Odbojka
 
 
 
 
 
dečki - MALA ODBOJKA - 1. krog
 
turnir "1" sobota 12.12.2015 OŠ B.Ilicha, Maribor ob 08:30
Maribor SGD Strdin : Slovenska Bistrica 2:0 (25:13, 25:08)  
Gokop Fram : Maribor II 1:2 (25:15, 18:25, 19:25)  
Maribor SGD Strdin : Maribor II 2:0 (25:14, 25:19) Maribor SGD Strdin = prvi na turnirju
Slovenska Bistrica : Gokop Fram 2:0 (25:16, 25:12)  
Maribor II : Slovenska Bistrica 2:0 (25:19, 25:20) Maribor II = drugi na turnirju
       
turnir "2" sobota 12.12.2015 VŠD Hoče ob 10:00
Hoče : Turbina 2:0 (25:04, 25:00) 1. Panvita Pomgrad 4 2:0 4:0 100:39
Turbina : Panvita Pomgrad 0:2 (06:25, 01:25) 2. Hoče 2 1:1 2:2 82:54
Panvita Pomgrad : Hoče 2:0 (25:17, 25:15) 3. Turbina 0 0:2 0:4 11:100
       
turnir "3" sobota 12.12.2015 OŠ Mislinja ob 10:00
Mislinja : SIP Šempeter 0:2 (17:25, 04:25) 1. SIP Šempeter 4 2:0 4:0 100:21
SIP Šempeter : Šoštanj Topolšica 2:0 b.b. 2. Mislinja 2 1:1 2:2 71:50
Šoštanj Topolšica : Mislinja 0:2 b.b. 3. Šoštanj Topolšica 0 0:2 0:4 0:100
       
turnir "4" sobota 12.12.2015

OŠ Braslovče ob 10:00
ŠD Braslovče : TAB Mežica 2:0 (25:04, 25:11)  
Fužinar Metal Ravne : Hitri Polž Vuzenica 1:2 (18:25, 25:07, 18:25)  
ŠD Braslovče : Hitri Polž Vuzenica 2:0 (25:13, 25:05) ŠD Braslovče = prvi na turnirju
TAB Mežica : Fužinar Metal Ravne 1:2 (18:25, 25:20, 19:25)  
Hitri Polž Vuzenica : Fužinar Metal Ravne 2:1 (25:09, 09:25, 25:23) Hitri Polž Vuzenica = drugi na turnirju
       
turnir "5" sobota 12.12.2015 ŠD Planina, Kranj ob 12:00
Triglav Kranj : SEP Mokronog 2:0 (25:10, 25:15)  
KEKOOpema Žužemberk : Krka 2:0 (25:10, 25:10)  
Triglav Kranj : KEKOOpema Žužemberk 0:2 (21:25, 08:25) KEKOOpema Žužemberk = prvi na turnirju
SEP Mokronog : Krka 0:2 (11:25, 09:25)  
Triglav Kranj : Krka 2:1 (15:25, 25:23, 25:22) Triglav Kranj = drugi na turnirju
       
turnir "6" sobota 12.12.2015 ŠD Gaj, Kočevje ob 10:00
MOK Kočevje : Ljubljana Volley 0:2 (19:25, 04:25) 1. ŠD Brezovica 4 2:0 4:1 119:81
Ljubljana Volley : ŠD Brezovica 1:2 (14:25, 25:19, 19:25) 2. Ljubljana Volley 3 1:1 3:2 108:92
ŠD Brezovica : MOK Kočevje 2:0 (25:19, 25:04) 3. MOK Kočevje 0 0:2 0:4 46:100
       
turnir "7" sobota 12.12.2015 OŠ Sostro, Ljubljana ob 10:00
ACH Zmajčki : ACH Zmajčki I 0:2 (11:25, 11:25) 1. ACH Zmajčki I 4 2:0 4:1 115:77
ACH Zmajčki I : Calcit Volleyball 2:1 (15:25, 25:12, 25:18) 2. Calcit Volleyball 3 1:1 3:2 105:80
Calcit Volleyball : ACH Zmajčki 2:0 (25:06, 25:09) 3. ACH Zmajčki 0 0:2 0:4 37:100
       
turnir "8" sobota 12.12.2015 ŠD Kanal ob 10:00
Salonit Anhovo : Salonit Anhovo II 2:0 (25:11, 25:10)  
Žirovnica : GO Volley 1:2 (12:25, 25:19, 20:25)  
Salonit Anhovo : GO Volley 2:0 (25:11, 25:14) Salonit Anhovo = prvi na turnirju
Salonit Anhovo II : Žirovnica 2:1 (25:08, 19:25, 25:18)  
GO Volley : Salonit Anhovo II 2:0 (25:13, 25:19) GO Volley = drugi na turnirju