Odbojka
 
 
 
 
 
MINI deklice - ZA MESTA - vzhod
 
1. krog - sobota, 12.03.2016 - OŠ Braslovče - 10:00
Braslovče II : KLS Ljubno 3:0 (25:09, 25:06, 25:02)
KLS Ljubno : SIP Šempeter 0:3 (08:25, 08:25, 11:25)
SIP Šempeter : Braslovče II 2:1 (25:16, 17:25, 25:15)
1. krog - sobota, 12.03.2016 - OŠ Mislinja - 10:00
ŽOK Mislinja : Hitri polž Radlje 0:3 (24:26, 22:25, 12:25)
Hitri polž Radlje : Pohorje Volley 1:2 (06:25, 13:25, 25:23)
Pohorje Volley : ŽOK Mislinja 2:1 (25:07, 25:13, 13:25)
1. krog - sobota, 12.03.2016 - OŠ II., Murska Sobota - 10:00 - dve igrišči
ŽOK Sobota : Benedikt 2:1 (20:25, 25:11, 27:25)
Murania Lendava : Zoja mini 2:1 (25:22, 25:14, 12:25)
Murania Lendava : ŽOK Sobota 1:2 (22:25, 25:23, 14:25)
Zoja mini : Benedikt 2:1 (11:25, 25:08, 25:15)
ŽOK Sobota : Zoja mini 1:2 (25:15, 14:25, 24:26)
Benedikt : Murania Lendava 1:2 (21:25, 13:25, 25:23)
2. krog - sobota, 02.04.2016 - Dvojezična OŠ, Lendava - 10:00
Murania Lendava : Pohorje Volley 1:2 (25:16, 12:25, 13:25)
Pohorje Volley : Braslovče II 1:2 (23:25, 25:23, 23:25)
Braslovče II : Murania Lendava 2:1 (28:26, 25:05, 21:25)
2. krog - sobota, 02.04.2016 - OŠ Prebold - 10:00 - dve igrišči
SIP Šempeter : Zoja mini 0:3 (16:25, 17:25, 08:25)
Hitri polž Radlje : ŽOK Sobota 2:1 (25:14, 18:25, 25:14)
SIP Šempeter : ŽOK Sobota 2:1 (23:25, 25:18, 25:19)
Zoja mini : Hitri polž Radlje 1:2 (21:25, 25:14, 11:25)
Hitri polž Radlje : SIP Šempeter 2:1 (26:24, 15:25, 25:19)
2. krog - sobota, 02.04.2016 - OŠ Ljubno ob Savinji ob 10:00
KLS Ljubno : ŽOK Mislinja 2:1 (25:17, 19:25, 25:20)
ŽOK Mislinja : Benedikt 3:0 (25:15, 25:00, 25:00)
Benedikt : KLS Ljubno 1:2 (25:21, 00:25, 00:25)
3. krog - sobota, 16.04.2016 - OŠ Braslovče - 10:00 - dve igrišči
Braslovče II : ŽOK Sobota 3:0 (25:18, 25:20, 25:03)
ŽOK Mislinja : Zoja mini 0:3 (19:25, 24:26, 10:25)
Braslovče II : Zoja mini 2:1 (25:17, 25:20, 17:25)
ŽOK Sobota : ŽOK Mislinja 3:0 (25:13, 25:18, 25:10)
ŽOK Mislinja : Braslovče II 0:3 (12:25, 08:25, 10:25)
3. krog - sobota, 16.04.2016 - OŠ Vuzenica - 10:00
Hitri polž Radlje : KLS Ljubno 3:0 (25:10, 25:16, 25:13)
KLS Ljubno : Murania Lendava 1:2 (08:25, 16:25, 25:15)
Murania Lendava : Hitri polž Radlje 2:1 (11:25, 25:10, 25:22)
3. krog - sobota, 16.04.2016 - ŠD Ruše - 10:00
Pohorje Volley : Benedikt 3:0 (25:15, 25:11, 25:19)
Benedikt : SIP Šempeter 1:2 (17:25, 08:25, 25:21)
SIP Šempeter : Pohorje Volley 0:3 (16:25, 17:25, 24:26)
4. krog - sobota, 14.05.2016 - ŠD Benedikt - 10:00
Benedikt : Hitri polž Radlje 0:3 (18:25, 18:25, 15:25)
Hitri polž Radlje : Braslovče II 1:2 (25:13, 14:25, 26:28)
Braslovče II : Benedikt 3:0 (25:11, 25:14, 25:14)
4. krog - sobota, 14.05.2016 - Dvojezična OŠ, Lendava - 10:00
Murania Lendava : SIP Šempeter 2:1 (17:25, 25:12, 25:22)
SIP Šempeter : ŽOK Mislinja 3:0 (25:20, 25:10, 25:19)
ŽOK Mislinja : Murania Lendava 0:3 (14:25, 12:25, 17:25)
4. krog - sobota, 14.05.2016 - ŠD Lenart - 10:00 - dve igrišči
Zoja mini : Pohorje Volley 0:3 (12:25, 05:25, 18:25)
ŽOK Sobota : KLS Ljubno 1:2 (22:25, 25:12, 06:25)
Zoja mini : KLS Ljubno 2:1 (22:25, 25:02, 25:23)
Pohorje Volley : ŽOK Sobota 1:2 (25:14, 21:25, 20:25)
KLS Ljubno : Pohorje Volley 0:3 (19:25, 06:25, 23:25)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lestvica :
 
  Tekme Seti Točke v setih
poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Braslovče II 21 8 1 21 6 3,500 636 448 1,420
2 Pohorje Volley 20 7 2 20 7 2,857 640 461 1,388
3 Hitri polž Radlje 18 6 3 18 9 2,000 590 526 1,122
4 Murania Lendava 16 6 3 16 11 1,455 570 541 1,054
5 Zoja mini 15 5 4 15 12 1,250 565 523 1,080
6 SIP Šempeter 14 5 4 14 13 1,077 586 528 1,110
7 ŽOK Sobota 13 4 5 13 14 0,929 556 573 0,970
8 KLS Ljubno 8 3 6 8 19 0,421 432 577 0,749
9 ŽOK Mislinja 5 1 8 5 22 0,227 456 599 0,761
10 Benedikt 5 0 9 5 22 0,227 393 648 0,606