25:12)  
       
turnir "7" sobota 02.04.2016 ŠD pod Stolom, Žirovnica ob 10:00
Žirovnica : Piran 2:1 (25:17, 25:01, 24:26) 1. KEKOOprema Žužemberk 9 3:0 9:0 225:72
KEKOOprema Žužemberk : Vital Ljubljana II 3:0 (25:11, 25:22, 25:02) 2. Vital Ljubljana II 6 2:1 6:3 186:156
KEKOOprema Žužemberk : Žirovnica 3:0 (25:05, 25:14, 25:02) 3. Žirovnica 2 1:2 2:7 144:195
Vital Ljubljana II : Piran 3:0 (25:06, 25:07, 25:19) 4. Piran 1 0:3 1:8 92:224
Žirovnica : Vital Ljubljana II 0:3 (07:25, 24:26, 18:25)  
Piran : KEKOOprema Žužemberk 0:3 (04:25, 04:25, 08:25)  
       
turnir "8" sobota 02.04.2016 OŠ Šmartno pod Šm.goro ob 10:00
ŽOK Šentvid : ŽOK Domžale 2:1 (25:01, 25:20, 24:26) 1. ŽOK Šentvid 7 3:0 7:2 221:133
Triglav Kranj : Luka Koper II 0:3 (09:25, 06:25, 25:27) 2. Luka Koper II 5 2:1 5.4 186:172
Triglav Kranj : ŽOK Šentvid 1:2 (25:22, 03:25, 10:25) 3. ŽOK Domžale 4 1:2 4:5 166:169
Luka Koper II : ŽOK Domžale 2:1 (25:09, 11:25, 25:23) 4. Triglav Kranj 2 0:3 2:7 112:211
ŽOK Šentvid : Luka Koper II 3:0 (25:15, 25:20, 25:13)  
ŽOK Domžale : Triglav Kranj 2:1 (12:25, 25:03, 25:06)