Odbojka
 
 
 
 
 
MINI deklice - ZA MESTA - zahod - 1. krog
 
 
 
DRŽAVNO PRVENSTVO ZAVAROVALNICA TRIGLAV V MINI ODBOJKI 
 
 
turnir "1" sobota 12.03.2016 OŠ Koper ob 10:00
Luka Koper II : Ankaran Hrvatini I 0:3 (08:25, 13:25, 21:25) 1. Ankaran Hrvatini I 9 3:0 9:0 225:97
Ankaran Hrvatini II : Piran 3:0 (25:09, 25:01, 25:08) 2. Ankaran Hrvatini II 5 2:1 5:4 176:145
Ankaran Hrvatini II : Luka Koper II 2:1 (25:08, 15:25, 25:19) 3. Luka Koper II 4 1:2 4:5 169:166
Piran : Ankaran Hrvatini I 0:3 (00:25, 07:25, 12:25) 4. Piran 0 0:3 0:9 63:225
Luka Koper II : Piran 3:0 (25:12, 25:02, 25:12)  
Ankaran Hrvatini I : Ankaran Hrvatini II 3:0 (25:09, 25:14, 25:13)  
       
turnir "2" sobota 12.03.2016 OŠ Vrhovci, Ljubljana ob 10:00
Krim mini : Krim mini 4 2:1 (25:11, 19:25, 25:09) 1. Krim mini 6 3:0 6:3 206:142
Vital Ljubljana II : ŽOK Domžale 2:1 (25:06, 19:25, 25:19) 2. Vital Ljubljana II 4 1:2 4:5 187:186
Vital Ljubljana II : Krim mini 1:2 (10:25, 25:14, 11:25) 3. Krim mini 4 4 1:2 4:5 176:208
ŽOK Domžale : Krim mini 4 2:1 (25:20, 25:14, 17:25) 4. ŽOK Domžale 4 1:2 4:5 168:201
Krim mini : ŽOK Domžale 2:1 (23:25, 25:12, 25:14)  
Krim mini 4 : Vital Ljubljana II 2:1 (25:23, 21:25, 26:24)  
       
turnir "3" sobota 12.03.2016 OŠ Žužemberk ob 10:00
KEKOOprema Žužemberk : ATK Grosuplje 3:0 (25:11, 27:25, 25:04) 1. ŽOK Škofja Loka 7 3:0 7:2 211:141
ŽOK Šentvid : ŽOK Škofja Loka 1:2 (25:21, 09:25, 19:25) 2. KEKOOprema Žužemberk 7 2:1 7:2 209:146
ŽOK Šentvid : KEKOOprema Žužemberk 0:3 (23:25, 10:25, 08:25) 3. OK Šentvid 4 1:2 4:5 172:203
ŽOK Škofja Loka : ATK Grosuplje 3:0 (25:14, 25:13, 25:04) 4. ATK Grosuplje 0 0:3 0:9 128:230
KEKOOprema Žužemberk : ŽOK Škofja Loka 1:2 (25:15, 12:25, 20:25)  
ATK Grosuplje : ŽOK Šentvid 0:3 (16:25, 26:28, 15:25)  
       
turnir "4" sobota 12.03.2016 ŠD pod Stolom, Žirovnica ob 10:00
Žirovnica : Prochrom-Comp 1:2 (25:15, 08:25, 22:25) 1. Mladi Jesenice 8 3:0 8:1 217:134
Triglav Kranj : Mladi Jesenice 1:2 (22:25, 18:25, 25:17) 2. Triglav Kranj 5 2:1 5:4 203:171
Triglav Kranj : Žirovnica 2:1 (25:07, 25:20, 24:26) 3. Prochrom-Comp 3 1:2 3:6 155:194
Mladi Jesenice : Prochrom-Comp 3:0 (25:13, 25:07, 25:19) 4. Žirovnica 2 0:3 2:7 138:214
Žirovnica : Mladi Jesenice 0:3 (12:25, 09:25, 09:25)  
Prochrom-Comp : Triglav Kranj 1:2 (08:25, 25:14, 18:25)